17.4.2015 0 Comments

Súťaž UHáDni a vyhraj Samsung TV odštartuje už tento víkend v nákupnom centre Eurovea

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak týždeň po uvedení svojich najnovších SUHD televízorov na slovenskom trhu spúšťa „Súťaž UHáDni a vyhraj“. Hlavnou výhrou je Samsung SUHD televízor.

Štart súťaže je už túto sobotu, 18. apríla, v nákupnom centre Eurovea, kde počas soboty a nedele umelec bude naživo tvoriť grafitovú koláž z 8 kultových filmov. Koláž bude následne umiestnená na stránke súťaže www.uhadniavyhraj.sk.

Záujemcovia, ktorí si budú chcieť pozrieť tvorbu koláže, nájdu umelca na námestí Eurovea pri fontáne alebo v prípade zlého počasia v priestore pri kinách. Okrem toho im budú k dispozícii promotérky, ktoré vysvetlia postup zapojenia sa do súťaže. Základnou úlohou súťažiacich je zaregistrovať sa na stránke www.uhadniavyhraj.sk a uhádnuť všetkých 8 názvov filmov, ktoré vyplnia do virtuálnej obrazovky SUHD TV.

Do žrebovania o Samsung SUHD televízor budú zapojení len súťažiaci, ktorí správne vyplnili všetkých 8 políčok. Žrebovanie víťaza sa uskutoční po ukončení súťaže 26. apríla. Televízory SUHD využívajú nanokryštálové polovodiče, ktoré prenášajú rôzne farby svetla v závislosti na ich veľkosti. Výsledkom je produkcia najčistejších farieb s najvyššou svetelnou účinnosťou, ktorá je teraz na trhu dostupná.

Aj vďaka 10-bitovému panelu táto technológia sprostredkuje širokú paletu najpresnejších farieb a divákom poskytuje 64-krát viac farieb ako bežné LED televízory. Zakrivenie obrazovky SUHD TV má optimálny uhol a bolo navrhnuté tak, aby sa divák do sledovanej scény maximálne ponoril. Vďaka tomu je možné sledovať rovnako kvalitný obraz z ľubovoľného uhla, takže si dokonalý zážitok vychutnajú aj tí, ktorí sa nepozerajú priamo spredu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá