Image
6.2.2013 0 Comments

Ribbon Stereo Bluetooth Streamer – bezdrôtové pripojenie slúchadiel

Aj vám už niekedy napadlo streamovať hudbu z iPhonu, iPodu alebo iPadu do produktu s lepšími reproduktormi, ktoré však nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou? Stáva sa vám často, že si pri počúvaní hudby vytrhnete z uší slúchadlá, keď si chcete prepnúť pesničku? Ak je vaša odpoveď aspoň na jednu z týchto otázok kladná, produkt s názvom Ribbon Stereo Bluetooth Streamer od firmy BlueAnt je určené práve pre vás.

blue-ant-ribbon-1.jpg

Ribbon je produkt, ktoré dokáže streamovať hudbu z bluetooth produktu do akéhokoľvek produktu so vstupom AUX pomocou technológie Bluetooth. A to nie je jediné, čo Ribbon dokáže.

Ako to funguje?

Prvý krok je spárovanie produktu s Ribbonom. Tento krok je veľmi jednoduchý, stačí si na iPhone (alebo inom produkte) zapnúť funkciu Bluetooth (Nastavenia -> Všeobecné --> Bluetooth), ten automaticky nájde všetky bluetoothové produkty v blízkosti. Po kliknutí na BlueAnt Ribbon bude iPhone spárovaný s Ribbonom.

blue-ant-ribbon-2.jpg

Tento malý pogumovaný štipec obsahuje výstup AUX, pomocou ktorého ho dokážete pripojiť ku všetkým slúchadlám, k väčšine domácich stereosystémov a takisto k niektorým autorádiám. Inak povedané, Ribbon dokáže bezdrôtovo streamovať hudbu do väčšiny hudobných produktov, ktoré každodenne používate.

Ak sa čudujete, prečo je Ribbon tak nesymetricky ohnutý, nie je to náhoda. Jeho unikátny tvar dovoľuje jednoduché pripevnenie k tričku, taške alebo ďalším veciam, takže ho môžete mať vždy pri sebe.

blue-ant-ribbon-3.jpg

Určite ste si všimli, že Ribbon má na sebe tlačidlá. Play button sa používa na spustenie a prerušenie pesničiek. Tlačidlá hlasitosti implementujú okrem funkcie zvyšovania a znižovania úrovne hlasitosti možnosť preskakovať pesničky. Ribbon má integrovaný mikrofón, takže sa dá využívať aj ako hands-free. Prijať a ukončiť hovor možno pomocou tlačidla Play. Vrchná strana Ribbonu je úmyselné pogumovaná, a tak je Ribbon odolný proti vode a potu.

Ribbon sa dodáva spolu so slúchadlami, náhradnými štupľami, prepojovacím 3,5 mm káblom a adaptérom micro-USB-to-USB, ktorý slúži na nabíjanie. Výrobca uvádza výdrž batérie na šesť hodín prehrávania hudby a dvestopäťdesiat hodín v pohotovostnom režime.

Tento malý vreckový streamer s atraktívnym dizajnom, pôsobivým zvukovým výkonom a všestrannou možnosťou použitia sa dá objednať za cenu 69 dolárov zo stránky BlueAnt.


Zdroj: touchplay.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Budúcnosť bezdrôtového nabíjania. Ossia Cota sa postará o všetku elektroniku v celom dome

19.01.2017 00:30

Spoločnosť Ossia pútala pozornosť návštevníkov svojou pôsobivou demonštráciou už na vlaňajšom veľtrhu CES. A inak to nebolo ani v tomto roku. Bezdrôtová technológia Cota pozostáva z vysielača, prijím ...

Technológie 1

Spreje na vypínanie génov umožnia geneticky zlepšovať rastliny bez zmeny DNA

18.01.2017 00:40

Ak sa vám nepáči farba niektorých kvetov v záhrade, možno ju jedného dňa budete môcť zmeniť jednoduchým postriekaním sprejom, ktorý vypne ich určité gény. Poľnohospodári môžu takéto postreky na vypín ...

Technológie

DeepStack – umelá inteligencia, ktorá vďaka intuícii porazí v pokeri aj profesionálnych hráčov

16.01.2017 00:25

Roboty hrajúce poker nie sú úplná novinka, no tím vedcov z kanadskej Albertskej univerzity, Karlovej univerzity a ČVUT (České vysoké učení technické) položil latku trochu vyššie. V dokumente (PDF) uv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá