9.4.2014 0 Comments

Loxone prináša revolučnú bezdrôtovú technológiu pre inteligentné bývanie

Spoločnosť Loxone Electronics, výrobca systému pre inteligentné domy, založenom na Miniserveri, vyvinula bezdrôtovú technológiu, ktorá je šitá na mieru inteligentným domom a otriasa trhom s už hotovými domami.

Na trhu s novostavbami je inteligentný dom stále populárnejší. Ale čo majitelia, ktorí už majú svoje domy dávno postavené a chceli by zo svojej domácnosti urobiť inteligentné bývanie? Presne z tohto dôvodu mieri na trh Loxone s novo vyvinutou bezdrôtovou technológiou Air. Technológia Air je prispôsobená priamo na použitie v inteligentných domoch a jej použitie je neuveriteľne jednoduché. Každý si tak môže užívať výhody automatizácie a to bez akéhokoľvek búrania či sekania do steny.

S bezdrôtovým modulom, tzv. Air Base Extension, bezdrôtovou zásuvkou, Smart Socket Air, a Dimmerom určeným na stmievanie, štartuje Loxone novú Air generáciu bývania.

"Vďaka Loxone Air si môže výhody inteligentného bývania užívať každý, a to aj v už hotových stavbách. Kedykoľvek tak máte pod kontrolou svoje lampy alebo priamotopy," vysvetľuje Thomas Moser, konateľ spoločnosti Loxone.

Loxone Air bol prispôsobený špeciálne pre potreby v inteligentných domoch. Vďaka inovatívnej Mesh technológii, pri ktorej funguje každý prvok bezdrôtovej siete ako prijímač, tak aj vysielač, je zaručený veľmi veľký dosah siete. Okrem toho je možné signál prenášať sieťou oboma smermi a každé Air zariadenie môže súčasne prijímať aj vysielať. Všetky Air zariadenia sú už vyvinuté a budú postupne dopĺňať produktovú sériu. Pri vývoji produktov používajúcich Air technológiu sa dbalo na dosiahnutie čo najnižšej spotreby.

"Loxone sa výrobkami a technológiou Air výrazne zapisuje na trh s domácou automatizáciou. Možnosti bezdrôtovej technológie sú úplne rovnaké ako v drôtovej variante a môžu sa podľa potrieb rôzne kombinovať. Naviac je nastavenie a používanie produktov veľmi jednoduché a extrémne rýchle. Technológia Air už nie je "hlúpe" elektrické ovládanie koncových prvkov 1:1 s možnosťou ovládania cez telefón, ale skutočne prináša do domu inteligenciu," dodáva riaditeľ pre ČR a SR Milan Randl.

Viac informácií nájdete na www.loxone.com/air

Ďalšie fotografie môžete nájsť v sekcii pre tlač www.loxone.com/presse


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá