3.9.2012 0 Comments

Nový rad spoľahlivých biznis projektorov Toshiba NHX21A a NHW22A

Toshiba dnes predstavila dva nové, výkonné a spoľahlivé biznis projektory. Modely NHX21A a NHW22A majú predĺženú životnosť až 20 000 hodín*, čo z nich robí výbornú voľbu pre podniky ktoré hľadajú spoľahlivý projektor s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Nové zariadenia perfektne zapadajú medzi ostatné projektory od Toshiby, medzi ktoré patrí aj nedávno predstavený model SHX10. NHX21A a NHW22A budú v Európe k dispozícii v treťom štvrťroku 2012.

Dlhá životnosť, nízke prevádzkové náklady
Výkonná a energeticky úsporné hybridná laserová LED technológia výrazne zvyšuje spoľahlivosť projektorov. Môžu pracovať až 20 000 hodín* bez nutnosti výmeny drahých lámp. Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie ako pri montáži na strop, tak aj ako robustné prenosné projektory. Vysoká spoľahlivosť a nízke nároky na údržbu majú za následok celkovo nízke prevádzkové náklady.

Jasný a ostrý obraz
Modely Toshiba NHX21A a NHW22A majú vynikajúcu kvalitu obrazu pri blízkej i vzdialenejšej projekcii. Zo vzdialenosti len jeden meter môže NHX21A poskytnúť obraz o uhlopriečke 2,46 m, zatiaľ čo NHW22A pri rovnakých podmienkach premietne obraz veľký 1,93 m. Pre prezentácie vo veľkých sálach sú tieto zariadenia schopné premietnuť na stenu obraz s veľkosťou uhlopriečky 7,62 m. NHX21A má jas 2 500 lúmenov, zatiaľ čo NHW22A má 3 000 lumenov. Inteligentné ovládanie jasu zabezpečuje najlepšiu kvalitu obrazu - automaticky upravuje jas podľa okolitých svetelných podmienok. U projektorov s tak vysokými optickými kvalitami je samozrejmosťou prítomnosť portu HDMI®, ktorý umožňuje prenos nekomprimovaných digitálnych dát bez straty kvality medzi kompatibilnými zariadeniami.

Pohodlie má najvyššiu prioritu
Už nie je potrebné dlho čakať na to, kým bude prístroj pripravený na použitie - projektory sa spúšťajú alebo vypnú v priebehu piatich sekúnd. Vďaka hybridnej laserovej LED technológii s nízkym tepelným vyžarovaním už nie je počuť takmer žiaden rušivý hluk ventilátora. Pre bezproblémové prepojenie s mnohými rôznymi zdrojmi majú modely NHX21A a NHW22A široký výber rozhraní vrátane HDMI®, analógového RGB vstupu alebo kompozitného video a audio vstupu/výstupu.

Priateľskejší k životnému prostrediu
Modely NHX21A a NHW22A boli navrhnuté s ohľadom na čo najnižší dopad na životné prostredie. Hybridná laserová LED technológia využíva bezortuťové svetelné zdroje a môže sa pochváliť aj nižšou spotrebou energie v porovnaní s konvenčnými technológiami: 0,4 W v pohotovostnom režime, 150 W v ekologickom a 190 W v jasnom režime. Vďaka tomu sú tieto projektory šetrné k životnému prostrediu a zmierňujú vplyv na zmenu klímy.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá