Image
2.8.2016 0 Comments

Zalman ZM1000-EBT: vyšší výkon za málo peňazí

Výkonný napájací zdroj, ktorý zaručí ochranu vášho počítača zvyčajne spotrebúva veľké množstvo energie, čo značne zvyšuje náklady na energiu. Zalman však tvrdí, že za vysokým výkonom nemusia ísť vysoké náklady a dôkazom toho má byť počítačový napájací zdroj ZM1000-EBT.

Výrobca taktiež tvrdí, že vďaka technológii použitej v modelu ZM1000-EBT, môžete ušetriť viac ako 20% energie. Toto riešenie získalo certifikát 80 Plus Gold, ktorý potvrdzuje vysoký účinnosť a kvalitu.

Bezpečnosť za rozumnú cenu
Či úspora energie môže mať vplyv na výkon výrobku? Zalman tvrdí, že úsporný napájací zdroj vôbec nemusí horší od požierača energie, ktorý generuje vysoké účty. Výrobca uisťuje, že zdroj s výkonom 1000W bez problémov napojí aj tie najvýkonnejšie "beštie".

Kvalita - záruka dlhej životnosti
Napájací zdroj je zvyčajne vystavený vysokým teplotám a v dôsledku toho patrí medzi najporuchovejšie časti počítača. V modelu ZM1000-EBT sú použité vysokokvalitné kondenzátory vyrobené v Japonsku, ktoré majú garantovať spoľahlivú chod a odolnosť aj pri vysokých teplotách a vysokom zaťažení.

Inteligentný chladiaci systém
Štandardné vypnutie počítača tiež znamená zakončenie práce celého chladiaceho systému, čo vystavuje komponenty riziku prehriatia a častejším poruchám. Zalman preto ponúka riešenie, ktoré má zabrániť takýmto situáciám. Po vypnutí počítača zdroj ešte minútu udržuje prevádzku chladenia, ktoré schladzuje komponenty na bezpečnú teplotu.

Modulárna kabeláž
Spleť káblov býva utrpením každého užívateľa. Aby uľahčiť kontrolu nad kabelážou,  výrobca navrhol plne modulárny zadný panel. Vďaka tomu k zdroju môžete pripojiť káble v akejkoľvek konfigurácii.

Navrhovaná maloobchodná cena pre ZM1000-EBT bola stanovená na 164,99 eur.

Vlastnosti produktu:
- Výkon: 1000W
- Certifikát - 80 Plus Gold
- Efektivita -> 92%
- Chladenie - 135mm ventilátor
- Ochrana - OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
- Modulárny systém kabeláže
- Maximálny výkon +12V - 1000W

- Konektory:
* ATX 24-pin (20 + 4) - 1
* PCI-E 8-pin (6 + 2) - 6
* SATA - 12
* Molex - 8
* Ďalšie konektory: 1 x FDD, 2x EPS 12V 8P (4 + 4)
- Rozmery:
* Výška - 86 mm
* Šírka - 150mm
* Hĺbka - 180 mm
* Hmotnosť - 4600 g

Zalman
Juhokórejský líder vo výrobe komponentov a počítačového príslušenstva, ktorý pôsobí na trhu od roku 1999. V ponuke výrobcu možno taktiež nájsť napr. tiché systémy chladenia CPU a VGA, počítačové skrine, napájacie zdroje a vysoko kvalitné periférie.
http://www.zalman.com/
 

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá