8.9.2014 0 Comments

Test AV-Comparatives: ESET Cyber Security Pro zabezpečuje 100-percentnú ochranu

Nezávislá testovacia organizácia AV-Comparatives sa vo svojom poslednom testovaní bezpečnostného softvéru zamerala na antivírusové balíčky určené pre Macy. V teste s názvom Mac Security Test and Review 2014 označila bezpečnostné riešenie spoločnosti ESET, ESET Cyber Security Pro, ako „mimoriadny" produkt. Testovanie AV-Comparatives sa zameralo na detekciu škodlivého kódu, ktorý útočí na viaceré operačné systémy.

Test AV-Comparatives sa zameral na detekciu škodlivého kódu pre Mac ale aj pre Windows, keďže práve Macy sa môžu v sieti stať šíriteľmi windowsového malwaru bez toho, aby im tento škodlivý kód uškodil.

"ESET Cyber Security Pro má vynikajúce používateľské rozhranie a poskytuje mimoriadnu ochranu pred malwarom. Vďaka hlavnému oknu sú všetky podstatné funkcie a informácie ľahko dostupné a upozornenia sú rozumné. Pomocné dokumenty sú príkladné. ESET dosiahol v našich testoch dokonalé skóre, identifikoval všetky vzorky škodlivého kódu ako pre Mac tak aj pre Windows," opisuje ESET Cyber Security Pro organizácia AV-Comparatives.

"Sme radi, že ESET Cyber Security Pro získalo v najnovšom teste AV-Comparatives perfektné 100-percentné skóre. Overená technológia obsiahnutá vo všetkých ESET produktoch poskytuje komplexnú ochranu pred známymi i neznámymi formami a hrozbami útočiacimi na Mac používateľov," dodáva Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET.

ESET Cyber Security Pro ponúka používateľom niekoľko vylepšených natívnych funkcií s minimálnou záťažou na systém. Používateľské rozhranie je prispôsobené Mac prostrediu. Riešenia ESETu nechránia len Macy ale eliminujú aj hrozby zamerané na Windowsy a Linuxy, aby sa z Macov nestali prenášače malwaru. Nový Anti-phishingový modul zabezpečuje vysokú úroveň ochrany používateľom, ktorí objavujú online svet.

Viac o produktoch pre Macy nájdete na webstránke ESETu: www.eset.com/sk/domacnosti/pre-mac
Celé výsledky testu sú k dispozícii na webstránke AV-Comparatives.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá