17.4.2015 0 Comments

Generálny riaditeľ O2 maká v predajni

Interná predpremiéra vylepšenej hry priniesla výmenu stoličiek, generálny riaditeľ O2 si tak odpracuje jeden deň na predajni v Avione, keďže víťazom je práve predajca.

- Operátor opäť prináša fenomenálnu hru „Zasadni na šéfovu stoličku„
- Zasadnúť na šéfovu stoličku môžu všetci - nielen zákazníci O2
- Vynovená a vylepšená verzia hry pomôže všetkým, ktorí si myslia, že vybudovať mobilného operátora je jednoduché
- Zapnite si Facebook - hra sa začína!

O2 pripravilo pre svojich fanúšikov, zákazníkov a všetkých, ktorí majú záujem vyskúšať si úlohu telekomunikačného operátora, druhú časť úspešnej strategickej hry „Zasadni na šéfovu stoličku". Prvá verzia hry odštartovala v roku 2012 a zaznamenala fenomenálny úspech na sociálnej sieti Facebook. Hra bola aktívna 21 dní a prihlásilo sa do nej viac ako 24 tisíc hráčov, ktorí budovali vlastného mobilného operátora. Hráči poslali vyše 200 tisíc pozvánok do aplikácie a zanechali takmer 2 tisíc komentárov v diskusii pod aplikáciou.

„Po vyše dvoch rokoch prinášame opäť úspešnú hru Zasadni na šéfovu stoličku. Hru sme vynovili, vylepšili a v prvom predkole nechali zahrať našich zamestnancov, ktorí vychytali nedostatky a otestovali jej hrateľnosť. Výherca Martin Žec, ktorý pracuje na predajni O2 v bratislavskom OC Avion bude mať možnosť na jeden deň zasadnúť na skutočnú stoličku šéfa O2. S Martinom Vlčekom si tak 16. apríla vymení miesto a bude jeden deň našim generálnym riaditeľom. Martin Vlček sa naopak počas celého dňa bude čo najlepšie starať o našich zákazníkov na predajni v Avione. Hru zároveň vo štvrtok sprístupníme pre širokú verejnosť. Jej hranie odporúčame všetkým, ktorí si myslia, že vybudovať mobilného operátora je ľahké, prípadne tak úplne nevedia, do čoho sa púšťajú," uviedla Martina Jamrichová hovorkyňa O2.

Aj „TY" zasadni na šéfovu stoličku!

Hra „Zasadni na šéfovu stoličku" odštartuje 16. apríla a jej ukončenie je naplánované na 14. mája. Počas štyroch týždňov tak môžu súťažiaci v dvoch kolách hrať o atraktívne ceny - najnovšie smartfóny a tablety od Sony. Podmienkou účasti v hre je aktívne konto na sociálnej sieti Facebook. Do hry sa môžu zapojiť súťažiaci cez samostatnú aplikáciu v záložke Facebook stránky O2 SK.

Cieľom hry je získať čo najvyššie skóre, ktoré hra automaticky prepočítava z počtu zákazníkov, ich spokojnosti a sumy peňazí, ktoré operátor zarobil. Bude teda nutné strategicky a dobre riadiť vlastného imaginárneho mobilného operátora. Na začiatku majú hráči k dispozícii určitý počet jednotiek virtuálnej meny (kačička) a energie. Ďalší zisk môžu generovať za predávanie produktov zákazníkom, ktorých je možné získať pomocou reklamných kampaní.

Vyhodnocovanie prebieha na dennej aj týždennej báze, pričom za najvyššie celkové skóre dosiahnuté ku koncu trvania hry získa hráč hlavnú výhru. Hrá sa o skutočne atraktívne ceny:

  • Hlavná výhra: 1x Smartfón Sony Xperia Z3 a 1x Sony Xperia Z3 Compact Tablet.
  • Týždenná výhra: 4x Smartfón Sony Xperia Z3 Compact.
  • Výhra žrebovania:

o 5x Smartfón Sony Xperia Z3
o 2x Sony Xperia Z3 Compact Tablet
o 1x Smartfón Sony Xperia Z3 Compact


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá