15.11.2012 0 Comments

Zlavomat.sk za dva roky ušetril ľuďom viac ako 14 miliónov, medzi nákupmi Slovákov a Čechov sú veľké rozdiely

Zľavový portál zlavomat.sk ušetril za dva roky existencie svojim 150 000 zákazníkom takmer štrnásť a pol milióna eur pri viac ako 561 110 predaných produktoch.

„Honba za výhodnou kúpou je pre niekoho dobrodružstvom, relaxom ale i nevyhnutnosťou," konštatuje riaditeľ zlavomat.sk Tomáš Sroka. „Za dva roky sme okrem našich zákazníkov stali pevnou súčasťou biznis plánov napríklad celého segmentu HORECA. Bez ohľadu na kritiku, bez nás by sa mimosezónne pobyty, či menej atraktívne časy v reštauráciách, predávali omnoho ťažšie."

Počas dvoch rokov ponúkol zlavomat.sk viac ako 5 000 samostatných zliav a prijal 298 000 objednávok. Najdrahšou ponukou bol zájazd do Indie za 1 373€, najúspešnejšia bola 60%tná zľava poskytnutá Parkohotelom Praha (predaných bolo 1 553 trojdňových pobytov). Pamätníci si pamätajú aj na historicky úplne prvú ponuku portálu - 99 centový lístok do kina v Bratislava Palace Cinemas (predalo sa 1301 lístkov).

„V Slevomat Group vnímame silnejúcu požiadavku zákazníkov na skvalitnenie a personalizáciu ponuky. Preto s partnermi, ktorí nedosiahnu zákaznícke hodnotenie spokojnosti aspoň 65%, v spolupráci nepokračujeme. Zároveň sa snažíme našim fanúšikom ponúkať zľavy presne podľa ich preferencií a predchádzajúcich nákupov," hovorí výkonný riaditeľ skupiny Slevomat Group Peter Irikovský.

„Portály v našej skupine pokrývajú sedem rozdielnych krajín. Inak sa predáva v Estónsku a inak v Bulharsku. Aj blízke krajiny, akými sú Česko a Slovensko, vykazujú signifikantné rozdiely. Česi si potrpia na praktickosť, Slováci zvažujú aj brand. Česi, pri kúpe zľavneného pobytu rozmýšľajú do ktorého mesta ísť, Slováci kontrolujú aj pohodlie a služby v hoteli. Nie sú to len dojmy. Naša nová predajná kategória Móda a luxus s ponukou značkového tovaru prekročila na Slovensku naše odhady viacnásobne," uzatvára Irikovský.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá