Image
31.1.2014 0 Comments

Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker

X100MobileSpeaker_FAMILY.jpg Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker má skvelý zvuk a môžete ho vziať so sebou kamkoľvek. Tento mono reproduktor má vo svojej triede najvyššiu kvalitu zvuku, veľmi ľahko sa prenáša a k svojmu zariadeniu na prehrávanie hudby ho ľahko pripojíte bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®, takže svoju hudbu môžete do reproduktoru streamovať až zo vzdialenosti 10 metrov*.

Vďaka dobíjaciemu akumulátora môžete svoju hudbu počúvať aj na cestách kde nebude k dispozícii elektrická zásuvka - na jedno nabitie až päť hodín. Navyše, ak budete používať mobilný telefón, môžete na diaľku ovládať hlasitosť reproduktoru a využiť ho aj pre telefonovanie s hlasitým telefónom. Reproduktor má atraktívny dizajn a prevedenie. Je k dispozícii v piatich odvážnych farbách.

Hlavné vlastnosti

  • Hutný zvuk: Dajte hlasitosť naplno a užite si krištáľovo čistý zvuk z reproduktoru malých rozmerov.
  • Jednoduchá mobilita: Vezmite ho so sebou na cesty alebo sa uvoľnite a počúvajte hudbu doma - tento reproduktor môžete mať kdekoľvek.
  • Jednoduché a intuitívne použitie: Pripojte reproduktor bezdrôtovo a môžete streamovať hudbu zo zariadení cez rozhranie Bluetooth zo vzdialenosti až 10 metrov. Ak použijete mobilný telefón, môžete tiež ľahko telefonovať s hlasným telefónom a ovládať hlasitosť reproduktoru cez mobil.
  • Kompaktný dizajn: Reproduktor je k dispozícii v piatich odvážnych farbách a za jeho dizajnom sa určite každý obzrie.
  • Dlhá výdrž batérie: Vychutnajte si až päť hodín** nepretržitého prehrávania hudby na jedno nabitie. Vďaka praktickému káblu s micro-USB konektorom možno ľahko dobiť vstavaný Li-Ion akumulátor a pokračovať v zábave.

Kompatibilita pri prehrávaní zvukov

Chytré telefóny, tablety a ďalšie zariadenia, ktoré podporujú profil bezdrôtového prenosu zvuku prostredníctvom Bluetooth [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] alebo môžete využiť pripojenie pomocou konektoru jack 3,5 mm (napr. MP3 prehrávače a počítače).

Kompatibilita pre telefonovanie

Telefóny s podporou profilu pre hands-free telefonovanie cez Bluetooth (Bluetooth Hands-Free Profile HFP1.5)

Technické údaje produktu

  • Rozmery produktu (D׊×H): 97,5 × 85 × 37 mm

Záruka

  • Obmedzená záruka na hardvér 2 roky

Cena: 49,99 €


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá