Image
2.8.2016 0 Comments

Ako reklamovať dovolenku kúpenú online

Nižšia cena a širší výber než v kamennej predajni, pohodlný nákup aj z domu, možnosť porovnať ponuky, dozvedieť sa viac o lokalite a ubytovaní z recenzií a ušetrený čas sú najčastejšie dôvody, prečo čoraz viac Slovákov kupuje dovolenky online.

Slováci svoj pripravený rozpočet na letnú dovolenku pri mori minú tento rok radšej na dve domáce dovolenky – jednu dlhšiu v lete a jednu kratšiu koncom leta alebo na jeseň.

Na čo si dávať pozor pri kúpe dovolenky online?

  1. Overené portály: Platí jediná rada – vyberajte pobyty len u overených predajcov.
  2. Recenzie bez cenzúry: Rovnako dôležité sú recenzie. Nie každý online predajca dovoleniek poskytuje zákazníkom priestor na písanie recenzií bez cenzúry. Odporúčania a skúseností iných cestovateľov sú tým najlepším rozhodovacím faktorom pri kúpe pobytu.
  3. Dostupnosť hotela. Odporúčame overiť si hotel a jeho dostupnosť vo vybranom termíne. Pri kúpe z neoverených stránok od neznámych cestovných kancelárií hrozí, že opísaný pobyt nebude zodpovedať ponuke alebo sa ešte aj zruší bez vrátenia peňazí.  

Ako reklamovať dovolenku kúpenú online:

  • V prípade akejkoľvek nespokojnosti treba situáciu riešiť priamo na mieste s personálom hotela, prípadne delegátom cestovnej kancelárie.
  • Dôležité je vždy na mieste spísať záznam o reklamácii chybných služieb alebo o nevyhovujúcich podmienkach, na ktorom je potrebné uviesť meno, kód zľavového kupónu, opis problému a jeho riešenie zo strany poskytovateľa služby.
  • Nedostatky si nafoťte, poslúžia vám ako dôkazový materiál pri reklamácii.
  • Sťažnosť je potrebné potvrdiť od poskytovateľa pečiatkou a podpisom a poslať na zákaznícku podporu.    

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá