Image
25.2.2015 0 Comments

Sony má novú Xperiu E4g – smartfón so 4G LTE a dvojdňovou výdržou batérie

Xperia-E4g_BLACK_STH30_MUSIC-72dpi.jpg Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Sony Mobile predstavila Xperiu E4, cenovo dostupný smartfón s jednoduchou obsluhou a dlhou výdržou. Teraz Sony uvádza smartfón Xperia E4g, ktorý ponúka rovnakú jednoduchosť používania a silný výkon batérie - s rýchlym pripojením 4G LTE.

Xperia E4g je postavená tak, aby sa smartfón dal jednoducho nastaviť a používať, len čo sa rozbalí. Pre nových používateľov Xperie je migrácia z iných zariadení s Androidom, Windows alebo BlackBerry rýchla a jednoduchá. Aplikácia Xperia Transfer umožňuje presúvať kontakty, fotky, záložky, aplikácie, hudbu, správy a mnoho ďalšieho obsahu bez problémov alebo obáv zo straty dôležitého obsahu.

Xperia-E4g_BLACK_PIS_BATTERY-72dpi.jpg

Aj fotenie smartfónom je jednoduché, vďaka automatickému rozpoznávaniu scenérie, ktoré automaticky rozozná a optimalizuje nastavenia záberu až pre 52 rôznych scenérií, budete mať vždy skvelé zábery, nech ste kdekoľvek. A s NFC môžete svoje zábery jednoducho zdieľať len jedným dotykom.

Xperia E4g je zaoblená a odolná. Je dostupná v klasickej čiernej a bielej farbe a zachováva hlavné tlačidlo, plastické logo so zrkadlovou úpravou, krúžok okolo fotoaparátu z nehrdzavejúcej ocele.

Xperia-E4g_black_front40-72dpicopy.jpg

Xperia E4g obsahuje 2300 mAh batériu, ktorá zabezpečí až dvojdňovú výdrž. A ak to nestačí, jedným kliknutím sa dá spustiť režim šetrenia batérie STAMINA na reguláciu správy spotreby, prípadne režim Ultra STAMINA, s ktorým telefón vydrží aj týždeň, pretože sa využívajú len jeho hlavné funkcie.

Výkon smartfónu Xperia E4g podporuje 1,5 GHz štvorjadrový procesor, čo umožní naraz spustiť niekoľko aplikácií, surfovať na internete a zároveň streamovať videá.

Xperia E4g sa začne uvádzať od apríla v cene okolo € 149,00 s DPH. Bude dostupná aj vo verzii Dual SIM. Úplný zoznam špecifikácií nájdete na: sonymobile.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá