3.9.2012 0 Comments

Veľké basy sú späť: Sharp GX-M10 Boombox

Sharp so svojím novým produktom GX-M10 Boombox prináša späť duch osemdesiatych rokov a spája kultový koncept s inovatívnym dizajnom a modernými audio technológiami, ako sú dokovacie stanice na iPod/iPhone 4, USB port, mikrofón, vstup na gitaru a silné 100-wattové basy. Nový retro GX-M10 Boombox od Sharpu je navyše prenosný a robustný, takže sa skvele hodí všetkým mestským milovníkom hudby a tanca.

So svojím nápaditým dizajnom a neprehliadnuteľným tvarom vysiela Sharp 'Boombox' čerstvé zvukové vlny na európsky audio trh. Vďaka bezkonkurenčnému basovému výstupu a mnohým funkciám má všetko na správnu street párty či premenu vašej izby na živý disko klub.

Integrovaná dokovacia stanica vhodná na iPod alebo iPhone 4 umožňuje jednoduché prepojenie s hudobným svetom Applu. Z bezpečnostných dôvodov je dok umiestnený za priehľadným, uzamykateľným ochranným vekom, odkiaľ je možné zariadenie takisto dobíjať. Dokovaný iPod môže byť ovládaný priamo z 'Boomboxu' s použitím samostatných ovládacích tlačidiel alebo s pomocou diaľkového ovládača.

Ďalšie zdroje hudby, ako napr. MP3 prehrávač, je možné pripojiť cez USB na čelnom paneli. Prostredníctvom GX-M10 je možné pripojiť a prehrať obsah USB flash disku či iPadu. Medzi ďalšie dostupné možnosti sa radí integrovaný CD-R/RW a MP3-kompatibilný CD prehrávač a digitálny FM tuner s RDS. Aktívni hudobní nadšenci, ktorí preferujú počúvanie svojej vlastnej (živej) hudby, ocenia vstup na mikrofón a gitaru.

Extrémne silné basové reproduktory, produkujúce 100 wattov prostredníctvom dvoch 13-centimetrových subwooferov s reflexným basovým systémom, robia z Boomboxu skutočného majstra zvuku. Rúrkovitý tvar zabraňuje nežiaducim vibráciám, aby nič nerušilo čistý a jasný zvuk. Predné reproduktory vytvárajú aj stredné a vysoké frekvencie.

Boombox je možné napájať batériami alebo priamo zo siete. 12 V adaptér ako voliteľný doplnok umožňuje použitie v autobuse, aute alebo kdekoľvek inde. Dizajn dopĺňa podsvietený, oranžovo sfarbený displej a slúchadlový výstup. Súčasťou balenia je tiež ramenný popruh, ktorý zaisťuje Boomboxu univerzálnosť, takže ho môžete vziať, kamkoľvek budete chcieť.

Odporúčaná maloobchodná cena GX-M10 je 299 eur vrátane DPH a bude v predaji od októbra v kovovo oranžovom vyhotovení.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá