6.2.2014 0 Comments

Sharp na výstave ISE 2014 predstaví dva nové dotykové monitory LCD Full HD

Spoločnosť Sharp na výstave ISE predstaví dva nové modely dotykových monitorov LCD s rozlíšením Full HD: 20-palcový monitor (LL-P202V), vybavený dotykovým perom s konverziou ručného písma na digitálny text, ktorý umožňuje veľmi presné projektovanie, ako aj nový 24-palcový monitor (LL- S242A),vybavený dotykovým panelom v pohotovostnom režime, ktorý je vytvorený pre zobrazovanie informácií a prezentácií obrazu v predajných miestach, výstavných priestoroch a dokonca aj v zábavných centrách.

„Dotykové monitory LCD, ktoré prezentujeme na výstave ISE, rozšírili našu ponuku komerčných monitorov. Zabezpečujú nové inovačné riešenia a čelia mnohým výzvam súčasného biznisu. Medzi najnovšie riešenia, ktoré ponúkame, patrí možnosť ručného písania na obrazovke - ako ceruzkou na papier, tak aj zdokonalené funkcie Digital Signage, ktoré umožňujú jednoducho aktualizovať vysielaný obsah, dokonca aj v prípade, že je zobrazovaný vo vzdialenej lokalite," povedal Christian Schwaiger, Vice President Sharp Visual Solutions Europe.

Základné výhody nových dotykových monitorov:
20-palcový monitor vybavený dotykovým perom s konverziou ručného písma na digitálny text (LL-P202V)

Tenký, ľahký model LL-P202V, štandartne vybavený dotykovým perom s mimoriadnou presnosťou, predstavuje dokonalé riešenie pri projektových a grafických prácach, ako aj pri používaní štandardných aplikácií Microsoft Office.

Dotykové pero s konverziou ručného písma na digitálny text zabezpečuje v spojení s mimoriadne odolnou obrazovkou prirodzený spôsob písania a umožňuje užívateľovi meniť hrúbku čiary pomocou zmeny sily tlaku, tým istým spôsobom, ako pri písaní obyčajnou ceruzkou. Monitor je naviac vybavený dvoma funkčnými tlačidlami, ktoré môže užívateľ nastaviť na vykonávanie najčastejších činností, napr. utieranie hubkou alebo klikanie pravým tlačidlom myšky.

Ergonomický podstavec umožňuje nastaviť uhol obrazovky v rozmedzí 20°-75°, čo užívateľovi zabezpečuje pohodlnú prácu a tiež jednoduché sprístupnenie obsahu obrazovky svojim spolupracovníkom. Monitor je možné nastaviť aj vo vodorovnej orientácii.

Model LL-P202V bude dostupný v celej Európe od mája 2014.

24-palcový monitor (LL- S242A), vybavený dotykovým panelom v pohotovostnom režime
Model LL-S242A, vybavený obrazovkou veľkých rozmerov, predstavuje dokonalé riešenie ako interaktívny monitor dostupný v miestach maloobchodu, pri pokladni, alebo ako časť systému Digital Signage. Monitor má univerzálne použitie a je možné ho nainštalovať vo vodorovnej i zvislej orientácii, ako aj ležiacej polohe. Dotykové pero s hrúbkou 2 mm, ktoré je súčasťou balenia, umožňuje užívateľovi písať presne a dôkladne. Obrazovka v pohotovostnom režime je vybavená funkciou Palm Cancellation , vďaka ktorej môže užívateľ pohodlne a prirodzene písať aj v prípade, že sa jeho ruka dotýka obrazovky. Prípadné dotknutie obrazovky nenaruší niekoľkohodinovú prácu užívateľa.

Softvér Shap Digital Signage, ktorý je súčasťou balíka, zabezpečuje riadenie zobrazených materiálov priamo zo zariadenia alebo na diaľku, prácu monitora umožňuje riadiť dokonca aj na veľkú vzdialenosť.

Model LL-S242A bude dostupný v celej Európe od mája 2014.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá