Image
9.1.2015 0 Comments

CES: Prvá 4K kamera s funkciou vyváženej optickej stabilizácie SteadyShot

sony_FDR-AXP33.jpg FDR-AXP33 je prvá 4K kamera od Sony s funkciou vyváženej optickej stabilizácie Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS), ktorá zabraňuje neželanému rozostreniu pri pohyboch kamery v ruke. Táto technológia zabezpečí, že videá budú ostré na celej ohniskovej dĺžke. Vychutnáte si tak pohodlné natáčanie s profesionálnym výsledkom aj napriek veľkým zoomom, ktoré často spôsobujú problém s ostrosťou videa.

FDR-AXP 33 používa na zaznamenávanie videa formát XAVC S, ktorý umožňuje jednoduché ukladanie, upravovanie a zdieľanie. Nahrávanie s prenosovou rýchlosťou 100 Mb/s je samozrejmosť. Profesionálne funkcie v FDR-AXP 33 sú skutočne citeľné. Kamera má manuálny krúžok zaostrovania a tlačidlo, ktorému môžete priradiť rôzne funkcie, ako napr. zoom, zaostrovanie alebo expozíciu. Na kamere nájdete aj klasický konektor (Multi Interface shoe), vďaka ktorému môžete kameru rozšíriť o množstvo doplnkov.

Kamera disponuje jasným 3,0" širokouhlým displejom LCD Xtra Fine s funkciou WhiteMagic, ktorá umožňuje používateľom pozorovať jemné detaily a tóny aj na priamom slnku.

Po natáčaní pripojíte FDR-AXP33 k vášmu televízoru s rozlíšením 4K pomocou kábla HDMI a oživíte vzácne spomienky v živých a jasných farbách. Výborný obraz však dosiahnete aj na štandardných full HD televízoroch. Obrovské množstvo dát v každom 4K zábere sa automaticky pretransformuje na tzv. super-sampled full HD prehrávanie.

FDR-AXP33 dokáže navyše „orezať" 4K zábery. Odstránite pozadie, vybrané časti scény a vyplníte tak obrazovku záberom vo full HD kvalite. Orezovú veľkosť možno meniť pomocou páčky zoomu alebo ikony na obrazovke.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá