16.1.2015 0 Comments

SAP predstavil novú verziu aplikácie SAP Business One 9.1

Spoločnosť SAP sprístupnila najnovšie vydanie aplikácie SAP Business One. Veľmi obľúbené riešenie, ktorého vývojové oddelenie je situované v Bratislave, je navrhnuté pre malé a stredné podniky, ktoré chcú plne integrovať svoje podnikanie a rásť.

Jeho nová verzia 9.1, dostupná on premise aj v cloude, je postavená na platforme SAP HANA a obsahuje vylepšené biznis procesy a zjednodušené úpravy užívateľského rozhrania priamo na mieru. To všetko uľahčuje použitie a znižuje celkové náklady na vlastníctvo. Na Slovensku v súčasnosti využíva SAP Business One viac ako 190 spoločností.

Nová verzia aplikácie SAP Business One okrem iného prináša:
Nové a vylepšené biznis procesy: Výrobný modul obsahuje podporu pre riadenie zdrojov, poskytuje lepší prehľad a kontrolu nad kapacitou zdrojov pre štíhlejšiu výrobu. Náklady na zdroje môžu byť zapracované do celkových nákladov produktu. Užívatelia môžu vypočítať hodnotu zásob na základe sériového čísla alebo čísla šarže a dokážu tak určiť ziskovú maržu pre konkrétne sériové číslo alebo šaržu.

Podpora pre riadenie pobočiek alebo obchodných jednotiek: Firmám pomôže, že relevantné dáta môžu sprístupniť pre viaceré diverzifikované obchodné jednotky. Získajú tak väčšiu transparentnosť v reportingu. Firma s viacerými obchodnými jednotkami tak napríklad môže medzi nimi zdieľať údaje o zákazníkoch.

Jednoduchosť použitia: Vylepšená konfigurácia užívateľského rozhrania zjednodušuje prispôsobovanie obrazoviek pridávaním, premiestňovaním alebo skrývaním polí na obrazovke bez administratívnej podpory. Súčasťou aplikácie SAP Business One, postavenej na platforme SAP HANA, sú pracovné centrá pre financie, obchod, nákup a sklad. Využívajú HTML5 a sú vysoko flexibilné. Užívateľom zobrazujú informácie, ktoré sú pre ich každodennú prácu najdôležitejšie a pomocou galérie widgetov je ich možné prispôsobiť.

Zjednodušená implementácia a aktualizácie: Prednastavené hodnoty a jednoduchšie nahrávanie dát pomáhajú zrýchliť implementačné cykly. Popri integrovanej správe životného cyklu umožňuje spoločnostiam ušetriť čas a peniaze pri inštalácii, aktualizáciách a podpore.

„Investovali sme do SAP pred štyrmi rokmi a s vydaním verzie 9.1 sme sa rozhodli migrovať na aplikáciu SAP Business One, postavenú na platforme SAP HANA. Nielenže je in-memory technológia výhodná vďaka masívnemu zrýchleniu, ale jej analytické funkcie poskytujú aktuálne, vykonateľné a personalizované informácie pre všetkých našich zamestnancov, či už sú na obchodnom oddelení alebo vo výrobe," povedal Axel Zimmermann, prezident JAR Systems LLC. „Integrované riešenie, ktoré poskytuje prehľad o biznise v reálnom čase, nám pomáha ponúkať zákazníkom ešte lepšie služby a podporuje náš rast."

Vo svete má SAP Business One viac ako 45-tisíc malých a stredných podnikov (SMEs), na Slovensku sú to takmer dve stovky spoločností. V našom regióne ju využívajú predovšetkým firmy v oblasti veľko- a maloobchodu, služieb či rýchloobrátkového tovaru. Okrem iného oceňujú jej rýchlu implementáciu či bezproblémové využívanie na mobilných zariadeniach postavených na platforme Android a iOS.

Táto aplikácia umožňuje malým a stredným podnikom alebo dcéram veľkých spoločností rozhodovať sa na základe dát, kedykoľvek a kdekoľvek, manažovať procesy, kritické pre biznis, ako sú predaje, financie, účtovníctvo a sklady. Nová verzia pomáha zákazníkom ešte lepšie manažovať každý aspekt ich operácií v reálnom čase a centralizovať mnohé kritické procesy. Dostupná pritom stále zostáva aj verzia pre SQL.

Demo verzia v cloude je dostupná tu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá