3.9.2012 0 Comments

Veľké basy sú späť: Sharp GX-M10 Boombox

Sharp so svojím novým produktom GX-M10 Boombox prináša späť duch osemdesiatych rokov a spája kultový koncept s inovatívnym dizajnom a modernými audio technológiami, ako sú dokovacie stanice na iPod/iPhone 4, USB port, mikrofón, vstup na gitaru a silné 100-wattové basy. Nový retro GX-M10 Boombox od Sharpu je navyše prenosný a robustný, takže sa skvele hodí všetkým mestským milovníkom hudby a tanca.

So svojím nápaditým dizajnom a neprehliadnuteľným tvarom vysiela Sharp 'Boombox' čerstvé zvukové vlny na európsky audio trh. Vďaka bezkonkurenčnému basovému výstupu a mnohým funkciám má všetko na správnu street párty či premenu vašej izby na živý disko klub.

Integrovaná dokovacia stanica vhodná na iPod alebo iPhone 4 umožňuje jednoduché prepojenie s hudobným svetom Applu. Z bezpečnostných dôvodov je dok umiestnený za priehľadným, uzamykateľným ochranným vekom, odkiaľ je možné zariadenie takisto dobíjať. Dokovaný iPod môže byť ovládaný priamo z 'Boomboxu' s použitím samostatných ovládacích tlačidiel alebo s pomocou diaľkového ovládača.

Ďalšie zdroje hudby, ako napr. MP3 prehrávač, je možné pripojiť cez USB na čelnom paneli. Prostredníctvom GX-M10 je možné pripojiť a prehrať obsah USB flash disku či iPadu. Medzi ďalšie dostupné možnosti sa radí integrovaný CD-R/RW a MP3-kompatibilný CD prehrávač a digitálny FM tuner s RDS. Aktívni hudobní nadšenci, ktorí preferujú počúvanie svojej vlastnej (živej) hudby, ocenia vstup na mikrofón a gitaru.

Extrémne silné basové reproduktory, produkujúce 100 wattov prostredníctvom dvoch 13-centimetrových subwooferov s reflexným basovým systémom, robia z Boomboxu skutočného majstra zvuku. Rúrkovitý tvar zabraňuje nežiaducim vibráciám, aby nič nerušilo čistý a jasný zvuk. Predné reproduktory vytvárajú aj stredné a vysoké frekvencie.

Boombox je možné napájať batériami alebo priamo zo siete. 12 V adaptér ako voliteľný doplnok umožňuje použitie v autobuse, aute alebo kdekoľvek inde. Dizajn dopĺňa podsvietený, oranžovo sfarbený displej a slúchadlový výstup. Súčasťou balenia je tiež ramenný popruh, ktorý zaisťuje Boomboxu univerzálnosť, takže ho môžete vziať, kamkoľvek budete chcieť.

Odporúčaná maloobchodná cena GX-M10 je 299 eur vrátane DPH a bude v predaji od októbra v kovovo oranžovom vyhotovení.

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá