8.9.2014 0 Comments

Test AV-Comparatives: ESET Cyber Security Pro zabezpečuje 100-percentnú ochranu

Nezávislá testovacia organizácia AV-Comparatives sa vo svojom poslednom testovaní bezpečnostného softvéru zamerala na antivírusové balíčky určené pre Macy. V teste s názvom Mac Security Test and Review 2014 označila bezpečnostné riešenie spoločnosti ESET, ESET Cyber Security Pro, ako „mimoriadny" produkt. Testovanie AV-Comparatives sa zameralo na detekciu škodlivého kódu, ktorý útočí na viaceré operačné systémy.

Test AV-Comparatives sa zameral na detekciu škodlivého kódu pre Mac ale aj pre Windows, keďže práve Macy sa môžu v sieti stať šíriteľmi windowsového malwaru bez toho, aby im tento škodlivý kód uškodil.

"ESET Cyber Security Pro má vynikajúce používateľské rozhranie a poskytuje mimoriadnu ochranu pred malwarom. Vďaka hlavnému oknu sú všetky podstatné funkcie a informácie ľahko dostupné a upozornenia sú rozumné. Pomocné dokumenty sú príkladné. ESET dosiahol v našich testoch dokonalé skóre, identifikoval všetky vzorky škodlivého kódu ako pre Mac tak aj pre Windows," opisuje ESET Cyber Security Pro organizácia AV-Comparatives.

"Sme radi, že ESET Cyber Security Pro získalo v najnovšom teste AV-Comparatives perfektné 100-percentné skóre. Overená technológia obsiahnutá vo všetkých ESET produktoch poskytuje komplexnú ochranu pred známymi i neznámymi formami a hrozbami útočiacimi na Mac používateľov," dodáva Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET.

ESET Cyber Security Pro ponúka používateľom niekoľko vylepšených natívnych funkcií s minimálnou záťažou na systém. Používateľské rozhranie je prispôsobené Mac prostrediu. Riešenia ESETu nechránia len Macy ale eliminujú aj hrozby zamerané na Windowsy a Linuxy, aby sa z Macov nestali prenášače malwaru. Nový Anti-phishingový modul zabezpečuje vysokú úroveň ochrany používateľom, ktorí objavujú online svet.

Viac o produktoch pre Macy nájdete na webstránke ESETu: www.eset.com/sk/domacnosti/pre-mac
Celé výsledky testu sú k dispozícii na webstránke AV-Comparatives.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá