3.9.2012 0 Comments

Nový rad spoľahlivých biznis projektorov Toshiba NHX21A a NHW22A

Toshiba dnes predstavila dva nové, výkonné a spoľahlivé biznis projektory. Modely NHX21A a NHW22A majú predĺženú životnosť až 20 000 hodín*, čo z nich robí výbornú voľbu pre podniky ktoré hľadajú spoľahlivý projektor s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Nové zariadenia perfektne zapadajú medzi ostatné projektory od Toshiby, medzi ktoré patrí aj nedávno predstavený model SHX10. NHX21A a NHW22A budú v Európe k dispozícii v treťom štvrťroku 2012.

Dlhá životnosť, nízke prevádzkové náklady
Výkonná a energeticky úsporné hybridná laserová LED technológia výrazne zvyšuje spoľahlivosť projektorov. Môžu pracovať až 20 000 hodín* bez nutnosti výmeny drahých lámp. Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie ako pri montáži na strop, tak aj ako robustné prenosné projektory. Vysoká spoľahlivosť a nízke nároky na údržbu majú za následok celkovo nízke prevádzkové náklady.

Jasný a ostrý obraz
Modely Toshiba NHX21A a NHW22A majú vynikajúcu kvalitu obrazu pri blízkej i vzdialenejšej projekcii. Zo vzdialenosti len jeden meter môže NHX21A poskytnúť obraz o uhlopriečke 2,46 m, zatiaľ čo NHW22A pri rovnakých podmienkach premietne obraz veľký 1,93 m. Pre prezentácie vo veľkých sálach sú tieto zariadenia schopné premietnuť na stenu obraz s veľkosťou uhlopriečky 7,62 m. NHX21A má jas 2 500 lúmenov, zatiaľ čo NHW22A má 3 000 lumenov. Inteligentné ovládanie jasu zabezpečuje najlepšiu kvalitu obrazu - automaticky upravuje jas podľa okolitých svetelných podmienok. U projektorov s tak vysokými optickými kvalitami je samozrejmosťou prítomnosť portu HDMI®, ktorý umožňuje prenos nekomprimovaných digitálnych dát bez straty kvality medzi kompatibilnými zariadeniami.

Pohodlie má najvyššiu prioritu
Už nie je potrebné dlho čakať na to, kým bude prístroj pripravený na použitie - projektory sa spúšťajú alebo vypnú v priebehu piatich sekúnd. Vďaka hybridnej laserovej LED technológii s nízkym tepelným vyžarovaním už nie je počuť takmer žiaden rušivý hluk ventilátora. Pre bezproblémové prepojenie s mnohými rôznymi zdrojmi majú modely NHX21A a NHW22A široký výber rozhraní vrátane HDMI®, analógového RGB vstupu alebo kompozitného video a audio vstupu/výstupu.

Priateľskejší k životnému prostrediu
Modely NHX21A a NHW22A boli navrhnuté s ohľadom na čo najnižší dopad na životné prostredie. Hybridná laserová LED technológia využíva bezortuťové svetelné zdroje a môže sa pochváliť aj nižšou spotrebou energie v porovnaní s konvenčnými technológiami: 0,4 W v pohotovostnom režime, 150 W v ekologickom a 190 W v jasnom režime. Vďaka tomu sú tieto projektory šetrné k životnému prostrediu a zmierňujú vplyv na zmenu klímy.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá