9.4.2014 0 Comments

Loxone prináša revolučnú bezdrôtovú technológiu pre inteligentné bývanie

Spoločnosť Loxone Electronics, výrobca systému pre inteligentné domy, založenom na Miniserveri, vyvinula bezdrôtovú technológiu, ktorá je šitá na mieru inteligentným domom a otriasa trhom s už hotovými domami.

Na trhu s novostavbami je inteligentný dom stále populárnejší. Ale čo majitelia, ktorí už majú svoje domy dávno postavené a chceli by zo svojej domácnosti urobiť inteligentné bývanie? Presne z tohto dôvodu mieri na trh Loxone s novo vyvinutou bezdrôtovou technológiou Air. Technológia Air je prispôsobená priamo na použitie v inteligentných domoch a jej použitie je neuveriteľne jednoduché. Každý si tak môže užívať výhody automatizácie a to bez akéhokoľvek búrania či sekania do steny.

S bezdrôtovým modulom, tzv. Air Base Extension, bezdrôtovou zásuvkou, Smart Socket Air, a Dimmerom určeným na stmievanie, štartuje Loxone novú Air generáciu bývania.

"Vďaka Loxone Air si môže výhody inteligentného bývania užívať každý, a to aj v už hotových stavbách. Kedykoľvek tak máte pod kontrolou svoje lampy alebo priamotopy," vysvetľuje Thomas Moser, konateľ spoločnosti Loxone.

Loxone Air bol prispôsobený špeciálne pre potreby v inteligentných domoch. Vďaka inovatívnej Mesh technológii, pri ktorej funguje každý prvok bezdrôtovej siete ako prijímač, tak aj vysielač, je zaručený veľmi veľký dosah siete. Okrem toho je možné signál prenášať sieťou oboma smermi a každé Air zariadenie môže súčasne prijímať aj vysielať. Všetky Air zariadenia sú už vyvinuté a budú postupne dopĺňať produktovú sériu. Pri vývoji produktov používajúcich Air technológiu sa dbalo na dosiahnutie čo najnižšej spotreby.

"Loxone sa výrobkami a technológiou Air výrazne zapisuje na trh s domácou automatizáciou. Možnosti bezdrôtovej technológie sú úplne rovnaké ako v drôtovej variante a môžu sa podľa potrieb rôzne kombinovať. Naviac je nastavenie a používanie produktov veľmi jednoduché a extrémne rýchle. Technológia Air už nie je "hlúpe" elektrické ovládanie koncových prvkov 1:1 s možnosťou ovládania cez telefón, ale skutočne prináša do domu inteligenciu," dodáva riaditeľ pre ČR a SR Milan Randl.

Viac informácií nájdete na www.loxone.com/air

Ďalšie fotografie môžete nájsť v sekcii pre tlač www.loxone.com/presse


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá