2.6.2014 0 Comments

Mobilná nákupná sociálna sieť konečne aj u nás a ZADARMO!

Iste ste už všetci počuli o mobilnej aplikácii SHOPIN, ktorá už tretí rok frčí v Českej republike. Už v júni prichádza aj k nám na Slovensko.

Chýba tí najlepší spoločník na nákupy? Už ho nemusíš hľadať. Vezmi mobil a stiahni si SHOPINa. SHOPIN totiž vie všetko, čo potrebuješ. Povie ti, aké zľavy by nemali uniknúť tvojej pozornosti. Dozvieš sa, ktoré nákupné centrum či obchod máš najbližšie a kadiaľ vedie cesta k tvojej obľúbenej značke. Svoje úlovky potom odfoť a pošli priateľom. Ostatným používateľom potom môžeš pridať tip, napríklad na super plavky. SHOPIN je jednoducho nenahraditeľný sprievodca nakupovaním.

Svoje meno aplikácia dostala podľa poľského hudobného skladateľa Frédérica Chopina. Hlavným sloganom aplikácie je slovné spojenie "Shopping Virtuosity". Vizuálnemu štýlu aplikácie dominuje postavička surikaty. S ňou sa budú používatelia stretávať na všetkých propagačných materiáloch v centrách a obchodoch po celej Slovenskej republike.

POUŽÍVATELIA! BAVŤE SA!
So Shopinom môžete využívať veľa výhod ako prehľadné detaily nákupných centier s presnou adresou, otváracou dobou a zoznamom obchodov a reštaurácií. Obchody sú zoradené do rôznych kategórií: móda a obuv, potraviny, služby, elektronika atď, tak aby ste bez problémov našli to, čo hľadáte. Ďalej je v aplikácii prehľadný zoznam akcií, noviniek a aktuálnych zliav. Užitočný je aj navigačný systém, ktorý vás v nákupnom centre dovedie kamkoľvek si budete priať. V rámci aplikácie máte priestor pre pridávanie svojich tipov, vkladanie fotografií a ich zdieľanie. Môžete tak pridávať rôzne postrehy, ktoré sa zobrazia rovnako ako ostatné informácie vo Feede.

DOSTUPNOSŤ
SHOPIN bude v plnej kvalite a úplne novom dizajne dostupný pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj iOS a používanie aplikácie je pre používateľa úplne zadarmo. K jeho využívaniu stačí mať smart telefón.

PLÁNY
V rámci mobilnej aplikácie SHOPIN plánujú vývojári v priebehu roku 2015 rozšíriť svoje pole pôsobnosti do Maďarska a Rakúska. Používatelia budú teda môcť aplikáciu využívať aj v cudzine, a to v jazykových mutáciách.

Tak nechoďte nakupovať bez SHOPINA! Urobte si z nakupovania zábavu.

Autor
Vývoj a grafika - Smarcoms web services s.r.o.

Navrhujeme a realizujeme kreatívne koncepty a kampane, vytvárame webové stránky a mobilné aplikácie, špecializujeme sa na nové médiá a netradičné formáty komunikácie.

Odkaz na produktový web
www.shopinapp.net

Odkazy na stiahnutie aplikácie
Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.smarcoms.nakupnicentra
App store : http://itunes.apple.com/cz/app/nakupni-centra/id508418489


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá