1.3.2013 0 Comments

SAP uvádza na trh prvé vydanie sprievodcu pre mobilných operátorov

S cieľom poskytnúť prehľad o súčasnom stave na globálnom mobilnom trhu a o trendoch v mobilnom priemysle spoločnosť SAP AG uviedla na trh publikáciu „Sprievodca pre mobilných operátorov 2013: Vývoj mobilných služieb - výzvy, stratégie, príležitosti."

„Očakávania používateľov sú v dôsledku napredovania inteligentných zariadení, tabletov a vysokorýchlostných IP sietí veľmi vysoké," povedal John Sims, prezident SAP Mobile Services. „Tieto zmeny prinášajú celý rad príležitostí pre poskytovateľov, ktorí sú vo svojich stratégiách a schopnostiach predvídaví a prispôsobiví. Náš sprievodca ponúka spôsob, ako lepšie porozumieť súčasnému stavu tohto odvetvia a stratégiám pre úspešnú budúcnosť."

Sprievodca pre mobilných operátorov 2013 obsahuje články analyzujúce trendy na globálnom mobilnom trhu a je kľúčovým zdrojom, ktorý môže mobilným operátorom pomôcť vyvíjať stratégie s cieľom podporovať tržby z prenosu správ, generovať nové zdroje príjmov, budovať zákaznícku vernosť prostredníctvom marketingových programov, plánovať zavedenie LTE roamingu pomocou technológie IPX a udržať si konkurenčnú výhodu vo svete internetových protokolov. Táto kniha obsahuje pohľady viac ako 40 globálnych autorít a inovátorov z tohto odvetvia vrátane odborníkov zo spoločností Telefónica, MetroPCS, Qtel, CTIA, GSMA, Yankee Group, UrbanAirship, Cloudmark a ďalších.

Organizácia SAP Mobile Services (bývalá Sybase 365) poskytuje mobilným operátorom možnosti globálneho prenosu správ, služby dátového roamingu a celý rad služieb založených na technológii IPX. Umožňuje firmám udržiavať spojenie so svojimi zákazníkmi prostredníctvom mobilného marketingu a inovatívnych komunikačných riešení. Tieto riešenia a služby spracovávajú 1,8 miliardy správ denne a využíva ich viac ako 980 operátorov a 5,79 miliardy predplatiteľov v 210 krajinách.

Ak sa chcete dozvedieť viac, stiahnite si Sprievodcu pre mobilných operátorov 2013 zo stránky www.sap.com/mobile/operatorguide.

Pre viac informácií navštívte SAP Newsroom.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá