1.3.2013 0 Comments

SAP uvádza na trh prvé vydanie sprievodcu pre mobilných operátorov

S cieľom poskytnúť prehľad o súčasnom stave na globálnom mobilnom trhu a o trendoch v mobilnom priemysle spoločnosť SAP AG uviedla na trh publikáciu „Sprievodca pre mobilných operátorov 2013: Vývoj mobilných služieb - výzvy, stratégie, príležitosti."

„Očakávania používateľov sú v dôsledku napredovania inteligentných zariadení, tabletov a vysokorýchlostných IP sietí veľmi vysoké," povedal John Sims, prezident SAP Mobile Services. „Tieto zmeny prinášajú celý rad príležitostí pre poskytovateľov, ktorí sú vo svojich stratégiách a schopnostiach predvídaví a prispôsobiví. Náš sprievodca ponúka spôsob, ako lepšie porozumieť súčasnému stavu tohto odvetvia a stratégiám pre úspešnú budúcnosť."

Sprievodca pre mobilných operátorov 2013 obsahuje články analyzujúce trendy na globálnom mobilnom trhu a je kľúčovým zdrojom, ktorý môže mobilným operátorom pomôcť vyvíjať stratégie s cieľom podporovať tržby z prenosu správ, generovať nové zdroje príjmov, budovať zákaznícku vernosť prostredníctvom marketingových programov, plánovať zavedenie LTE roamingu pomocou technológie IPX a udržať si konkurenčnú výhodu vo svete internetových protokolov. Táto kniha obsahuje pohľady viac ako 40 globálnych autorít a inovátorov z tohto odvetvia vrátane odborníkov zo spoločností Telefónica, MetroPCS, Qtel, CTIA, GSMA, Yankee Group, UrbanAirship, Cloudmark a ďalších.

Organizácia SAP Mobile Services (bývalá Sybase 365) poskytuje mobilným operátorom možnosti globálneho prenosu správ, služby dátového roamingu a celý rad služieb založených na technológii IPX. Umožňuje firmám udržiavať spojenie so svojimi zákazníkmi prostredníctvom mobilného marketingu a inovatívnych komunikačných riešení. Tieto riešenia a služby spracovávajú 1,8 miliardy správ denne a využíva ich viac ako 980 operátorov a 5,79 miliardy predplatiteľov v 210 krajinách.

Ak sa chcete dozvedieť viac, stiahnite si Sprievodcu pre mobilných operátorov 2013 zo stránky www.sap.com/mobile/operatorguide.

Pre viac informácií navštívte SAP Newsroom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá