8.9.2014 0 Comments

Ultramobilný 7" tablet od spoločnosti Toshiba - Encore Mini

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje Encore Mini - 17,8 cm (7"), cenovo dostupný tablet so systémom Windows 8.1, vyhľadávačom Bing a službou Microsoft Office 365 Personal. Vďaka kompaktnému vyhotoveniu si používatelia môžu vziať Encore Mini skutočne kamkoľvek, aby mali prístup k aktuálnym pracovným dátam alebo mohli na cestách sledovať najnovšie filmy. Kombinácia vlastností a tvaru robí z Encore Mini ideálny doplnok pre ktorýkoľvek počítač so systémom Windows.

Všestranný mobilný partner

Encore Mini bol navrhnutý tak, aby ho bolo možné pohodlne používať jednou rukou a vošiel sa i do najmenšej tašky. Je optimalizovaný pre použitie na výšku a pohodlné držanie. Aj napriek útlemu vyhotoveniu poskytuje možnosť pripojenia k internetu z pohodlia domova i na cestách. Hľadajte informácie, synchronizujte a pracujte s dokumentmi, počúvajte hudbu, sledujte filmy. Jednoducho - pracujte a bavte sa kdekoľvek.

Windows a Microsoft Office 365 kdekoľvek

Na Encore Mini beží operačný systém Windows 8.1 vrátane vyhľadávača Bing a v cene ponúka aj ročné predplatné balíka Microsoft Office 365 Personal. Čítanie e-mailov a prezeranie prezentácií na cestách je prostredníctvom aplikácií ľahšie ako kedykoľvek doposiaľ. Vďaka použitému operačnému systému Windows môžu používatelia s tabletom Encore Mini skutočne pracovať na cestách medzi stretnutiami aj počas odpočinku doma. Vďaka kancelárskym aplikáciám Microsoft Office 365 výborne doplní primárny počítač a dokáže využiť silu prístupu k dokumentom uloženým v cloude. Synchronizácia a zdieľanie dokumentov sa tak stávajú v rámci operačného systému Windows úplne jednoduchými procesmi.

Používatelia majú zadarmo k dispozícii 1 TB úložného priestoru OneDrive s možnosťou jeho ďalšieho rozšírenia, aby mohli uložiť a zálohovať všetky svoje dokumenty. Zároveň dostávajú 60 voľných minút mesačne pre Skype volania na linky do celého sveta, aby mohli zostať v kontakte s priateľmi a rodinou. Kapacitu úložného priestoru možno vďaka vstavanému slotu rozšíriť až o ďalších 128 GB microSD kartou a tak môžete mať stále pri sebe všetky dôležité dáta. Pri prezentácii skupine ľudí môžete využiť technológiu bezdrôtového prenosu obrazu Wireless Display a zdieľať tak obsah na veľkom kompatibilnom televízore alebo inom displeji, pričom k dispozícii máte tiež Micro-USB port pre pripojenie displeja káblom.

Malý, ale s vysokým výkonom

Procesor Intel® Atom™ dodáva tabletu Encore Mini vysoký výkon po celý deň. Od rýchleho štartu až po celých 7 hodín práce, ktorú mu umožní vstavaná batéria, môžu používatelia Encore Mini plynule pracovať s dokumentmi, surfovať a bez problémov prepínať medzi jednotlivými bežiacimi aplikáciami i zábavnými možnosťami.

Zaznamenajte všetko

Obe webkamery - zadná 2 MP aj predná 0,3 MP - sú pripravené na snímanie fotografií, videa aj na video chat s rodinou, priateľmi a kolegami. Encore Mini je dodávaný s aplikáciou Toshiba TruCapture, ktorá umožňuje ľahko a rýchlo zachytiť informácie z akéhokoľvek dokumentu, tabule alebo premietaného obrazu. Z týchto snímok vie následne jednoducho orezať nepotrebné okraje, zarovnať ich do správneho uhla, vyčistiť od odleskov a upraviť kontrast, čo uľahčí používateľom zachytiť dôležité informácie bez nutnosti ich prepisovania.

Užívateľský komfort Encore Mini zvyšuje tiež doplnok Toshiba Display Utility, ktorý mení veľkosti pohľadu, aby boli menu a ďalšie prvky zobrazenia desktopových programov väčšie. Vďaka tomu získavajú používatelia aj pri použití malého tabletu Encore Mini maximum pri používaní desktopových programov.

Toshiba Encore Mini bude po uvedení k dispozícii v Nemecku, Francúzsku a UK počas štvrtého štvrťroka 2014.

Encore Mini:
• Displej: 17,8 cm (7''), rozlíšenie 1024 x 600 bodov
• Procesory: Intel® AtomTM Z3745
• Grafika: Intel® HD graphics
• Pamäť: 1 GB DDR3L 1333MHz
• Konektivita: 1 x Micro-USB, 1 slot na microSD kartu s podporou až 128 GB SDHC/SDXC, WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, Wireless Display, 1x 3.5 mm combo jack pre slúchadlá a mikrofón
• Webkamera: 0.3MP predný a 2MP zadný fotoaparát
• Audio: reproduktor
• Operačný systém: Windows 8.1 vrátane Bing
• Predinštalované: Microsoft Office 365 Personal, Toshiba Display Utility, Toshiba TruCapture
• Výdrž batérie: až 72 hodín
• Farba: čisto biela
• Rozmery: 119,8 x 199 x 10,9 mm
• Hmotnosť: 350 g


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá