Image
3.11.2016 0 Comments

Predajný trhák Forza Horizon 3 odhaľuje nový obsah. Je to naozaj sneh?

S hrdosťou oznamujeme, že Forza Horizon 3 je tento rok najlepšie predávanou a najvyššie hodnotenou pretekárskou hrou. Posilnila tým pozíciu série Forza, ktorá je najúspešnejšou pretekárskou sériou tejto generácie bez ohľadu na platformu. Vďaka najväčšiemu štartu hry v sérii Forza doteraz si počas septembra zahralo hry Forza na Xbox One a počítačoch s Windows 10 viac ako päť miliónov hráčov.

Sme nesmierne vďační fanúšikom a budeme naďalej pracovať na tvorbe nového obsahu, ktorý rozšíri zážitky vo Forza Horizon 3.

 Oddnes je dostupný balíček Alpinestars, ktorý do Forza Horizon 3 prináša sedem nových vozidiel. V čele štartovného poľa sú legendy driftu Nissan Silvia K a Mazda Savanna RX-7, ktoré patria u fanúšikov medzi najžiadanejšie autá. V Alpinestars sa odráža aj kus austrálskej histórie v podobe Ford Falcon XR GT a Dodge Viper ACR, športového auta určeného na cesty.

Pozrite si upútavku na autá z nového balíčka : https://www.youtube.com/watch?v=h4z6EHh8mAU

Balíček Alpinestars je súčasťou permanentky Forza Horizon 3 Car Pass, ktorú si môžete zakúpiť na Microsoft Store. Balíček je dostupný aj samostatne za 6,99 eura.

Viac informácií o vozidlách z balíčka Alpinestars nájdete na stránkach ForzaMotorsport.net

A nakoniec ešte jedna informácia. Všetci vieme, že prichádza zima a s ňou aj zhoršené jazdné podmienky. V prílohe nájdete ukážku toho, čo vás čaká v prvom rozšírení Forza Horizon 3, ktoré vychádza koncom roka.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá