Image
18.5.2015 0 Comments

Poznáme najlepších blogerov na Slovensku

FS8B6647DLRom.jpg Slovensko pozná najlepších blogerov v krajine. Vyhlásenie oficiálnych výsledkov celonárodnej súťaže Bloger roka 2014 sa uskutočnilo 14. mája v hoteli ARCADIA Bratislava*****. Počas galavečera boli udelené tituly BLOGER ROKA 2014 v ôsmich kategóriách. Organizátorom súťaže je PR agentúra MEDIA IN.

Do projektu Bloger roka, ktorý na Slovensku odštartoval 1. marca 2015, sa prihlásilo viac ako 800 blogerov, ale len 510 blogerov z nich splnilo podmienky súťaže a postúpili do semifinále, kde mala široká verejnosť prostredníctvom stránky www.blogerroka.sk možnosť za nich zahlasovať a posunúť ich ďalej do finále. Finále prebehlo od 20. apríla do 10. mája a počas tohto obdobia odborná porota hodnotila 40 blogov, t. j. 5 blogov z každej súťažnej kategórie, ktoré získali najvyšší počet získaných hlasov.

„Prvý ročník celonárodnej súťaže BLOGER ROKA 2014 splnil všetky naše očakávania. Do projektu sa zapojili blogeri zo všetkých regiónov Slovenska a takisto z Českej republiky, USA, Veľkej Británie či Rakúska, kde slovenskí blogeri momentálne pôsobia. Je to výnimočná udalosť na poli mediálnej komunikácie, ktorá si zaslúži výnimočnú pozornosť. Podarilo sa nám nielen zmapovať výkon blogerov, ale i vytvoriť ich jedinečnú platformu a prezentovať široké spektrum blogerských príspevkov v kategóriách: Cestovanie, Gastronómia, Ekonomika, Spoločnosť & biznis, Informačné technológie & inovácie, Krása & zdravý životný štýl, Móda, Život, umenie & kultúra a Najlepší blogerský príspevok 2014," uviedla Zuzana Lacová z PR agentúry MEDIA IN, organizátora súťaže BLOGER ROKA 2014.

Kto sa stal víťazom jednotlivých kategórií?

Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo za prítomnosti viac ako 90 hostí a médií dňa 14. mája 2015 v štýlovom boutique hoteli ARCADIA Bratislava*****. Galavečerom sprevádzala hostí Kristína Farkašová, ktorá sa ako jedna finalistov postavila na 2. stupeň víťazov v kategórii Život, umenie & kultúra. Slávnostné udeľovanie cien bolo možné sledovať naživo prostredníctvom Facebook Live Chat.

  • Cestovanie - spomedzi nominovaných 47 blogov sa víťazom stal blog Photo and Traveling, ktorý získal od odbornej poroty 273 bodov.
  • Ekonomika, spoločnosť a biznis -víťazom sa stal spomedzi 36 nominácií blogHľadači pokladov, ktorý získal 275 bodov.
  • Gastronómia - zaujímavé je, že táto kategória sa zaradila na prvé miesto v počte získaných lajkov. Víťazom sa stal blog Terapia jedlom, ktorý získal 347 bodov.
  • Informačné technológie & inovácie - nominovaných bolo 25 blogov. Víťazom sa stal blog Be visible, ktorý získal 314 bodov.
  • Krása & zdravý životný štýl -víťazom sa stal blog Akadémia krásy, ktorý získal 319 bodov.
  • Móda - nominovaných bolo 84 blogov. Víťazom sa stal blog LAPKINN, ktorý získal 320 bodov.
  • Život, umenie & kultúra -do kategórie sa nominovalo 87 blogov. Víťazom sa stal blog LifeReset, ktorý získal 306 bodov.
  • Špeciálna kategória pod názvom Najlepší blogerský príspevok 2014 -do kategórie sa nominovalo 34 blogov. Víťazom sa stal blog Neznáma Ukrajina: reportáž písaná pod šibenicou, ktorý získal 79 bodov (max. počet je 100 bodov).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá