Image
6.2.2013 0 Comments

Ribbon Stereo Bluetooth Streamer – bezdrôtové pripojenie slúchadiel

Aj vám už niekedy napadlo streamovať hudbu z iPhonu, iPodu alebo iPadu do produktu s lepšími reproduktormi, ktoré však nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou? Stáva sa vám často, že si pri počúvaní hudby vytrhnete z uší slúchadlá, keď si chcete prepnúť pesničku? Ak je vaša odpoveď aspoň na jednu z týchto otázok kladná, produkt s názvom Ribbon Stereo Bluetooth Streamer od firmy BlueAnt je určené práve pre vás.

blue-ant-ribbon-1.jpg

Ribbon je produkt, ktoré dokáže streamovať hudbu z bluetooth produktu do akéhokoľvek produktu so vstupom AUX pomocou technológie Bluetooth. A to nie je jediné, čo Ribbon dokáže.

Ako to funguje?

Prvý krok je spárovanie produktu s Ribbonom. Tento krok je veľmi jednoduchý, stačí si na iPhone (alebo inom produkte) zapnúť funkciu Bluetooth (Nastavenia -> Všeobecné --> Bluetooth), ten automaticky nájde všetky bluetoothové produkty v blízkosti. Po kliknutí na BlueAnt Ribbon bude iPhone spárovaný s Ribbonom.

blue-ant-ribbon-2.jpg

Tento malý pogumovaný štipec obsahuje výstup AUX, pomocou ktorého ho dokážete pripojiť ku všetkým slúchadlám, k väčšine domácich stereosystémov a takisto k niektorým autorádiám. Inak povedané, Ribbon dokáže bezdrôtovo streamovať hudbu do väčšiny hudobných produktov, ktoré každodenne používate.

Ak sa čudujete, prečo je Ribbon tak nesymetricky ohnutý, nie je to náhoda. Jeho unikátny tvar dovoľuje jednoduché pripevnenie k tričku, taške alebo ďalším veciam, takže ho môžete mať vždy pri sebe.

blue-ant-ribbon-3.jpg

Určite ste si všimli, že Ribbon má na sebe tlačidlá. Play button sa používa na spustenie a prerušenie pesničiek. Tlačidlá hlasitosti implementujú okrem funkcie zvyšovania a znižovania úrovne hlasitosti možnosť preskakovať pesničky. Ribbon má integrovaný mikrofón, takže sa dá využívať aj ako hands-free. Prijať a ukončiť hovor možno pomocou tlačidla Play. Vrchná strana Ribbonu je úmyselné pogumovaná, a tak je Ribbon odolný proti vode a potu.

Ribbon sa dodáva spolu so slúchadlami, náhradnými štupľami, prepojovacím 3,5 mm káblom a adaptérom micro-USB-to-USB, ktorý slúži na nabíjanie. Výrobca uvádza výdrž batérie na šesť hodín prehrávania hudby a dvestopäťdesiat hodín v pohotovostnom režime.

Tento malý vreckový streamer s atraktívnym dizajnom, pôsobivým zvukovým výkonom a všestrannou možnosťou použitia sa dá objednať za cenu 69 dolárov zo stránky BlueAnt.


Zdroj: touchplay.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 2

V Južnej Kórei už možno surfovať rýchlosťou 52,5 Gb/s. Aj na existujúcom vedení

21.10.2016 00:25

Nová éra gigabitového internetu, UHD videa a služieb s virtuálnou a rozšírenou realitou vyžaduje zavádzanie novej sieťovej infraštruktúry. Juhokórejský operátor SK Broadband preto nasadil do používani ...

Technológie

Google naučil umelú inteligenciu narábať s vlastnou pamäťou

20.10.2016 00:22

Londýnska dcérska spoločnosť Googlu Deep Mind urobila prielom vo vývoji „myslenia“ počítačov vytvorením strojového učenia, ktoré kombinuje neurónové siete s konvenčnou počítačovou pamäťou. Neurónová ...

Technológie 1

Japonský robot Kengoro sa dokáže ochladzovať potením. Funguje to trikrát lepšie ako chladenie vzduchom

19.10.2016 00:16

Rovnako ako ľudské svaly aj motory, ktoré poháňajú roboty, generujú veľké množstvo tepla. Ale na rozdiel od ľudí roboty doteraz nemohli ochladzovať svoje mechanizmy potením. Robot zhotovený na Toki ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá