Image
31.1.2014 0 Comments

Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker

X100MobileSpeaker_FAMILY.jpg Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker má skvelý zvuk a môžete ho vziať so sebou kamkoľvek. Tento mono reproduktor má vo svojej triede najvyššiu kvalitu zvuku, veľmi ľahko sa prenáša a k svojmu zariadeniu na prehrávanie hudby ho ľahko pripojíte bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®, takže svoju hudbu môžete do reproduktoru streamovať až zo vzdialenosti 10 metrov*.

Vďaka dobíjaciemu akumulátora môžete svoju hudbu počúvať aj na cestách kde nebude k dispozícii elektrická zásuvka - na jedno nabitie až päť hodín. Navyše, ak budete používať mobilný telefón, môžete na diaľku ovládať hlasitosť reproduktoru a využiť ho aj pre telefonovanie s hlasitým telefónom. Reproduktor má atraktívny dizajn a prevedenie. Je k dispozícii v piatich odvážnych farbách.

Hlavné vlastnosti

  • Hutný zvuk: Dajte hlasitosť naplno a užite si krištáľovo čistý zvuk z reproduktoru malých rozmerov.
  • Jednoduchá mobilita: Vezmite ho so sebou na cesty alebo sa uvoľnite a počúvajte hudbu doma - tento reproduktor môžete mať kdekoľvek.
  • Jednoduché a intuitívne použitie: Pripojte reproduktor bezdrôtovo a môžete streamovať hudbu zo zariadení cez rozhranie Bluetooth zo vzdialenosti až 10 metrov. Ak použijete mobilný telefón, môžete tiež ľahko telefonovať s hlasným telefónom a ovládať hlasitosť reproduktoru cez mobil.
  • Kompaktný dizajn: Reproduktor je k dispozícii v piatich odvážnych farbách a za jeho dizajnom sa určite každý obzrie.
  • Dlhá výdrž batérie: Vychutnajte si až päť hodín** nepretržitého prehrávania hudby na jedno nabitie. Vďaka praktickému káblu s micro-USB konektorom možno ľahko dobiť vstavaný Li-Ion akumulátor a pokračovať v zábave.

Kompatibilita pri prehrávaní zvukov

Chytré telefóny, tablety a ďalšie zariadenia, ktoré podporujú profil bezdrôtového prenosu zvuku prostredníctvom Bluetooth [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] alebo môžete využiť pripojenie pomocou konektoru jack 3,5 mm (napr. MP3 prehrávače a počítače).

Kompatibilita pre telefonovanie

Telefóny s podporou profilu pre hands-free telefonovanie cez Bluetooth (Bluetooth Hands-Free Profile HFP1.5)

Technické údaje produktu

  • Rozmery produktu (D׊×H): 97,5 × 85 × 37 mm

Záruka

  • Obmedzená záruka na hardvér 2 roky

Cena: 49,99 €


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá