3.9.2012 0 Comments

Nový Sharp XL-HF401 ponúka vynikajúci zvuk prostredníctvom bezdrôtovej technológie AirPlay

Zdieľanie vašej obľúbenej hudby v optimálnej zvukovej kvalite prostredníctvom mobilných terminálových zariadení nebolo ešte nikdy také jednoduché ako s novým hi-fi stereo systémom Sharp XL-HF401PH. Vďaka funkcii AirPlay môžu byť jednotlivé songy alebo kompletné playlisty prehrané na ľubovoľnom zariadení Apple s wi-fi pripojením. Na rozdiel od iných systémov používateľ nepotrebuje žiadny dodatočný hardvér. Okrem brilantného zvuku sa XL-HF401PH chváli aj jednoduchým používaním. A moderný dizajn z neho robí atraktívny doplnok každej obývačky.

Z iPodu sa stalo trvalé príslušenstvo všetkých milovníkov hudby. No až do súčasnosti sa počúvanie niečej obľúbenej muziky na mobilných zariadeniach v domácnosti neobišiel bez istého kompromisu. Nový hi-fi stereo systém Sharp XL-HF401PH však umožňuje hudobným nadšencom prehrávať celú svoju hudobnú knižnicu iTunes z ľubovoľnej izby bez kompromisu na kvalite reprodukcie. Ktorýkoľvek iMac so softvérovým prehrávačom hudby iTunes (verzia 10.1 alebo novší) môže slúžiť ako zdroj hudby prostredníctvom technológie Apple AirPlay, rovnako ako to dokáže ľubovoľný iPhone, iPad či iPod Touch (od verzie iOS 4.2). Zvukový systém prijíma hudbu prenášanú bezdrôtovo technológiou wi-fi. V porovnaní s Bluetooth disponuje prenos cez AirPlay lepšou zvukovou kvalitou aj väčším dosahom.

„Všimli sme si, že čím ďalej tým viac používateľov požaduje od svojej spotrebnej elektroniky tú najlepšiu kvalitu bez toho, aby boli obmedzení časovo alebo priestorovo," vysvetľuje Alberico Lissoni, viceprezident pre spotrebnú elektroniku spoločnosti Sharp Europe. „Túto túžbu napĺňame s novým XL-HF401PH. Okrem vynikajúcej kvality zvuku a mimoriadne jednoduchej obsluhy sme venovali zvláštnu pozornosť príťažlivému a modernému dizajnu tohto výrobku."

Okrem zariadenia Apple môže byť k XL-HF401PH pripojený ľubovoľný MP3 prehrávač, a to cez USB alebo audio vstup. Hudbu je možné prehrávať ako z audio CD, tak v podobe MP3 alebo WMA súborov uložených na USB nosiči alebo na CD. Zvukový systém obsahuje takisto FM tuner s RDS a celkovo 40 pamäťovými slotmi. S výkonom 2× 50 wattov ponúka zvukový systém vynikajúcu kvalitu za atraktívnu cenu. Špeciálne vybrané komponenty a vysokokvalitné dvojpásmové reproduktory zaistia prvotriedny zvukový zážitok. Ak si budete priať, môže byť systém rozšírený o prídavné zosilňovače.

XL-HF401PH je držiteľom certifikátu Digital Living Network Alliance (DLNA), medzinárodnej asociácie výrobcov spotrebnej elektroniky, IT hardvéru a mobilných telefónov. Zariadenia s certifikátom DLNA od akejkoľvek značky môžu komunikovať medzi sebou v rámci domácej siete alebo dokonca priamo.

XL-HF401PH je už teraz v predaji v obchodoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 349 eur vrátane DPH.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá