Image
30.1.2014 0 Comments

Prvá LED tlačiareň pre päťfarebnú digitálnu tlač CMYK+1

Japonská spoločnosť OKI predstavila nové produkčné tlačiarne, ktoré umožňujú nízkonákladovú digitálnu päťfarebnú tlač (CMYK+1), pričom piatou farbou je buď biela, alebo lak. Model OKI ES9541 formátu A3++ disponuje vďaka použitej LED technológii vysokou kvalitou tlače, rýchlosťou až 50 strán A4 za minútu, nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo a širokými možnosťami použitia. Výrazne posúva kreatívne možnosti pri nízkonákladovej tlači od jedného kusa s dodaním prakticky ihneď.

TZ OKI - Petibarevna LED tiskarna OKI SE9541_2_web.jpg

OKI ES9541 je prvá digitálna tlačiareň na trhu, ktorá ponúka jedinečnú možnosť tlače s doplnkovou piatou farbou. „Najmä menším grafickým štúdiám sa tak otvárajú celkom nové možnosti využitia pri dosiahnutí výrazných úspor v produkčných nákladoch, pretože skôr bolo nutné použiť nákladné digitálne alebo litografické tlačové zariadenia," popisuje Josef Klinger, špecialista na farebnú tlač zo spoločnosti Oki Systems. Ďalšou výhodou je prenosový pás, na ktorý sa postupne prenesie obraz zo všetkých valcov, ktorý je následne s perfektnou sútlačou prenesený na potláčaný papier.

Päťfarebná A3++ tlačiareň OKI ES9541 využíva na tlač viacúrovňovú digitálnu LED technológiu, ktorá zaisťuje ostré a živé tlačové výstupy, čo v kombinácii s rozlíšením 1 200 × 1 200 dpi poskytuje istotu kvalitných výstupov pri rýchlosti farebnej tlače až 50 strán A4 za minútu. Podporované sú médiá s gramážou až 360 g/m2 jednostranne a 320 g/m2 obojstranne s rozmermi papiera od A6 po SRA3. Vďaka celkom priamemu priechodu papiera potlačí i reklamné bannery s dĺžkou až 1,3 m. Tlačiareň je možné voliteľne ovládať softvérovým ripom EFI Fiery XF 5.0, pri farebnej správe je možné využiť ICC profily.

Pre ľahké ovládanie disponuje tlačiareň prehľadným 11 cm LCD displejom. Samozrejmosťou je vysokokapacitný spotrebný materiál až na 38 000 strán a bezplatná 3-ročná záruka so servisom u zákazníka.

Tlačiarne OKI ES9541 sú dodávané prostredníctvom siete špecializovaných autorizovaných predajcov, ktorí zákazníkom poskytnú zodpovedajúce odborné služby.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá