Image
30.1.2014 0 Comments

Prvá LED tlačiareň pre päťfarebnú digitálnu tlač CMYK+1

Japonská spoločnosť OKI predstavila nové produkčné tlačiarne, ktoré umožňujú nízkonákladovú digitálnu päťfarebnú tlač (CMYK+1), pričom piatou farbou je buď biela, alebo lak. Model OKI ES9541 formátu A3++ disponuje vďaka použitej LED technológii vysokou kvalitou tlače, rýchlosťou až 50 strán A4 za minútu, nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo a širokými možnosťami použitia. Výrazne posúva kreatívne možnosti pri nízkonákladovej tlači od jedného kusa s dodaním prakticky ihneď.

TZ OKI - Petibarevna LED tiskarna OKI SE9541_2_web.jpg

OKI ES9541 je prvá digitálna tlačiareň na trhu, ktorá ponúka jedinečnú možnosť tlače s doplnkovou piatou farbou. „Najmä menším grafickým štúdiám sa tak otvárajú celkom nové možnosti využitia pri dosiahnutí výrazných úspor v produkčných nákladoch, pretože skôr bolo nutné použiť nákladné digitálne alebo litografické tlačové zariadenia," popisuje Josef Klinger, špecialista na farebnú tlač zo spoločnosti Oki Systems. Ďalšou výhodou je prenosový pás, na ktorý sa postupne prenesie obraz zo všetkých valcov, ktorý je následne s perfektnou sútlačou prenesený na potláčaný papier.

Päťfarebná A3++ tlačiareň OKI ES9541 využíva na tlač viacúrovňovú digitálnu LED technológiu, ktorá zaisťuje ostré a živé tlačové výstupy, čo v kombinácii s rozlíšením 1 200 × 1 200 dpi poskytuje istotu kvalitných výstupov pri rýchlosti farebnej tlače až 50 strán A4 za minútu. Podporované sú médiá s gramážou až 360 g/m2 jednostranne a 320 g/m2 obojstranne s rozmermi papiera od A6 po SRA3. Vďaka celkom priamemu priechodu papiera potlačí i reklamné bannery s dĺžkou až 1,3 m. Tlačiareň je možné voliteľne ovládať softvérovým ripom EFI Fiery XF 5.0, pri farebnej správe je možné využiť ICC profily.

Pre ľahké ovládanie disponuje tlačiareň prehľadným 11 cm LCD displejom. Samozrejmosťou je vysokokapacitný spotrebný materiál až na 38 000 strán a bezplatná 3-ročná záruka so servisom u zákazníka.

Tlačiarne OKI ES9541 sú dodávané prostredníctvom siete špecializovaných autorizovaných predajcov, ktorí zákazníkom poskytnú zodpovedajúce odborné služby.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá