15.11.2012 0 Comments

PayPal má v strednej a východnej Európe nové vedenie

PayPal pre strednú a východnú Európu vytvoril novú štruktúru najvyššieho manažmentu. Tím pod vedením Damiena Perillata, riaditeľa pre strednú a východnú Európu, má za úlohu podporiť rast obratu z cezhraničných obchodov, sputiť nové aktivity založené na mobilných riešeniach a zamerať sa na lokálne potreby vo vybraných krajinách. S Mattom Komorowskim a Gannou Yevtushenko, zodpovednými za predaj a rozvoj, bude spoločnosť stavať na inováciách a blízkom vzťahu so spotrebiteľmi, obchodníkmi, bankovými partnermi a poskytovateľmi mobilných služieb.

„Stredná a východná Európa zaznamenala v posledných rokoch obrovský nárast e-commerce. Veríme, že ponuka PayPalu môže byť pridanou hodnotou tak pre obchodníkov, ako aj pre spotrebiteľov. Jednou z priorít v regióne bude cezhraničný obchod, ktorý už teraz predstavuje 25 percent celkového objemu platieb, tzv. TPV. V strednej a východnej Európe je tento podiel ešte vyšší," hovoríDamien Perillat. „PayPal chce obchodníkom umožniť predaj prostredníctvom viacerých kanálov. V dobách, kedy sa stierajú hranice medzi offline a online je kľúčová mobilná platforma," dodal.

Profily nového manažmentu:
Damien Perillat
je výkonným riaditeľom PayPal pre strednú a východnú Európu. Kariéru v PayPal začal v roku 2008, bol zodpovedný za ponuku finančných produktov PayPal v južnej Európe a rozvoj PayPalu v Rusku. Predtým, než sa stal súčasťou tímu PayPal, pracoval Damien pre GE Money v Európe a Ázii a ako konzultant pre Eurogroup vo Francúzsku. Damien má MBA titul z IESE Business School v Španielsku a MSc z oblasti manažmentu z ESC Toulouse vo Francúzsku.

Ganna Yevtushenko je vedúcou pre obchodný rozvoj PayPal v strednej a východnej Európe. Je zodpovedná za finančné inovácie, strategické partnerstvá a a expanziu PayPal služieb viac než 20-tich krajinách. Ganna vstúpila do PayPalu v roku 2009 a pracovala v jeho strategickom tíme so zodpovednosťou za korporátny rozvoj, konkurenčné výhody a geografickú expanziu PayPalu v Európe. Predtým pracovala ako senior analytik v M&A divízii investičného bankovníctva pre Piper Jaffray. Ganna je držiteľkou titulu BSc v oblasti financií a bankovníctva z University St. Thomas Opus College of Business v USA.

Matt Komorowski je vedúcim predaja PayPal pre strednú a východnú Európu. Je zodpovedný za rozvoj obchodných partnerstiev, geografickú expanziu a adopciu nových produktov vo viac než 20-tich krajinách. Pred nástupom do PayPalu pracoval ako vedúci predaja pre Groupon Poľsko, ako konzultant pre Boston Consulting Group a ako manažér v rámci globálneho predaja Avon Cosmetics. Matt je držiteľom titulu Bachelor of Commerce z Rotman School of Commerce pri univerzite v Toronte.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá