Image
14.4.2016 0 Comments

Aprílové súťaže - VYHODNOTENÉ

Potrápte si bunky.

Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správnu odpoveď nám posielajte na uvedenú e-mailovú adresu s kódom súťaže v predmete správy: CreaWoo2

Akí sme?

Zaujíma nás váš názor na články z aprílového vydania PC REVUE. Napíšte nám, čo sa vám v ňom páčilo najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali.

Súťažíme o kvalitne slúchadla JBL. Svoje názory nám posielajte na e-mailovú adresu súťaže s kódom v predmete správy: JBLsluch.

Svoje odpovede, názory a pripomienky nám posielajte do 23. 4. 2016 na e-mail sutaz@pcrevue.sk s kódom súťaže v predmete správy.

 

Vyhodnotenie marcových súťaží

 

Súťaž o Bluetooth reproduktor Creative Woof 2

Potrápte si bunky: Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správna odpoveď: Tento výrok platí pre nedeľu

Výherca Creative Woof 2

  • Pavol Toman, Vráble

 

Súťaž o slúchadlá JBL

Akí sme? Dostali sme od vás množstvo mailov, kde ste nám napísali, ktoré články sa vám v aprílovom PC REVUE páčili najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali. Ďakujeme za vaše názory a vyjadrenia.

Výherca slúchadiel JBL

  • Peter Šípoš, Košice

Výhercom srdečne blahoželáme.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Súťaže

Súťaž o bluetoothové reproduktory SONY SRS X11

08.11.2016 00:00

Zapojte sa do našej novembrovej súťaže a užívajte si bezdrôtový prenos hudby s minireproduktorom SONY SRS-X11 Bluetooth v podobe malej kocky. Pripravte si 11 klincov, na veľkosti veľmi nezáleží, najl ...

Súťaže

Súťaž o navigáciu TomTom GO 5100

10.10.2016 00:00

Súťažte s nami o ďalší skvelý darček, navigáciu TomTom GO 5100 v hodnote takmer 300 EUR! Stačí, ak nám napíšete, akú verziu predplatného PC REVUE obľubujete najviac. 1.    Preferujem: a)    printový ...

Súťaže 1

Finále: Výsledky fotosúťaže Leto s Canonom

20.09.2016 00:13

Výhercovia finálového kola v súťaži LETO s CANONom. Všetkým výhercom blahoželáme, budeme ich kontaktovať. 1. miesto: Matej Sokol Bratislava Canon 5D mk III 2. miesto: Vladimir Pokorný Poprad Canon ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá