15.11.2012 0 Comments

Zlavomat.sk za dva roky ušetril ľuďom viac ako 14 miliónov, medzi nákupmi Slovákov a Čechov sú veľké rozdiely

Zľavový portál zlavomat.sk ušetril za dva roky existencie svojim 150 000 zákazníkom takmer štrnásť a pol milióna eur pri viac ako 561 110 predaných produktoch.

„Honba za výhodnou kúpou je pre niekoho dobrodružstvom, relaxom ale i nevyhnutnosťou," konštatuje riaditeľ zlavomat.sk Tomáš Sroka. „Za dva roky sme okrem našich zákazníkov stali pevnou súčasťou biznis plánov napríklad celého segmentu HORECA. Bez ohľadu na kritiku, bez nás by sa mimosezónne pobyty, či menej atraktívne časy v reštauráciách, predávali omnoho ťažšie."

Počas dvoch rokov ponúkol zlavomat.sk viac ako 5 000 samostatných zliav a prijal 298 000 objednávok. Najdrahšou ponukou bol zájazd do Indie za 1 373€, najúspešnejšia bola 60%tná zľava poskytnutá Parkohotelom Praha (predaných bolo 1 553 trojdňových pobytov). Pamätníci si pamätajú aj na historicky úplne prvú ponuku portálu - 99 centový lístok do kina v Bratislava Palace Cinemas (predalo sa 1301 lístkov).

„V Slevomat Group vnímame silnejúcu požiadavku zákazníkov na skvalitnenie a personalizáciu ponuky. Preto s partnermi, ktorí nedosiahnu zákaznícke hodnotenie spokojnosti aspoň 65%, v spolupráci nepokračujeme. Zároveň sa snažíme našim fanúšikom ponúkať zľavy presne podľa ich preferencií a predchádzajúcich nákupov," hovorí výkonný riaditeľ skupiny Slevomat Group Peter Irikovský.

„Portály v našej skupine pokrývajú sedem rozdielnych krajín. Inak sa predáva v Estónsku a inak v Bulharsku. Aj blízke krajiny, akými sú Česko a Slovensko, vykazujú signifikantné rozdiely. Česi si potrpia na praktickosť, Slováci zvažujú aj brand. Česi, pri kúpe zľavneného pobytu rozmýšľajú do ktorého mesta ísť, Slováci kontrolujú aj pohodlie a služby v hoteli. Nie sú to len dojmy. Naša nová predajná kategória Móda a luxus s ponukou značkového tovaru prekročila na Slovensku naše odhady viacnásobne," uzatvára Irikovský.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá