20.1.2016 0 Comments

Oracle prijme v regióne EMEA 1 400 špecialistov na predaj cloudových riešení

Spoločnosť Oracle oznámila, že v oblasti EMEA (Európa, Blízky východ, Afrika) chce prijať 1 400 odborníkov na predaj cloudových riešení. Noví obchodníci zohrajú kľúčovú rolu pri raste cloudového biznisu v tomto regióne.

Nábor nových špecialistov bude prebiehať aj v Prahe, kde Oracle investuje nielen do zriadenia viac než stovky nových pracovných pozícií, ale aj do nových kancelárií. Okrem Prahy prebehne nábor cloudových obchodníkov aj v ďalších piatich lokalitách v rámci regiónu EMEA: v Amsterdame, v Dubline, v španielskej Malage a na Blízkom východe v Dubaji a Káhire. Popri nábore talentovaných špecialistov z vyššie uvedených lokalít má spoločnosť Oracle záujem získať kandidátov z celej oblasti EMEA. Ide pritom tak o skúsených obchodníkov, ako aj o mladé talenty s dvoj- až trojročnou obchodnou praxou.

Nábor 1 400 nových špecialistov na predaj cloudových riešení nasleduje po mnohomiliardovej investícii spoločnosti Oracle do vývoja najkomplexnejšieho portfólia cloudových služieb. Technológie Oracle pokrývajú ponuku cloudových služieb v celej šírke, od poskytovania spoľahlivej infraštruktúry po tie najlepšie podnikové aplikácie. Spoločnosť Oracle ponúka formou cloudu viac než 600 rôznych aplikácií; pretože súčasne patrí k popredným dodávateľom hardvéru aj softvéru prevádzkovaného na vlastnej infraštruktúre (on-premise), môže Oracle ako jediný dodávateľ ponúknuť zákazníkom hladké riadenie celého prostredia ich podnikového IT a súčasne im pomáhať pri prechode na cloud. V poslednom polroku získal Oracle viac než 1 500 nových zákazníkov pre svoje služby SaaS a 2 100 nových zákazníkov pre služby PaaS.

„Oracle práve prežíva skutočne vzrušujúce obdobie. Rozširujeme naše obchodné tímy, aby sme mohli podporiť našich zákazníkov pri ich digitálnej transformácii. Naberáme preto 1 400 schopných a ambicióznych profesionálov, ktorí sa stanú členmi nášho tímu v Európe, na Strednom východe a v Afrike," hovorí Loic Le Guisquet, prezident spoločnosti Oracle pre oblasti EMEA a APAC (východná Ázia). „Hľadáme dynamických a zapálených kandidátov, ktorí pomôžu našim zákazníkom reagovať na súčasný digitálny imperatív a pripravia ich podnikanie na budúcnosť. Hľadáme ľudí, ktorí chápu najväčšie trendy, ktoré formujú moderný biznis a technológie. Každý, kto chce v rámci svojej kariéry zažiť skutočný posun v technológiách, by mal prísť do Oracle."

Oracle plánuje nábor realizovať v nasledujúcich 15 mesiacoch. Podrobnejšie informácie o nových kariérnych príležitostiach v spoločnosti Oracle nájdete na webe špeciálne vytvorenom pre túto náborovú kampaň: http://experience.oracle.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá