3.9.2012 0 Comments

Viacdverové alebo dvojdverové – Sharp rozširuje svoju ponuku chladničiek

Dizajn prenikol už do všetkých domácností, a rovnako ako ovplyvnil aj vzhľad ostatných miestností v našich domovoch, ani kuchyne nie sú výnimkou. Vec, ktorá zaberá vždy najviac miesta v kuchyni, je bezpochyby chladnička. Z toho dôvodu nechal Sharp svojich najlepších dizajnérov navrhnúť štyri najnovšie modely. Ich rafinované krivky a moderný vzhľad zaručujú, že sa budú hodiť do každej kuchyne, bez ohľadu na okolie.

Predstavením konceptu viacdverových chladničiek ponúkol Sharp ohromnú pridanú hodnotu so znakmi, ako sú ultraveľké skladovacie priestory a priekopnícke rozvrhnutie. Na základe ich úspešného prijatia pridal Sharp do svojej ponuky 3 nové modely, a to SJ-FP760V, SJ-FP810V a SJ-FS810V. Vďaka využitiu najnovších technológií bol Sharp schopný maximalizovať skladovacie kapacity, pri zachovaní optimálneho chladiaceho procesu. SJ-FS810V je navyše vybavený automatickým dávkovačom ľadu.

Modely SJ-FP760V a SJ-FP810V prichádzajú s voliteľným dizajnom v antikore alebo čiernej oceli, zatiaľ čo SJ-FS810V sa môže pochváliť postriebreným alebo čiernym čelným sklom. Tieto výrobky sú veľmi elegantné, vďaka dizajnu, ktorý ich urobil jednoducho neodolateľnými. Tieto chladničky už nie sú len produktom, ktorý skrátka musíte mať - stali sa nenahraditeľnou súčasťou interiéru.

Ponuka dvojdverových chladničiek bola obohatená o typ SJ-GC700V. Tento model má úplne nový dizajn s elegantnou sklenenou úpravou povrchu. Od ostatných produktov ho taktiež odlišuje dotykový ovládací panel s podsvietením. Model SJ-GC700V ponúka rekordnú skladovaciu kapacitu v tejto kategórii produktov (583 l).

Ich vnútorné osvetlenie (chladnička a mraznička SJ-GC700V, chladničky SJ-FP760V, SJ-FP810V a SJ-FS810V) využívajú najnovšiu generáciu LED diód, ktoré dokážu lepšie osvetliť vnútorný priestor spotrebiča. Vďaka ich dlhšej životnosti, v porovnaní s klasickými žiarovkami, ponúka LED väčšiu energetickú úspornosť.

Nie je to však iba záležitosť vylepšenia vzhľadu a zvýšenia skladovacieho objemu 4 nových produktov spoločnosti Sharp - tie využívajú tiež celý rad nových technológií. S viac ako 50‑ročnou skúsenosťou s výrobou chladničiek Sharp aj naďalej stavia na inovácie:

Funkcia „No Frost" - stĺpec studeného vzduchu poháňaný vetrákom cirkuluje vnútri chladiaceho a mraziaceho priestoru, a zaisťuje optimálnu cirkuláciu chladného vzduchu. Výsledkom je konzistentná teplota v každej časti, čím sa zabraňuje námraze.

Plasmacluster - revolučná technológia zvyšujúca hygienu v chladničke. Generátor pozitívnych a negatívnych iónov sa zapne zakaždým, keď sa dvere zavrú, a zabraňuje tak nárastu baktérií a vlhkosti. To pomáha zachovať potraviny dlhšie čerstvé a uchovať v nich všetky živiny. A ako bonus: ióny dokonca dokážu zbaviť chladničku aj nepríjemných pachov.

Hybridné chladenie využíva hliníkový panel na zadnej strane chladničky, ktorý je ochladzovaný na 0 °C pre obnovovanie vnútornej vlhkosti. Tým je umožnené jemné a vlhké chladenie, ktoré zabraňuje vysúšaniu aj tých najcitlivejších potravín, pre dlhšie zachovanie ich chuti a vzhľadu bez toho, aby museli byť prikryté.

Vďaka tomuto ekologickému prístupu Sharp úspešne uhájil ich ekologické hodnotenie - všetky modely získali energetickú triedu A+, dokonca aj tie s veľkou skladovacou kapacitou. Sharp tak opäť dokázal svoje zaujatie pre výrobky, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

2-dverová chladnička SJ-GC700V
Sklenená úprava povrchu (strieborný variant)
LED osvetlenie vnútri chladničky aj mrazničky
Dotykový ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 583 l (433 l + 150 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Automatický dávkovač ľadu
Hlučnosť: 39 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 800 × 1850 × 725 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 1 399 €

Viacdverová chladnička SJ-FP760V
Povrch: antikoro alebo čierna oceľ
LED osvetlenie vnútri chladničky
Čelný elektronický ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 556 l (345 l + 211 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 299 €

Viacdverová chladnička SJ-FP810V
Povrch: antikoro alebo čierna oceľ
LED osvetlenie vnútri chladničky
Čelný elektronický ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 605 l (394 l + 211 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 499 €

Viacdverová chladnička SJ-FS810V
Sklenená úprava povrchu (strieborný alebo čierny variant)
LED osvetlenie vnútri chladničky
Dotykový ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 600 l (393 l + 207 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Automatický dávkovač ľadu
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 799 €


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá