Image
6.7.2016 0 Comments

Xbox: Rekordná E3 2016 zahájila novú éru hrania

Pred troma týždňami sme na E3 2016 v Los Angeles predstavili nový hardvér (konzolu Xbox One S a Xbox Design Lab), viac funkcií Xbox Live pre platformy Xbox One a Windows 10 a doteraz najväčšiu ponuku exkluzívnych hier ako na zatiaľ žiadnej E3 v histórii Xboxu.
V tíme Xbox veríme v budúcnosť voľby; aké hry chcete hrať, s kým ich chcete hrať a na zariadeniach, na akých ich chcete hrať. Veríme v budúcnosť mimo hranice generácie konzol, kde môžete vylepšovať zážitky bez toho, aby ste boli ukrátení o nové hry alebo zdieľané zážitky s vašimi priateľmi.

Rekordná odozva na novinky, o ktoré sme sa podelili počas týždňa E3, nás ohromila:
- brífing Xbox E3 2016 zaznamenal viac ako 6,6 miliónov videní, čo je medziročný nárast o 78 percent a ide o doteraz najsledovanejší živý prenos.
- počas týždňa E3 zaznamenali videá na YouTube kanáli Xbox viac ako 27 miliónov videní, čo je obrovský medziročný nárast o 184 percent.
- Xbox bol ocenený viac ako stovkou nominácií a cien od celosvetových médií ako IGN, Game Informer, Toronto Sun, USA Today, Atomix a Polygon.
- v úplne novom Xbox Design Lab bolo vytvorených a uložených viac ako 340 000 unikátnych a na mieru šitých ovládačov.
- aktualizáciu Friendly Update pre Minecraft, ktorá priniesla Minecraft Realms pre mobilné a Windows 10 zariadenia, si vyskúšalo viac ako 4 milióny hráčov, ktorí hrali cez Xbox Live spolu verzie Minecraft: Pocket Edition a Minecraft Windows 10 Edition.
- počas týždňa E3 bolo nadviazaných 4 milióny priateľstiev a na Xbox Live sa odohralo viac ako 90 miliónov hodín, čo je viac priateľov ako má obyvateľov Panama a viac ako 10 000 rokov nepretržitého hrania.
- odozva na beta verziu Halo Wars 2 prekonala naše očakávania; odohralo sa viac ako 1 milión zápasov, čo je viac ako 2 milióny odohraných hodín. Získané dáta a spätná väzba zohrá kľúčovú rolu počas vývoja hry a umožní vytvoriť real-time stratégiu naozaj pre každého, keď bude 21. februára 2017 uvedená na trh.
- viac ako 2 milióny fanúšikov komunikovalo na nedávno spustenom Xbox kanáli na Snapchat, kde videli exkluzívne aktualizácie z výstavnej plochy a ukážky spoza opony.
- hashtag #XboxE3 bol použitý viac ako 400 000-krát počas E3 na Twitteri a na vrchole najhorúcejších tém sa udržal 90 minút. Súčasne ide o najviac používaný Xbox hashtag.
- predobjednávky limitovanej edície Xbox One S 2TB zaznamenali skvelý štart, nadšení sú nielen fanúšikovia, ale aj naši obchodní partneri.
- hráči strávili hraním hier prostredníctvom spätnej kompatibility na Xbox One viac ako 100 miliónov hodín.
- v knižnici spätnej kompatibility je 209 titulov. Ďalšie budú pribúdať.

Či už ide o hry zo širokej ponuky nových exkluzívnych hier a trhákov prichádzajúcich na Xbox One a Windows 10, úžasné nové aktualizácie platforiem, nový hardvér alebo skvelú ponuku Xbox Live, ešte nikdy nebol vhodnejší čas stať sa Xbox hráčom. 

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá