3.9.2012 0 Comments

Viacdverové alebo dvojdverové – Sharp rozširuje svoju ponuku chladničiek

Dizajn prenikol už do všetkých domácností, a rovnako ako ovplyvnil aj vzhľad ostatných miestností v našich domovoch, ani kuchyne nie sú výnimkou. Vec, ktorá zaberá vždy najviac miesta v kuchyni, je bezpochyby chladnička. Z toho dôvodu nechal Sharp svojich najlepších dizajnérov navrhnúť štyri najnovšie modely. Ich rafinované krivky a moderný vzhľad zaručujú, že sa budú hodiť do každej kuchyne, bez ohľadu na okolie.

Predstavením konceptu viacdverových chladničiek ponúkol Sharp ohromnú pridanú hodnotu so znakmi, ako sú ultraveľké skladovacie priestory a priekopnícke rozvrhnutie. Na základe ich úspešného prijatia pridal Sharp do svojej ponuky 3 nové modely, a to SJ-FP760V, SJ-FP810V a SJ-FS810V. Vďaka využitiu najnovších technológií bol Sharp schopný maximalizovať skladovacie kapacity, pri zachovaní optimálneho chladiaceho procesu. SJ-FS810V je navyše vybavený automatickým dávkovačom ľadu.

Modely SJ-FP760V a SJ-FP810V prichádzajú s voliteľným dizajnom v antikore alebo čiernej oceli, zatiaľ čo SJ-FS810V sa môže pochváliť postriebreným alebo čiernym čelným sklom. Tieto výrobky sú veľmi elegantné, vďaka dizajnu, ktorý ich urobil jednoducho neodolateľnými. Tieto chladničky už nie sú len produktom, ktorý skrátka musíte mať - stali sa nenahraditeľnou súčasťou interiéru.

Ponuka dvojdverových chladničiek bola obohatená o typ SJ-GC700V. Tento model má úplne nový dizajn s elegantnou sklenenou úpravou povrchu. Od ostatných produktov ho taktiež odlišuje dotykový ovládací panel s podsvietením. Model SJ-GC700V ponúka rekordnú skladovaciu kapacitu v tejto kategórii produktov (583 l).

Ich vnútorné osvetlenie (chladnička a mraznička SJ-GC700V, chladničky SJ-FP760V, SJ-FP810V a SJ-FS810V) využívajú najnovšiu generáciu LED diód, ktoré dokážu lepšie osvetliť vnútorný priestor spotrebiča. Vďaka ich dlhšej životnosti, v porovnaní s klasickými žiarovkami, ponúka LED väčšiu energetickú úspornosť.

Nie je to však iba záležitosť vylepšenia vzhľadu a zvýšenia skladovacieho objemu 4 nových produktov spoločnosti Sharp - tie využívajú tiež celý rad nových technológií. S viac ako 50‑ročnou skúsenosťou s výrobou chladničiek Sharp aj naďalej stavia na inovácie:

Funkcia „No Frost" - stĺpec studeného vzduchu poháňaný vetrákom cirkuluje vnútri chladiaceho a mraziaceho priestoru, a zaisťuje optimálnu cirkuláciu chladného vzduchu. Výsledkom je konzistentná teplota v každej časti, čím sa zabraňuje námraze.

Plasmacluster - revolučná technológia zvyšujúca hygienu v chladničke. Generátor pozitívnych a negatívnych iónov sa zapne zakaždým, keď sa dvere zavrú, a zabraňuje tak nárastu baktérií a vlhkosti. To pomáha zachovať potraviny dlhšie čerstvé a uchovať v nich všetky živiny. A ako bonus: ióny dokonca dokážu zbaviť chladničku aj nepríjemných pachov.

Hybridné chladenie využíva hliníkový panel na zadnej strane chladničky, ktorý je ochladzovaný na 0 °C pre obnovovanie vnútornej vlhkosti. Tým je umožnené jemné a vlhké chladenie, ktoré zabraňuje vysúšaniu aj tých najcitlivejších potravín, pre dlhšie zachovanie ich chuti a vzhľadu bez toho, aby museli byť prikryté.

Vďaka tomuto ekologickému prístupu Sharp úspešne uhájil ich ekologické hodnotenie - všetky modely získali energetickú triedu A+, dokonca aj tie s veľkou skladovacou kapacitou. Sharp tak opäť dokázal svoje zaujatie pre výrobky, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

2-dverová chladnička SJ-GC700V
Sklenená úprava povrchu (strieborný variant)
LED osvetlenie vnútri chladničky aj mrazničky
Dotykový ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 583 l (433 l + 150 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Automatický dávkovač ľadu
Hlučnosť: 39 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 800 × 1850 × 725 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 1 399 €

Viacdverová chladnička SJ-FP760V
Povrch: antikoro alebo čierna oceľ
LED osvetlenie vnútri chladničky
Čelný elektronický ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 556 l (345 l + 211 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 299 €

Viacdverová chladnička SJ-FP810V
Povrch: antikoro alebo čierna oceľ
LED osvetlenie vnútri chladničky
Čelný elektronický ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 605 l (394 l + 211 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 499 €

Viacdverová chladnička SJ-FS810V
Sklenená úprava povrchu (strieborný alebo čierny variant)
LED osvetlenie vnútri chladničky
Dotykový ovládací panel
Celková skladovacia kapacita: 600 l (393 l + 207 l)
Protizápachový Nano dezodorant
Automatický dávkovač ľadu
Hlučnosť: 37 decibelov
Rozmery s držadlom (šírka × výška × hĺbka): 890 × 1830 × 787 mm
Odporúčaná cena vrátane DPH: 2 799 €


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá