Image
7.2.2013 0 Comments

iCON Prague: Fanúšikovia značky Apple zaplavia vo februári Prahu

Najväčšie nezávislé stredoeurópske stretnutie priaznivcov a používateľov zariadení, príslušenstva a softvérových riešení spoločnosti Apple sa uskutoční v budove Národnej technickej knižnice v Prahe pod názvom iCON Prague v dňoch 15. - 16. februára 2013.

Hlavný programový blok festivalu iCON Prague pod názvom iCON EXPO je otvorený pre širokú verejnosť a kombinuje prezentácie niekoľkých desiatok vystavovateľov príslušenstva Apple, prednášky pre používateľov a možnosť stretnúť sa v rámci komunity Apple. Vzhľadom k neustále rastúcej popularite zariadení Apple sú na návštevu iCON EXPO pozvaní nielen tí, ktorí iPhone, iPad alebo Mac už aktívne používajú, ale aj záujemcovia o viac informácií, rady a odporúčania pri ich výbere a využití, ktorí prechod na platformu Apple ešte len zvažujú. Vstup na iCON EXPO je počas oboch dní bezplatný, bez nutnosti registrácie. Predaj vstupeniek na špecializované prednášky a semináre je v plnom prúde.

iCon Prague.jpg

Petr Mára zastupujúci team organizátorov zhrnul motiváciu k usporiadaniu festivalu iCON Prague takto: „V Českej republike sa k obľube značky Apple na sociálnej sieti Facebook hlási viac ako 380 000 ľudí. Spoločnosť Apple však sama nikde na svete neorganizuje konferencie, alebo stretnutia používateľov. Preto sme sa rozhodli ju usporiadať sami, v rámci komunity."

iCON Prague je podľa neho akcia, ktorá na jednom mieste predstaví aktuálne trendy a široké možnosti využitia týchto produktov a softvérových riešení v rôznych oboroch a odvetviach.

"Veríme, že iCON Prague bude v rámci strednej Európy prvým a najväčším stretnutím svojho druhu, ktorého prednášková časť spojí miestnych aj zahraničných expertov a prinesie komunite inšpiráciu, podporí stretávanie a pobaví nadšených fanúšikov tejto značky," dodal Petr Mára.

Ďalší program iCON Prague ponúka špecializované bloky pre registrovaných účastníkov s množstvom prezentácií, workshopov a odborných panelov v týchto oblastiach:

  • iCON LIFE so zameraním na zábavu a fenomén značky Apple
  • iCON BUSINESS pre záujemcov z radu podnikateľov a firiem, kde budú prezentované dáta o efektivite a spôsobe využitia produktov Apple vo firmách
  • iCON EDU, kde budú podrobne predstavené možnosti využitia iPadu pri vzdelávaní

Novinky, podrobný program, informácie o hosťoch, registráciách, objednávkach a predaji vstupeniek na špecializované časti programu sú k dispozícii na www.iconprague.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá