3.9.2012 0 Comments

Nový rad Toshiba WL938 ponúka špičkový 3D obraz pre všetkých a pridáva poholdný prístup k sieti

Spoločnosť Toshiba dnes odhalila ďalší vývoj jej prémiového radu 3D televízorov WL938. Okolo nového televízora sa môže zhromaždiť celá rodina a zdieľať živý 3D zážitok vďaka kombinácii pasívnej 3D technológie a štyroch párov okuliarov, ktoré nájdete v balení. Navyše si budete môcť vďaka schopnosti previesť 2D obsah do 3D znovu vychutnať staré filmy alebo obľúbené televízne relácie. Rýchly a jednoduchý prístup k Toshiba Places umožňuje divákom jednoduché zostavenie toho najlepšieho z video portálov, spravodajských služieb či poskytovateľov filmov a televíznych relácií na vyžiadanie. Samozrejmosťou je prítomnosť Wi-Fi® - pripojiť sa tak môžete k vašej domácej sieti bezdrôtovo. Rad WL938 tiež zapadá do každej modernej domácnosti vďaka inovatívnemu prispeniu štúdia JACOB JENSEN DESIGN, supertenkému prevedeniu lemu a možnosti výberu medzi tromi veľkosťami obrazovky - uhlopriečkou 139 cm (55"), 119 cm (47") a 107 cm (42"). Séria Toshiba WL938 bude v Európe k dispozícii počas štvrtého štvrťroka 2012.

Prémiový 3D obraz bez kompromisov
Rad WL938 kombinuje komfort a jednoduchosť použitia pasívnej 3D technológie s ľahkými 3D okuliarmi, rýchleho online pripojenia a čistého, bohatého zvuku. Štyri páry 3D okuliarov sú súčasťou dodávky. Môžete si tak užívať filmy, šport a hry v ohromujúcom 3D hneď po otvorení škatule.

Okrem Full HD rozlíšenia zvyšuje technológia 400 AMR (Active Motion & Resolution) plynulosť a ostrosť obrazu a obohacuje divácke zážitky pri sledovaní športových prenosov a akčných filmov. Tieto typy relácií často obsahujú kľúčové momenty, pri ktorých spoznáte po zvýšení jasu a plynulosti najväčší rozdiel.

Ešte múdrejší Smart TV
Svet online zábavy stále rastie a rad WL938 dáva divákom príležitosť preskúmať ho celý. Výnimočne veľký výber na online portáli Toshiba Places znamená jednoduchý prístup k videám, filmom a televízii na vyžiadanie, k hudbe a ďalším multimédiám. K čo najväčšiemu využitiu veľkej obrazovky televízora príde u WL938 vhod zabudovaná technológia Intel Widi® pre bezdrôtový prenos obrazu z notebooku vybaveného touto technológiou. So zabudovaným duálnym režimom obrazovky môžete ostatným púšťať bezdrôtovo multimédiá, zatiaľ čo budete ďalej pokračovať v práci na notebooku. USB video nahrávanie v kombinácii s pripojeným externým pevným diskom premení televízor na HDD rekordér - môžete si nahrávať relácie a sledovať čo chcete, kedy chcete. Pridaním kompatibilnej webkamery sa pri komunikácii cez SkypeTM môžete s priateľmi navzájom vidieť. Štyri HDMI porty a dva USB porty zaistia neobmedzené možnosti pripojenia. Ak vám to je stále málo, otvorený prehliadač a vstavané Wi-Fi® pripojenie vám umožní prijímať streamované video, rádio i televíziu, prístup k sociálnym sieťam, ako je Twitter™, Facebook™ a Tumblr™, môžete navštíviť vaše obľúbené webové stránky - všetko bezdrôtovo, na najväčšej obrazovke v dome a z pohodlia pohovky.

Krásny aj funkčný dizajn
Naša spolupráca so štúdiom JACOB JENSEN DESIGN prispela k elegantnému vzhľadu televízora, pri ktorého konštrukcii boli použité veľmi kvalitné materiály. Supertenký hliníkový lem s pieskovanou povrchovou úpravou umožňuje natiahnuť obraz až k samým okrajom televízoru, čo prispieva k zážitku ako v kine, zatiaľ čo brúsený kov pridáva na celkovej elegancii televízora.

Na zvuku záleží
Vysoká kvalita zvuku umocní zážitok pri sledovaní filmov, rad WL938 je vybavený televíznou technológiou Audyssey® Premium, s ktorou bezpečne zistíte, aká hudba a efekty dopĺňajú vynikajúce snímky. Hlboké a bohaté basy, koniec nepríjemných zvukových špičiek, ktoré sa vyskytujú vždy na začiatku reklám. Súčasťou výbavy je aj zvukový vyrovnávací systém, ktorý automaticky prispôsobí nastavenie zvuku v akusticky problematických miestnostiach.

Príslušenstvo, ktoré budete mať radi
Vychutnajte si najnovší 3D zážitok s ideálnymi okuliarmi pre váš Toshiba 3D televízor. Ďalšie pasívne 3D okuliare sú k dispozícii v dospelých, detských a rodinných balíčkoch tak, aby celá vaša rodina a priatelia mohli spoločne zdieľať Toshiba 3D zážitok. Zachytiť všetky vaše obľúbené relácie vám pomôže sada Toshiba Universal HDD TV kit (TV-Kit-HDD100), ktorá umožňuje pripojiť akýkoľvek 2,5 "USB disk k vášmu televízoru bez nutnosti ťahania káblov po miestnosti. Môžete ho upevniť na stenu alebo postaviť vedľa televízora , kde sa premení na prístupné diskrétne nahrávacie zariadenie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá