Image
17.3.2016 0 Comments

TP-LINK predstavuje bezdrôtovú cloudovú kameru NC250 s nočným videním a HD rozlíšením

Spoločnosť TP-LINK, popredný svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových produktov pre domácnosti a malé firmy, uvádza na slovenský trh kameru NC250 s možnosťou dennej aj nočnej prevádzky a vysokým rozlíšením.

Bezdrôtovo pripojená kamera s ukladaním záznamu do cloudu sa hodí nielen k dennej a nočnej stráži majetku, ale aj ako pomôcka pri starostlivosti o deti či seniorov apod. Kameru je možné ovládať na diaľku cez internet alebo pomocou mobilnej aplikácie. Zariadenie slúži aj ako opakovač Wi-Fi signálu pre rozšírenie alebo posilnenie miestnej siete.

Domácnosť, kancelária, chata a deti pod dohľadom

Cloudová kamera TP-LINK NC250 pracuje ako bezdrôtové monitorovacie zariadenie s bezplatným streamovaním obrazu v reálnom čase. Produkt je vybavený aj snímačmi pohybu a zvuku, ktoré reagujú na zmeny v sledovanom priestore. V prípade zachytenia nežiaducej udalosti kamera zašle používateľovi upozornenie e-mailom. Dosah kamery je vďaka systému pre nočné videnie 5,5 metrov za svetla aj v tme. Snímanie vo vysokom rozlíšení zaručuje ostrý a zreteľný obraz, ktorého parametre ako napríklad jas, kontrast a sýtosť farieb je možné navyše prispôsobiť prostrediu.

Cloudové riešenie prístupné z ľubovoľného zariadenia

Obraz z kamery putuje na cloudový server tplinkcloud.com, kde môže byť po prihlásení k užívateľskému účtu k dispozícii pre ľubovoľné zariadenie pripojené k internetu. Prenos dát prebieha prostredníctvom bezdrôtovej siete rýchlosťou až 300 Mbit/s, čo zaisťuje plynulý záznam videa bez zadrhávania a prieťahov.

Okrem sledovania a riadenia z počítača pripojeného k internetu je možné kameru NC250 ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie tpCamera pre tablety a inteligentné telefóny so systémom iOS a Android. Aplikácia TP-LINK tpCamera je k dispozícii k stiahnutiu v obchodoch Google Play, respektíve Apple Store. Aplikácia umožňuje kameru ovládať, sledovať prenášaný obraz a zabezpečiť videozáznam alebo fotografie.

Kamera NC250 je už teraz k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti
TP-LINK a to za odporúčanú koncovú cenu 70,30 EUR.

Kľúčové vlastnosti:

 • Čistý a detailný obraz vo vysokom rozlíšení 720p (HD)
 • Dosah až 5,5 metrov za svetla aj v tme
 • 4x digitálny zoom
 • Kompresia videa H.264 v reálnom čase znižuje nároky na kapacitu pripojenia k internetu
 • Rýchle a stabilné bezdrôtové pripojenie k miestnej Wi-Fi sieti rýchlosťou 300 Mbit/s
 • Upozorňovanie na pohyb a zvuk prostredníctvom e-mailu
 • Jednoduchá inštalácia, konfigurácia a zobrazenie s aplikáciou tpCamera pre iOS alebo Android
 • Portál tplinkcloud.com pre prístup k prenášanému obrazu a správu zariadenia
 • Integrovaný mikrofón
 • Jednoduché nastavenie siete stlačením tlačidla Wi-Fi Protected Setup (WPS)
 • Rozšírenie pokrytia bezdrôtovej siete vďaka funkcii Wi-Fi repeateru
Zobrazit Galériu
Autor: TS TP-LINK

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá