20.1.2016 0 Comments

Máte obľúbený e-shop? Zahlasujte zaň!

Znova možno vyberať e-shopy, v ktorých nakupujete radi a ktoré sa správajú korektne a príjemne. Všetky tieto vlastnosti by mal spĺňať e-shop, ktorý postúpi do finále súťaže ShopRoku. Času na hlasovanie je ešte dosť, svoj názor možno vyjadriť až do konca februára.

E-shopy sa často dopúšťajú rozličných prehreškov, napríklad pomalej či agresívnej komunikácie. Sami tak prichádzajú o zákazníkov, pretože tí chyby netolerujú. Na druhej strane niektoré e-shopy majú svojich skalných zákazníkov, ktorých si svojím prístupom získali. Práve takéto e-shopy, s ktorými sú ich zákazníci spokojní, môžu postúpiť do finále súťaže ShopRoku, ktorú organizuje nákupný radca Heureka. Zahlasovať za ne môže ktokoľvek, a to až do konca februára.

„V čase, kedy na trhu pôsobia tisíce e-shopov, rozhodujú o ich existencii maličkosti – slušné správanie k zákazníkom, uvádzanie pravdivých informácií, priama a včasná komunikácia a podobne. Až 83 % zákazníkov netoleruje e-shopom nepravdivé informácie o dostupnosti produktu, ďalších 77 percent vidí ako najväčší problém pomalú alebo žiadnu komunikáciu. Tretím najčastejším problémom je v troch štvrtinách prípadov arogantné správanie e-shopov,“ uviedol riaditeľ zákazníckeho centra portálu Heureka Jan Kriegel.

Tento ročník súťaže o najkvalitnejší, najpopulárnejší a najinovatívnejšie ShopRoku 2015 je už siedmym v poradí. Tento ročník je však prvý po zmene načasovania, hlasovanie prebieha na prelome roku a vyhlásenie výsledkov prebehne až po uplynutí celého kalendárneho obdobia, a to v marci 2016. „Princíp a ciele súťaže však zostávajú rovnaké – chceme nájsť, vyhlásiť a oceniť tie najkvalitnejšie a najpopulárnejšie e-shopy na slovenskom internete za uplynulý rok v troch známych kategóriách,“ vyhlásil Kriegel. Vyhlásenie víťazov bude 17. marca 2016 v Bratislave. Úplné podmienky súťaže sú dostupné na stránkach akcie www.shoproku.sk.

Cena Kvality

Cena Kvality sa udeľuje na základe vyplnených dotazníkov Overené zákazníkmi a celkového hodnotenia e-shopu. Registrácia do Ceny Kvality prebieha od 1. decembra 2015 do 31. januára 2016. Registrovať sa je možné na stránkach súťaže www.shoproku.sk. Podmienkou pre zapojenie e-shopu do Ceny Kvality je účasť v programe Overené zákazníkmi.

Cena Popularity

Hlasovanie v Cene Popularity štartuje 1. decembra 2015 a potrvá tri mesiace až do konca februára 2016. V Cene Popularity môžu internetoví užívatelia prostredníctvom hlasovacieho formulára udeliť hlas až trom obľúbeným e-shopom. Víťazom sa stane ten, ktorý nazbiera najviac hlasov. Do Ceny Popularity sa môžu prihlásiť všetky e-shopy.

Cena Heureky

V priebehu decembra a januára prebiehajú na stránkach súťaže aj nominácie do kategórie Cena Heureky. Táto kategória je určená pre e-shopy, za ktorými stojí zaujímavý príbeh, majú sociálny presah alebo netradičný koncept.  O víťazovi v Cene Heureky rozhoduje odborná porota zložená z osobností českého e-commerce. Vlani získal prvenstvo v súťaži e-shop Namaľuj si hračku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá