Image
17.3.2016 0 Comments

TP-LINK predstavuje bezdrôtovú cloudovú kameru NC250 s nočným videním a HD rozlíšením

Spoločnosť TP-LINK, popredný svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových produktov pre domácnosti a malé firmy, uvádza na slovenský trh kameru NC250 s možnosťou dennej aj nočnej prevádzky a vysokým rozlíšením.

Bezdrôtovo pripojená kamera s ukladaním záznamu do cloudu sa hodí nielen k dennej a nočnej stráži majetku, ale aj ako pomôcka pri starostlivosti o deti či seniorov apod. Kameru je možné ovládať na diaľku cez internet alebo pomocou mobilnej aplikácie. Zariadenie slúži aj ako opakovač Wi-Fi signálu pre rozšírenie alebo posilnenie miestnej siete.

Domácnosť, kancelária, chata a deti pod dohľadom

Cloudová kamera TP-LINK NC250 pracuje ako bezdrôtové monitorovacie zariadenie s bezplatným streamovaním obrazu v reálnom čase. Produkt je vybavený aj snímačmi pohybu a zvuku, ktoré reagujú na zmeny v sledovanom priestore. V prípade zachytenia nežiaducej udalosti kamera zašle používateľovi upozornenie e-mailom. Dosah kamery je vďaka systému pre nočné videnie 5,5 metrov za svetla aj v tme. Snímanie vo vysokom rozlíšení zaručuje ostrý a zreteľný obraz, ktorého parametre ako napríklad jas, kontrast a sýtosť farieb je možné navyše prispôsobiť prostrediu.

Cloudové riešenie prístupné z ľubovoľného zariadenia

Obraz z kamery putuje na cloudový server tplinkcloud.com, kde môže byť po prihlásení k užívateľskému účtu k dispozícii pre ľubovoľné zariadenie pripojené k internetu. Prenos dát prebieha prostredníctvom bezdrôtovej siete rýchlosťou až 300 Mbit/s, čo zaisťuje plynulý záznam videa bez zadrhávania a prieťahov.

Okrem sledovania a riadenia z počítača pripojeného k internetu je možné kameru NC250 ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie tpCamera pre tablety a inteligentné telefóny so systémom iOS a Android. Aplikácia TP-LINK tpCamera je k dispozícii k stiahnutiu v obchodoch Google Play, respektíve Apple Store. Aplikácia umožňuje kameru ovládať, sledovať prenášaný obraz a zabezpečiť videozáznam alebo fotografie.

Kamera NC250 je už teraz k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti
TP-LINK a to za odporúčanú koncovú cenu 70,30 EUR.

Kľúčové vlastnosti:

 • Čistý a detailný obraz vo vysokom rozlíšení 720p (HD)
 • Dosah až 5,5 metrov za svetla aj v tme
 • 4x digitálny zoom
 • Kompresia videa H.264 v reálnom čase znižuje nároky na kapacitu pripojenia k internetu
 • Rýchle a stabilné bezdrôtové pripojenie k miestnej Wi-Fi sieti rýchlosťou 300 Mbit/s
 • Upozorňovanie na pohyb a zvuk prostredníctvom e-mailu
 • Jednoduchá inštalácia, konfigurácia a zobrazenie s aplikáciou tpCamera pre iOS alebo Android
 • Portál tplinkcloud.com pre prístup k prenášanému obrazu a správu zariadenia
 • Integrovaný mikrofón
 • Jednoduché nastavenie siete stlačením tlačidla Wi-Fi Protected Setup (WPS)
 • Rozšírenie pokrytia bezdrôtovej siete vďaka funkcii Wi-Fi repeateru
Zobrazit Galériu
Autor: TS TP-LINK

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá