IT GALA

O PODUJATÍ / OCENENIA / PARTNERI / FOTOGALÉRIAVIDEO / PRESS / O SÚŤAŽI

IT GALA je najprestížnejšie výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií, ktoré od roku 2001 každoročne organizuje Digital Visions, s.r.o. Na spoločenskom večere sa odovzdávajú prestížne ocenenia IT OSOBNOSŤ, IT FIRMA, IT PRODUKT a IT PROJEKT roka 2016. Ceny udeľuje neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení z oblasti IT. Cieľom je oceniť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty, realizované v danom roku. Okrem zástupcov najvýznamnejších firiem infokomunikačného priemyslu sa podujatia zúčastňujú vedúci predstavitelia štátnej správy, verejnej správy, akademickej obce a súkromného sektora. 

Tento rok nám pribudla nová kategória - NAJZISKOVEJŠIA IT FIRMA ROKA 2015. Rebríček zostavujú spoločnosti Across Private Investments, FinStat spolu s Digital Visions (PC REVUE).

Prostriedky na organizáciu podujatia sú získavané z príspevkov reklamných partnerov. Možnosti partnerstva sú rozdelené do 3 kategórií, aby sa podujatia mohlo zúčastniť čo najviac spoločností. Po skončení podujatia dostane každý reklamný partner záverečnú správu obsahujúcu okrem iného prehľad mediálnych výstupov, prehľad financovania ako fotodokumentáciu a videozáznam. 

 

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá