24.2.2016 0 Comments

Samsung Pay pokračuje v celosvetovej expanzii

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. dosiahla míľnik s najviac prijímanou službou mobilných platieb Samsung Pay. Už približne päť miliónov registrovaných užívateľov vykonalo platby v hodnote cez 500 miliónov dolárov v prvých šiestich mesiacoch fungovania služby. To potvrdzuje širokú mieru prijatia Samsung Pay v Južnej Kórei a USA* a rastúcu mieru využitia Samsung Pay v každodennom živote spotrebiteľov, ktorí ju volia pre jej užitočnosť, pružnosť a bezpečnosť.

„Od svojho uvedenia na trh v minulom roku zmenil Samsung Pay spôsob, akým ľudia platia a používajú svoje smartfóny. Pozitívne prijatie služby zo strany spotrebiteľov je zrejmé, rovnako ako rastúca dynamika tohto procesu. Naším cieľom je rozšíriť Samsung Pay do viacerých miest po celom svete. Naši zákazníci sa môžu tešiť na príchod ďalších funkcií v tomto roku,“ povedal Injong Rhee, EVP a riaditeľ R&D v divízii Software and Services of Mobile Communications Business v spoločnosti Samsung Electronics.

Rok 2016 je pre Samsung Pay v znamení globálnej expanzie – v marci bude k dispozícii v Číne a následne v priebehu roka v Austrálii, Brazílii, Singapure, Španielsku a Veľkej Británii. Do nového plánu spustenia pribudne tiež Kanada.

Samsung Pay je v súčasnej dobe k dispozícii vo vybraných zariadeniach Samsung Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ a Note 5, rovnako ako v prémiových modeloch stredného segmentu ako Galaxy A5 a A7 predstavených v roku 2016.

Rozsiahly ekosystém partnerstva

Samsung Pay odštartoval v Južnej Kórei a USA vlani. Teraz podporuje príslušné kreditné a debetné karty od viac ako 70 nadnárodných a regionálnych bánk ***.

Okrem mobilných platieb Samsung spolupracuje v Južnej Kórei s BC Card, Hana Card, KB Kookmin Card, Lotte Card, NH Nonghyup Card a Samsung Card, aby poskytol rýchlu a jednoduchú službu on-line platieb. Vďaka tejto novej službe budú spotrebitelia môcť pri platení online použiť Samsung Pay autentizáciu cez odtlačok prstov.

V roku 2016 bude Samsung Pay podporovať štyri hlavné platobné siete: American Express, China UnionPay, MasterCard a Visa. Medzi mnohé z veľkých bánk a partnerov jednotlivých štátov patrí Abanca, American Express, Banco do Brasil, Banco Sabadell, Bradesco, Brasil Pre-Pagos, Caixa, CaixaBank, China Construction Bank, China Everbright Bank, China Guangfa Bank, China Minsheng Banking Corp, DBS, El Corte Inglés, HSBC, Imagin, Industrial and Commercial Bank of China, ITAÚ Unibanco, MBNA, Nationwide Building Society, Nu Bank, OCBC Bank, Ping An Bank, Porto Seguro, Santander, Standard Chartered Bank a Transport for London (TfL ).

Samsung Pay: viac než len platba

Bezpečnú a ľahko použiteľnú službu mobilných platieb Samsung Pay možno využiť pri nákupoch takmer všade, kde akceptujú karty.

  • Jednoduché: Pre platbu cez Samsung Pay užívatelia jednoducho prejdú hore po displeji, naskenujú svoj odtlačok prsta a platba sa uskutoční.
  • Bezpečné: Samsung Pay používa trojúrovňové zabezpečenie umožňujúce bezpečné platby - overovanie odtlačkov prstov, tokenizáciu a Samsung KNOX
  • Takmer kdekoľvek: Samsung Pay je kompatibilný s väčšinou súčasných aj nových terminálov. To umožňuje užívateľom platiť takmer všade, kde sa karty prikladajú alebo terminálom prechádzajú.

Samsung Pay rozšíri svoje vylepšené služby nielen na kreditné a debetné karty. Užívatelia budú môcť pridať prepravné preukazy, kupóny a členské karty, ktoré tak poskytnú pohodlnejšie a flexibilnejšie platobné skúsenosti v každodennom živote.

Galaxy Experience

Samsung Pay je príkladom toho, ako Samsung naďalej posúva hranice hardvéru, softvéru a služieb. Vytvára tak zariadenia, ktoré zlepšujú spôsob pripojenia, zdieľania a užívania si života. Vďaka ničím nerušeným mobilným zážitkom, ktoré stelesňujú najmodernejšie a najvýkonnejšie smartfóny, posúva Samsung hranice súdobých technológií.

Autor: TS SAMSUNG

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá