Image
25.2.2015 0 Comments

Sony má novú Xperiu E4g – smartfón so 4G LTE a dvojdňovou výdržou batérie

Xperia-E4g_BLACK_STH30_MUSIC-72dpi.jpg Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Sony Mobile predstavila Xperiu E4, cenovo dostupný smartfón s jednoduchou obsluhou a dlhou výdržou. Teraz Sony uvádza smartfón Xperia E4g, ktorý ponúka rovnakú jednoduchosť používania a silný výkon batérie - s rýchlym pripojením 4G LTE.

Xperia E4g je postavená tak, aby sa smartfón dal jednoducho nastaviť a používať, len čo sa rozbalí. Pre nových používateľov Xperie je migrácia z iných zariadení s Androidom, Windows alebo BlackBerry rýchla a jednoduchá. Aplikácia Xperia Transfer umožňuje presúvať kontakty, fotky, záložky, aplikácie, hudbu, správy a mnoho ďalšieho obsahu bez problémov alebo obáv zo straty dôležitého obsahu.

Xperia-E4g_BLACK_PIS_BATTERY-72dpi.jpg

Aj fotenie smartfónom je jednoduché, vďaka automatickému rozpoznávaniu scenérie, ktoré automaticky rozozná a optimalizuje nastavenia záberu až pre 52 rôznych scenérií, budete mať vždy skvelé zábery, nech ste kdekoľvek. A s NFC môžete svoje zábery jednoducho zdieľať len jedným dotykom.

Xperia E4g je zaoblená a odolná. Je dostupná v klasickej čiernej a bielej farbe a zachováva hlavné tlačidlo, plastické logo so zrkadlovou úpravou, krúžok okolo fotoaparátu z nehrdzavejúcej ocele.

Xperia-E4g_black_front40-72dpicopy.jpg

Xperia E4g obsahuje 2300 mAh batériu, ktorá zabezpečí až dvojdňovú výdrž. A ak to nestačí, jedným kliknutím sa dá spustiť režim šetrenia batérie STAMINA na reguláciu správy spotreby, prípadne režim Ultra STAMINA, s ktorým telefón vydrží aj týždeň, pretože sa využívajú len jeho hlavné funkcie.

Výkon smartfónu Xperia E4g podporuje 1,5 GHz štvorjadrový procesor, čo umožní naraz spustiť niekoľko aplikácií, surfovať na internete a zároveň streamovať videá.

Xperia E4g sa začne uvádzať od apríla v cene okolo € 149,00 s DPH. Bude dostupná aj vo verzii Dual SIM. Úplný zoznam špecifikácií nájdete na: sonymobile.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá