Image
31.1.2014 0 Comments

Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker

X100MobileSpeaker_FAMILY.jpg Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker má skvelý zvuk a môžete ho vziať so sebou kamkoľvek. Tento mono reproduktor má vo svojej triede najvyššiu kvalitu zvuku, veľmi ľahko sa prenáša a k svojmu zariadeniu na prehrávanie hudby ho ľahko pripojíte bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®, takže svoju hudbu môžete do reproduktoru streamovať až zo vzdialenosti 10 metrov*.

Vďaka dobíjaciemu akumulátora môžete svoju hudbu počúvať aj na cestách kde nebude k dispozícii elektrická zásuvka - na jedno nabitie až päť hodín. Navyše, ak budete používať mobilný telefón, môžete na diaľku ovládať hlasitosť reproduktoru a využiť ho aj pre telefonovanie s hlasitým telefónom. Reproduktor má atraktívny dizajn a prevedenie. Je k dispozícii v piatich odvážnych farbách.

Hlavné vlastnosti

  • Hutný zvuk: Dajte hlasitosť naplno a užite si krištáľovo čistý zvuk z reproduktoru malých rozmerov.
  • Jednoduchá mobilita: Vezmite ho so sebou na cesty alebo sa uvoľnite a počúvajte hudbu doma - tento reproduktor môžete mať kdekoľvek.
  • Jednoduché a intuitívne použitie: Pripojte reproduktor bezdrôtovo a môžete streamovať hudbu zo zariadení cez rozhranie Bluetooth zo vzdialenosti až 10 metrov. Ak použijete mobilný telefón, môžete tiež ľahko telefonovať s hlasným telefónom a ovládať hlasitosť reproduktoru cez mobil.
  • Kompaktný dizajn: Reproduktor je k dispozícii v piatich odvážnych farbách a za jeho dizajnom sa určite každý obzrie.
  • Dlhá výdrž batérie: Vychutnajte si až päť hodín** nepretržitého prehrávania hudby na jedno nabitie. Vďaka praktickému káblu s micro-USB konektorom možno ľahko dobiť vstavaný Li-Ion akumulátor a pokračovať v zábave.

Kompatibilita pri prehrávaní zvukov

Chytré telefóny, tablety a ďalšie zariadenia, ktoré podporujú profil bezdrôtového prenosu zvuku prostredníctvom Bluetooth [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] alebo môžete využiť pripojenie pomocou konektoru jack 3,5 mm (napr. MP3 prehrávače a počítače).

Kompatibilita pre telefonovanie

Telefóny s podporou profilu pre hands-free telefonovanie cez Bluetooth (Bluetooth Hands-Free Profile HFP1.5)

Technické údaje produktu

  • Rozmery produktu (D׊×H): 97,5 × 85 × 37 mm

Záruka

  • Obmedzená záruka na hardvér 2 roky

Cena: 49,99 €


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá