Image
27.6.2014 0 Comments

Brno PHP - medzinárodná konferencia, ktorá vývojárom PHP rozšíri obzory

brnophp_elephant_white.png Brno bude 20. septembra 2014 dejiskom PHP konferencie v rozmere, ktorý v ČR doteraz chýbal. Prednášať na Brno PHP prídu skúsení experti, ako sú release manager PHP 5.6 Ferenc Kovacs (HU) alebo IT konzultant a uznávaný expert na škálovanie Stefan Priebsch (DE). Témami ich príspevkov sú napríklad HippyVM - yet another attempt at PHP performance; PHP 5.6: From The Inside Out; A complex ORM ... faster than SQL?; The Journey towards Continuous Integration; Caching and tuning fun for high Scalability. Konferenčným jazykom bude, ako už z názvov príspevkov poznať, angličtina.

Aby dobrých správ nebolo málo, v cene konferencie je aj účasť na workshope zameranom na Microsoft Azure, ktorý sa pod vedením Štěpána Bechynského uskutoční už v piatok 19. septembra. Informáciami a stretnutiami nabitý konferenčný deň zavŕšime na after party v reštauračnom zariadení The Pub v centre mesta.

Zaujíma vás, ako vyvíja v PHP svetová špička? Stretnite sa s ňou!

Ako sa zúčastniť

● Registrujte sa na stránkach konferencie Brno PHP.
● Buďte najrýchlejší a kúpte si vstupenku za zvýhodnenú cenu. V predpredaji, ktorý už teraz na stránkach konferencie beží, sú lupene aktuálne za iba 89 eur. Neváhajte, zvýhodnená cena platí len do 15. 7. 2014!
● Prihláste sa na sprievodný program (workshop, after party). Ich kapacita je obmedzená! Workshop na vlastnej koži zažije iba prvých 100 prihlásených a na skvelej networkingovej after party sa bude môcť zúčastniť len prvých 130 záujemcov. Zatiaľ ešte voľné miesta máme, ale zajtra už nemusia byť - nenechávajte prihlásenie na poslednú chvíľu a stavte na istotu.
● Príďte.

Ferenc Kovacs predstaví PHP 5.6

„The talk will guide you through the upcoming 5.6 version, and while introducing the new features and backward incompatible changes, it will also give an insight about the development process and the rationale behind those changes. The second part of the talk will be introducing some of the runner-up features/ideas, which didn't make it into the release, and it will also showcase some of the cool features planned for the next major version," zhŕňa Ferenc Kovacs obsah svojho príspevku.

„Chcel by som zdôrazniť, že touto konferenciou chceme priviesť uznávané osobnosti zo sveta PHP a zároveň ukázať, že aj v našich končinách sú kvalitní vývojári sledujúci aktuálne dianie a témy," uvádza hlavný organizátor konferencie Jakub Zapletal.

Ponuka pre sponzorov

Svoje sponzorstvo Brno PHP prisľúbili spoločnosti Dixons Retail, PhpStorm, Microsoft a WebUni CZ. Oslovila vás téma konferencie? Pomôžte nám ju ešte zlepšiť! Možnosť sponzoringu je stále otvorená, neváhajte nás kontaktovať.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá