8.9.2014 0 Comments

Ultramobilný 7" tablet od spoločnosti Toshiba - Encore Mini

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje Encore Mini - 17,8 cm (7"), cenovo dostupný tablet so systémom Windows 8.1, vyhľadávačom Bing a službou Microsoft Office 365 Personal. Vďaka kompaktnému vyhotoveniu si používatelia môžu vziať Encore Mini skutočne kamkoľvek, aby mali prístup k aktuálnym pracovným dátam alebo mohli na cestách sledovať najnovšie filmy. Kombinácia vlastností a tvaru robí z Encore Mini ideálny doplnok pre ktorýkoľvek počítač so systémom Windows.

Všestranný mobilný partner

Encore Mini bol navrhnutý tak, aby ho bolo možné pohodlne používať jednou rukou a vošiel sa i do najmenšej tašky. Je optimalizovaný pre použitie na výšku a pohodlné držanie. Aj napriek útlemu vyhotoveniu poskytuje možnosť pripojenia k internetu z pohodlia domova i na cestách. Hľadajte informácie, synchronizujte a pracujte s dokumentmi, počúvajte hudbu, sledujte filmy. Jednoducho - pracujte a bavte sa kdekoľvek.

Windows a Microsoft Office 365 kdekoľvek

Na Encore Mini beží operačný systém Windows 8.1 vrátane vyhľadávača Bing a v cene ponúka aj ročné predplatné balíka Microsoft Office 365 Personal. Čítanie e-mailov a prezeranie prezentácií na cestách je prostredníctvom aplikácií ľahšie ako kedykoľvek doposiaľ. Vďaka použitému operačnému systému Windows môžu používatelia s tabletom Encore Mini skutočne pracovať na cestách medzi stretnutiami aj počas odpočinku doma. Vďaka kancelárskym aplikáciám Microsoft Office 365 výborne doplní primárny počítač a dokáže využiť silu prístupu k dokumentom uloženým v cloude. Synchronizácia a zdieľanie dokumentov sa tak stávajú v rámci operačného systému Windows úplne jednoduchými procesmi.

Používatelia majú zadarmo k dispozícii 1 TB úložného priestoru OneDrive s možnosťou jeho ďalšieho rozšírenia, aby mohli uložiť a zálohovať všetky svoje dokumenty. Zároveň dostávajú 60 voľných minút mesačne pre Skype volania na linky do celého sveta, aby mohli zostať v kontakte s priateľmi a rodinou. Kapacitu úložného priestoru možno vďaka vstavanému slotu rozšíriť až o ďalších 128 GB microSD kartou a tak môžete mať stále pri sebe všetky dôležité dáta. Pri prezentácii skupine ľudí môžete využiť technológiu bezdrôtového prenosu obrazu Wireless Display a zdieľať tak obsah na veľkom kompatibilnom televízore alebo inom displeji, pričom k dispozícii máte tiež Micro-USB port pre pripojenie displeja káblom.

Malý, ale s vysokým výkonom

Procesor Intel® Atom™ dodáva tabletu Encore Mini vysoký výkon po celý deň. Od rýchleho štartu až po celých 7 hodín práce, ktorú mu umožní vstavaná batéria, môžu používatelia Encore Mini plynule pracovať s dokumentmi, surfovať a bez problémov prepínať medzi jednotlivými bežiacimi aplikáciami i zábavnými možnosťami.

Zaznamenajte všetko

Obe webkamery - zadná 2 MP aj predná 0,3 MP - sú pripravené na snímanie fotografií, videa aj na video chat s rodinou, priateľmi a kolegami. Encore Mini je dodávaný s aplikáciou Toshiba TruCapture, ktorá umožňuje ľahko a rýchlo zachytiť informácie z akéhokoľvek dokumentu, tabule alebo premietaného obrazu. Z týchto snímok vie následne jednoducho orezať nepotrebné okraje, zarovnať ich do správneho uhla, vyčistiť od odleskov a upraviť kontrast, čo uľahčí používateľom zachytiť dôležité informácie bez nutnosti ich prepisovania.

Užívateľský komfort Encore Mini zvyšuje tiež doplnok Toshiba Display Utility, ktorý mení veľkosti pohľadu, aby boli menu a ďalšie prvky zobrazenia desktopových programov väčšie. Vďaka tomu získavajú používatelia aj pri použití malého tabletu Encore Mini maximum pri používaní desktopových programov.

Toshiba Encore Mini bude po uvedení k dispozícii v Nemecku, Francúzsku a UK počas štvrtého štvrťroka 2014.

Encore Mini:
• Displej: 17,8 cm (7''), rozlíšenie 1024 x 600 bodov
• Procesory: Intel® AtomTM Z3745
• Grafika: Intel® HD graphics
• Pamäť: 1 GB DDR3L 1333MHz
• Konektivita: 1 x Micro-USB, 1 slot na microSD kartu s podporou až 128 GB SDHC/SDXC, WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, Wireless Display, 1x 3.5 mm combo jack pre slúchadlá a mikrofón
• Webkamera: 0.3MP predný a 2MP zadný fotoaparát
• Audio: reproduktor
• Operačný systém: Windows 8.1 vrátane Bing
• Predinštalované: Microsoft Office 365 Personal, Toshiba Display Utility, Toshiba TruCapture
• Výdrž batérie: až 72 hodín
• Farba: čisto biela
• Rozmery: 119,8 x 199 x 10,9 mm
• Hmotnosť: 350 g


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá