6.2.2014 0 Comments

Sharp prináša monitory Big Pad II. generácie

Spoločnosť Sharp uvedie na trh očakávanú série dotykových monitorov BIG PAD II. Generácie na výstave ISE 2014. Vďaka vylepšeným riešeniam a novým funkciám sa BIG PAD stanú omnoho viac žiadanými zariadeniami využívanými počas stretnutí, konferencií, výkladov či zasadnutí projektových tímov. Monitory BIG PAD predstavujú dokonalé riešenie pre širokú škálu použitia v komerčnom ako aj verejnoprávnom sektore. Teda sa môžu využívať ako didaktické pomôcky, prezentačné zariadenia alebo tiež interaktívny priestor do práce.

„Monitory BIG PAD sú od chvíle ich uvedenia na trh od roku 2012 čoraz obľúbenejšie. Tieto zariadenia menia klasické porady, stretnutia či konferencie na zaujímavú multimediálnu show, ktorá sa stáva nielen atraktívnejšia, ale čo je najdôležitejšie aj efektívnejšia. Nové modely BIG PAD sú ľahšie ovládateľné a zohľadňujú potreby užívateľov," povedal Christian Schwaiger, Vice President Sharp Visual Solutions Europe.

Vylepšené monitory BIG PAD obsahujú nové funkcie, medzi ktoré patrí napr.: možnosť súčasného písania štyroch užívateľov, ako aj zdieľanie informácií so vzdialenými účastníkmi stretnutia. To predstavuje dokonalé riešenie tímovej práce. Úlohy realizované pomocou jednej spoločnej multimediálnej interaktívnej tabule sú vykonávané účinnejšie a rýchlejšie.

Kľúčové funkcie nových BIG PAD - Advanced Model:
Obsluha viacbodového dotyku prostredníctvom niekoľkých užívateľov
Pre zlepšenie spolupráce nové monitory BIG PAD zabezpečujú možnosť súčasného písania štyroch užívateľov pomocou bezprevodových dotykových pier. Profil každého dotykového pera je samostatne rozlišovaný, okrem iného aj podľa farby. Obrazovka BIG PAD bola zlepšená, zvýšená bola odolnosť voči odtlačkom palcov, poškriabaniu a svetelným reflexom. Súčasne môže rozlišovať až desať bodov dotyku.

Dôkladnosť písania
Zlepšenie spôsobu písania na obrazovke BIG PAD umožňujú bezprevodové dotykové perá, ktoré sú vybavené integrovaným senzorom dávajúcim užívateľovi väčšiu kontrolu a presnosť počas písania textov. Ľahšiu obsluhu umožňujú tiež tri dodatkové ovládacie tlačidlá, medzi ktoré patrí aj tlačidlo na posúvanie strán dopredu a dozadu.

Možnosť okamžitého využitia
Rýchlejšie zapnutie znamená, že nové monitory BIG PAD sú schopné pracovať okamžite po pripojení do zdroja elektrického prúdu* - je to dokonalé riešenie pre pracovné tímy, ktoré pracujú v dynamicky sa meniacich podmienkach a uskutočňujú stretnutia ad hoc v mimoriadnych situáciách.

Navyše bez nutnosti pripojenia k externému počítaču sú tiež dostupné nové funkcie, medzi ktoré patria: funkcia integrovanej tabule, prednastavený režim zobrazenia prezentácie a ľahko dostupný multimediálny prehrávač.

Nové monitory BIG PAD obsluhujú tiež zefektívnené menu dotykových funkcií umiestnené na prednom okraji obrazovky, vďaka čomu je možné rýchlo meniť zdroj signálu a regulovať hlasitosť pomocou tlačidiel na zariadení alebo ovládači. Predné reproduktory zabezpečujú väčšiu jasnosť zvuku.

Jednoduchý prístup k údajom
S cieľom zabezpečiť bezproblémovú spoluprácu medzi členmi tímu, nezávisle od miesta pobytu, monitory BIG PAD umožňujú sprístupnenie údajov jednoduchým a bezprevodovým spôsobom pomocou použitia softvéru Touch Display Link 2.0. Tento softvér umožňuje sprístupnenie všetkých informácií medzi monitorom BIG PAD a tabletom, počítačom či inými kanceláriami a lokalitami prostredníctvom lokálnej siete firmy.

Niekoľko pripájacích konektorov
Dva rady vstupných konektorov umožňujú pripojenie monitora BIG PAD do takmer všetkých dodatočných audiovizuálnych zariadení a počítačov.

Dostupnosť
Monitor BIG PAD Advanced Model bude dostupný v predaji na európskych trhoch od apríla 2014.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá