9.4.2014 0 Comments

Unicorn Systems dodá riešenie Finno Collect na podporu vymáhania pohľadávok v ALD Automotive

Spoločnosť Unicorn Systems vyhrala výberové konanie na dodávku systému na riešenie vymáhania pohľadávok v spoločnosti ALD Automotive, ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov operatívneho leasingu pre osobné a úžitkové automobily na českom trhu.

Súčasná poloautomatická evidencia vymáhaných prípadov používaná spoločnosťou ALD Automotive v Českej republike bude nahradená produktom Finno Collect, ktorý bude integrovaný do prostredia ALD Automotive. Finno Collect je moderná aplikácia spoločnosti Unicorn Systems umožňujúca efektívnu správu celého procesu pohľadávok.

Hlavným prínosom implementácie nového riešenia na podporu vymáhania bude zvýšenie efektivity celého procesu vymáhania, od okamihu vzniku prípadu až po jeho vyriešenie. Medzi hlavné moduly implementovaného riešenia patrí segmentácia, plánovanie, aktualizácie a realizácie vymáhacích aktivít a ďalej import a export dát do ďalších systémov ALD Automotive.

Unicorn Systems sme si vybrali na základe referencií z už realizovaných projektov a produkt Finno Collect najlepšie zodpovedá našim potrebám. Veríme, že nám vďaka svojim skúsenostiam so zavádzaním systémovej podpory pre proces vymáhania pomôžu zvýšiť efektivitu našich súčasných procesov," hovorí Petr Kohout, generálny riaditeľ spoločnosti ALD Automotive.

„Veľmi ma teší, že sme v ALD Automotive uspeli s produktom Finno Collect. Dokazuje to, že produkty našej spoločnosti v oblasti finančných služieb si budujú silnú pozícii na trhu vďaka vysokej pridanej hodnote, ktorú našim klientom poskytujú," dodáva Jan Jaroš, Sales Director, Unicorn Systems.

Softvérové riešenie pre bankovníctvo - Finno
Produktový rad Finno spoločnosti Unicorn Systems podporuje vybrané business procesy riešené vo finančných inštitúciách. Finno predstavuje súpravu predpripravených business agend, odborových best practices a technologických komponentov variantne založených na hlavných a osvedčených technológiách. Medzi kľúčové vlastnosti patria:

  • jednotný dizajn, logika a pracovná plocha pre všetky produkty rodiny Finno,
  • možnosť implementácie Finno ako funkčného celku alebo integrácia jednotlivých produktov do súčasného prostredia klienta,
  • možnosť postupnej rozšíriteľnosti celkového riešenia,
  • možnosť využitia rôznych technológií podľa požiadaviek klienta.

Produkt Finno Collect patrí do produktového radu Finno. Ide o modernú aplikáciu umožňujúcu efektívnu správu celého procesu pohľadávok, a to od vzniku prípadu až po jeho vyriešenie.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá