1.3.2013 0 Comments

SAP uvádza na trh prvé vydanie sprievodcu pre mobilných operátorov

S cieľom poskytnúť prehľad o súčasnom stave na globálnom mobilnom trhu a o trendoch v mobilnom priemysle spoločnosť SAP AG uviedla na trh publikáciu „Sprievodca pre mobilných operátorov 2013: Vývoj mobilných služieb - výzvy, stratégie, príležitosti."

„Očakávania používateľov sú v dôsledku napredovania inteligentných zariadení, tabletov a vysokorýchlostných IP sietí veľmi vysoké," povedal John Sims, prezident SAP Mobile Services. „Tieto zmeny prinášajú celý rad príležitostí pre poskytovateľov, ktorí sú vo svojich stratégiách a schopnostiach predvídaví a prispôsobiví. Náš sprievodca ponúka spôsob, ako lepšie porozumieť súčasnému stavu tohto odvetvia a stratégiám pre úspešnú budúcnosť."

Sprievodca pre mobilných operátorov 2013 obsahuje články analyzujúce trendy na globálnom mobilnom trhu a je kľúčovým zdrojom, ktorý môže mobilným operátorom pomôcť vyvíjať stratégie s cieľom podporovať tržby z prenosu správ, generovať nové zdroje príjmov, budovať zákaznícku vernosť prostredníctvom marketingových programov, plánovať zavedenie LTE roamingu pomocou technológie IPX a udržať si konkurenčnú výhodu vo svete internetových protokolov. Táto kniha obsahuje pohľady viac ako 40 globálnych autorít a inovátorov z tohto odvetvia vrátane odborníkov zo spoločností Telefónica, MetroPCS, Qtel, CTIA, GSMA, Yankee Group, UrbanAirship, Cloudmark a ďalších.

Organizácia SAP Mobile Services (bývalá Sybase 365) poskytuje mobilným operátorom možnosti globálneho prenosu správ, služby dátového roamingu a celý rad služieb založených na technológii IPX. Umožňuje firmám udržiavať spojenie so svojimi zákazníkmi prostredníctvom mobilného marketingu a inovatívnych komunikačných riešení. Tieto riešenia a služby spracovávajú 1,8 miliardy správ denne a využíva ich viac ako 980 operátorov a 5,79 miliardy predplatiteľov v 210 krajinách.

Ak sa chcete dozvedieť viac, stiahnite si Sprievodcu pre mobilných operátorov 2013 zo stránky www.sap.com/mobile/operatorguide.

Pre viac informácií navštívte SAP Newsroom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá