9.4.2014 0 Comments

Unicorn Systems dodá riešenie Finno Collect na podporu vymáhania pohľadávok v ALD Automotive

Spoločnosť Unicorn Systems vyhrala výberové konanie na dodávku systému na riešenie vymáhania pohľadávok v spoločnosti ALD Automotive, ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov operatívneho leasingu pre osobné a úžitkové automobily na českom trhu.

Súčasná poloautomatická evidencia vymáhaných prípadov používaná spoločnosťou ALD Automotive v Českej republike bude nahradená produktom Finno Collect, ktorý bude integrovaný do prostredia ALD Automotive. Finno Collect je moderná aplikácia spoločnosti Unicorn Systems umožňujúca efektívnu správu celého procesu pohľadávok.

Hlavným prínosom implementácie nového riešenia na podporu vymáhania bude zvýšenie efektivity celého procesu vymáhania, od okamihu vzniku prípadu až po jeho vyriešenie. Medzi hlavné moduly implementovaného riešenia patrí segmentácia, plánovanie, aktualizácie a realizácie vymáhacích aktivít a ďalej import a export dát do ďalších systémov ALD Automotive.

Unicorn Systems sme si vybrali na základe referencií z už realizovaných projektov a produkt Finno Collect najlepšie zodpovedá našim potrebám. Veríme, že nám vďaka svojim skúsenostiam so zavádzaním systémovej podpory pre proces vymáhania pomôžu zvýšiť efektivitu našich súčasných procesov," hovorí Petr Kohout, generálny riaditeľ spoločnosti ALD Automotive.

„Veľmi ma teší, že sme v ALD Automotive uspeli s produktom Finno Collect. Dokazuje to, že produkty našej spoločnosti v oblasti finančných služieb si budujú silnú pozícii na trhu vďaka vysokej pridanej hodnote, ktorú našim klientom poskytujú," dodáva Jan Jaroš, Sales Director, Unicorn Systems.

Softvérové riešenie pre bankovníctvo - Finno
Produktový rad Finno spoločnosti Unicorn Systems podporuje vybrané business procesy riešené vo finančných inštitúciách. Finno predstavuje súpravu predpripravených business agend, odborových best practices a technologických komponentov variantne založených na hlavných a osvedčených technológiách. Medzi kľúčové vlastnosti patria:

  • jednotný dizajn, logika a pracovná plocha pre všetky produkty rodiny Finno,
  • možnosť implementácie Finno ako funkčného celku alebo integrácia jednotlivých produktov do súčasného prostredia klienta,
  • možnosť postupnej rozšíriteľnosti celkového riešenia,
  • možnosť využitia rôznych technológií podľa požiadaviek klienta.

Produkt Finno Collect patrí do produktového radu Finno. Ide o modernú aplikáciu umožňujúcu efektívnu správu celého procesu pohľadávok, a to od vzniku prípadu až po jeho vyriešenie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá