27.2.2014 0 Comments

Na veľtrhu Mobile World Congress prezentuje ASUS kompletné portfólio mobilných zariadení

Na veľtrhu MWC vystavuje spoločnosť ASUS všetky modely najnovších mobilných zariadení, vrátane produktového radu ZenFone a modelu PadFone mini. Spoločnosť tiež obohatila produktový rad Fonepad o dve nové zariadenia - Fonepad 7 LTE (ME372CL) and Fonepad 7 (ME175CG). Prezentované je aj nové, inteligentné a intuitívne používateľské rozhranie ZenUI, ktoré je navrhnuté exkluzívne pre mobilné zariadenia od PadFone mini a ZenFone.

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť najnovšie Fonepady a prezentovať naše portfólio telefónov v Európe počas MWC 2014," povedal Benson Lin, viceprezident spoločnosti ASUS. „V ASUSe neustále hľadáme neuveriteľné, vo všetkom čo robíme. Budeme pokračovať v poskytovaní úžasných skúseností cez mobilné inovácie."

Fonepad - jedno zariadenie, dva nové modely
Najnovší prírastok do mobilného portfólia ASUS, model Fonepad 7 LTE (ME372CL) je 7-palcový phablet so zabudovanou LTE konektivitou a funkciou telefonovania. Vďaka rýchlemu prenosu dát streamuje video aj hudbu bez prerušenia a plynulé je tiež prehliadanie webových stránok. Dvojica predných reproduktorov a technológia SonicMaster poskytujú verný zvuk a ideálne dopĺňajú HD IPS displej. Fonepad 7 LTE s procesorom Intel® Atom™ Z2560 1,6GHz, technológiou Hyper-Threading, výborným multi-taskingom a grafickým výkonom zvládne najnovšie aplikácie či hry a vďaka efektívnej spotrebe energie vydrží fungovať celý deň.

Ďalší nový produkt na veľtrhu Mobile World Congress, Fonepad 7 (ME175CG), je 7-palcový phablet so zabudovanou 3G konektivitou a funkciou telefonovania. Fonepad 7 ponúka najlepšiu hodnotu mobilného zariadenia, HD IPS displej pre ostrý obraz a výkonný procesor Intel Atom Z2520 1,2GHz, ktorý zabezpečuje plynulý používateľský zážitok. 3G konektivita umožňuje rýchle prehliadanie webových stránok, sociálnych sietí a video telefonovanie.

ZenFone - veľké funkcie, odvážny štýl
ZenFone, dlho očakávaný produktový rad ASUS smartfónov, je dostupný s veľkosťami displejov od 4 do 6 palcov a v rôznych farebných prevedeniach. ZenFone s veľkým množstvom kombinácií vyhovie každému, kto hľadá štýlový telefón. Všetky modely sú vybavené ochranným sklom Corning® Gorilla® Glass 3, ktoré chráni pred poškriabaním a zvyšuje odolnosť.

ZenFone 4 má 4-palcový displej a vymeniteľné zadné kryty vo farbách Charcoal Black, Pearl White, Cherry Red, Sky Blue a Solar Yellow. Podporuje micro SD karty do veľkosti 64GB, čím poskytuje veľa priestoru na ukladanie fotografií, videa, aplikácií a ďalších dát.

ZenFone 5 prichádza s 5-palcovým IPS HD displejom, ktorý je možné ovládať aj v rukaviciach. V najtenšom bode dosahuje hrúbku iba 5,5 mm a je dostupný v piatich farbách: Charcoal Black, Pearl White, Cherry Red, Champagne Gold a Twilight Purple.

ZenFone 6 ponúka 6-palcový HD IPS displej, doplnený zvukovou technológiou SonicMaster pre verný multimediálny zážitok. Je vybavený výkonným 13-megapixelovým fotoaparátom, vďaka čomu produkuje fotografie vo vysokom rozlíšení. ZenFone 6 je dostupný vo farbách Charcoal Black, Pearl White, Cherry Red a Champagne Gold.

Každý ZenFone je vybavený technológiou PixelMaster, ktorá uľahčuje tvorbu fotografií a videa. ZenFone 5 a ZenFone 6 sú vybavené funkciou Low-light Mode, ktorá výrazne zlepšuje kvalitu fotiek v slabo osvetlených priestoroch. Fotoaparát dokáže spájaním okolitých pixelov vylepšiť senzitivitu svetla až o 400 % a kontrast až o 200 %. Fotografie sú tak jasné aj bez použitia blesku.

PadFone mini - telefón a tablet v jednom
PadFone mini je zariadenie, ktoré kombinuje mobilitu smartfónu s veľkosťou displeja tabletu. Skladá sa zo 4-palcového smartfónu, ktorý je možné jednoducho vložiť do dokovacej stanice 7-palcového tabletu. Pohodlne sa drží v jednej ruke a používateľom poskytuje možnosť okamžite zväčšiť obrazovku zariadenia a nabíjať telefón. PadFone mini je vybavený výkonným procesorom Intel Atom Z2560 s technológiou Hyper-Threading, 8 GB interným úložiskom a podporou až 64GB micro SD kariet. Má teda potrebný výkon a výbavu na plnohodnotné používanie aplikácií pre telefón aj tablet. Nechýba ani podpora dvoch SIM kariet a používatelia môžu vďaka tomu využívať dve telefónne čísla súbežne, alebo SIM karty s mobilnými dátami bez potreby dvoch zariadení.

Skutočne inteligentné ZenUI
Dizajnovo atraktívne ZenUI je nové používateľské rozhranie v mobilných ASUS zariadeniach. Rozhranie zobrazuje informácie zrozumiteľne a je tvorené zjednodušenými ikonami. Disponuje novými funkciami, ktoré zjednodušujú spracovanie veľkého množstva každodenných informácií a pomáhajú sa používateľom sústrediť iba na aktuálne úlohy.

Dostupnosť a cena
Dostupnosť produktov bude spresnená v blízkej dobe.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá