17.4.2015 0 Comments

Súťaž UHáDni a vyhraj Samsung TV odštartuje už tento víkend v nákupnom centre Eurovea

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak týždeň po uvedení svojich najnovších SUHD televízorov na slovenskom trhu spúšťa „Súťaž UHáDni a vyhraj“. Hlavnou výhrou je Samsung SUHD televízor.

Štart súťaže je už túto sobotu, 18. apríla, v nákupnom centre Eurovea, kde počas soboty a nedele umelec bude naživo tvoriť grafitovú koláž z 8 kultových filmov. Koláž bude následne umiestnená na stránke súťaže www.uhadniavyhraj.sk.

Záujemcovia, ktorí si budú chcieť pozrieť tvorbu koláže, nájdu umelca na námestí Eurovea pri fontáne alebo v prípade zlého počasia v priestore pri kinách. Okrem toho im budú k dispozícii promotérky, ktoré vysvetlia postup zapojenia sa do súťaže. Základnou úlohou súťažiacich je zaregistrovať sa na stránke www.uhadniavyhraj.sk a uhádnuť všetkých 8 názvov filmov, ktoré vyplnia do virtuálnej obrazovky SUHD TV.

Do žrebovania o Samsung SUHD televízor budú zapojení len súťažiaci, ktorí správne vyplnili všetkých 8 políčok. Žrebovanie víťaza sa uskutoční po ukončení súťaže 26. apríla. Televízory SUHD využívajú nanokryštálové polovodiče, ktoré prenášajú rôzne farby svetla v závislosti na ich veľkosti. Výsledkom je produkcia najčistejších farieb s najvyššou svetelnou účinnosťou, ktorá je teraz na trhu dostupná.

Aj vďaka 10-bitovému panelu táto technológia sprostredkuje širokú paletu najpresnejších farieb a divákom poskytuje 64-krát viac farieb ako bežné LED televízory. Zakrivenie obrazovky SUHD TV má optimálny uhol a bolo navrhnuté tak, aby sa divák do sledovanej scény maximálne ponoril. Vďaka tomu je možné sledovať rovnako kvalitný obraz z ľubovoľného uhla, takže si dokonalý zážitok vychutnajú aj tí, ktorí sa nepozerajú priamo spredu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá