17.4.2015 0 Comments

Súťaž UHáDni a vyhraj Samsung TV odštartuje už tento víkend v nákupnom centre Eurovea

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak týždeň po uvedení svojich najnovších SUHD televízorov na slovenskom trhu spúšťa „Súťaž UHáDni a vyhraj“. Hlavnou výhrou je Samsung SUHD televízor.

Štart súťaže je už túto sobotu, 18. apríla, v nákupnom centre Eurovea, kde počas soboty a nedele umelec bude naživo tvoriť grafitovú koláž z 8 kultových filmov. Koláž bude následne umiestnená na stránke súťaže www.uhadniavyhraj.sk.

Záujemcovia, ktorí si budú chcieť pozrieť tvorbu koláže, nájdu umelca na námestí Eurovea pri fontáne alebo v prípade zlého počasia v priestore pri kinách. Okrem toho im budú k dispozícii promotérky, ktoré vysvetlia postup zapojenia sa do súťaže. Základnou úlohou súťažiacich je zaregistrovať sa na stránke www.uhadniavyhraj.sk a uhádnuť všetkých 8 názvov filmov, ktoré vyplnia do virtuálnej obrazovky SUHD TV.

Do žrebovania o Samsung SUHD televízor budú zapojení len súťažiaci, ktorí správne vyplnili všetkých 8 políčok. Žrebovanie víťaza sa uskutoční po ukončení súťaže 26. apríla. Televízory SUHD využívajú nanokryštálové polovodiče, ktoré prenášajú rôzne farby svetla v závislosti na ich veľkosti. Výsledkom je produkcia najčistejších farieb s najvyššou svetelnou účinnosťou, ktorá je teraz na trhu dostupná.

Aj vďaka 10-bitovému panelu táto technológia sprostredkuje širokú paletu najpresnejších farieb a divákom poskytuje 64-krát viac farieb ako bežné LED televízory. Zakrivenie obrazovky SUHD TV má optimálny uhol a bolo navrhnuté tak, aby sa divák do sledovanej scény maximálne ponoril. Vďaka tomu je možné sledovať rovnako kvalitný obraz z ľubovoľného uhla, takže si dokonalý zážitok vychutnajú aj tí, ktorí sa nepozerajú priamo spredu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá