Image
6.7.2016 0 Comments

Xbox: Rekordná E3 2016 zahájila novú éru hrania

Pred troma týždňami sme na E3 2016 v Los Angeles predstavili nový hardvér (konzolu Xbox One S a Xbox Design Lab), viac funkcií Xbox Live pre platformy Xbox One a Windows 10 a doteraz najväčšiu ponuku exkluzívnych hier ako na zatiaľ žiadnej E3 v histórii Xboxu.
V tíme Xbox veríme v budúcnosť voľby; aké hry chcete hrať, s kým ich chcete hrať a na zariadeniach, na akých ich chcete hrať. Veríme v budúcnosť mimo hranice generácie konzol, kde môžete vylepšovať zážitky bez toho, aby ste boli ukrátení o nové hry alebo zdieľané zážitky s vašimi priateľmi.

Rekordná odozva na novinky, o ktoré sme sa podelili počas týždňa E3, nás ohromila:
- brífing Xbox E3 2016 zaznamenal viac ako 6,6 miliónov videní, čo je medziročný nárast o 78 percent a ide o doteraz najsledovanejší živý prenos.
- počas týždňa E3 zaznamenali videá na YouTube kanáli Xbox viac ako 27 miliónov videní, čo je obrovský medziročný nárast o 184 percent.
- Xbox bol ocenený viac ako stovkou nominácií a cien od celosvetových médií ako IGN, Game Informer, Toronto Sun, USA Today, Atomix a Polygon.
- v úplne novom Xbox Design Lab bolo vytvorených a uložených viac ako 340 000 unikátnych a na mieru šitých ovládačov.
- aktualizáciu Friendly Update pre Minecraft, ktorá priniesla Minecraft Realms pre mobilné a Windows 10 zariadenia, si vyskúšalo viac ako 4 milióny hráčov, ktorí hrali cez Xbox Live spolu verzie Minecraft: Pocket Edition a Minecraft Windows 10 Edition.
- počas týždňa E3 bolo nadviazaných 4 milióny priateľstiev a na Xbox Live sa odohralo viac ako 90 miliónov hodín, čo je viac priateľov ako má obyvateľov Panama a viac ako 10 000 rokov nepretržitého hrania.
- odozva na beta verziu Halo Wars 2 prekonala naše očakávania; odohralo sa viac ako 1 milión zápasov, čo je viac ako 2 milióny odohraných hodín. Získané dáta a spätná väzba zohrá kľúčovú rolu počas vývoja hry a umožní vytvoriť real-time stratégiu naozaj pre každého, keď bude 21. februára 2017 uvedená na trh.
- viac ako 2 milióny fanúšikov komunikovalo na nedávno spustenom Xbox kanáli na Snapchat, kde videli exkluzívne aktualizácie z výstavnej plochy a ukážky spoza opony.
- hashtag #XboxE3 bol použitý viac ako 400 000-krát počas E3 na Twitteri a na vrchole najhorúcejších tém sa udržal 90 minút. Súčasne ide o najviac používaný Xbox hashtag.
- predobjednávky limitovanej edície Xbox One S 2TB zaznamenali skvelý štart, nadšení sú nielen fanúšikovia, ale aj naši obchodní partneri.
- hráči strávili hraním hier prostredníctvom spätnej kompatibility na Xbox One viac ako 100 miliónov hodín.
- v knižnici spätnej kompatibility je 209 titulov. Ďalšie budú pribúdať.

Či už ide o hry zo širokej ponuky nových exkluzívnych hier a trhákov prichádzajúcich na Xbox One a Windows 10, úžasné nové aktualizácie platforiem, nový hardvér alebo skvelú ponuku Xbox Live, ešte nikdy nebol vhodnejší čas stať sa Xbox hráčom. 

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá