Image
3.11.2016 0 Comments

Predajný trhák Forza Horizon 3 odhaľuje nový obsah. Je to naozaj sneh?

S hrdosťou oznamujeme, že Forza Horizon 3 je tento rok najlepšie predávanou a najvyššie hodnotenou pretekárskou hrou. Posilnila tým pozíciu série Forza, ktorá je najúspešnejšou pretekárskou sériou tejto generácie bez ohľadu na platformu. Vďaka najväčšiemu štartu hry v sérii Forza doteraz si počas septembra zahralo hry Forza na Xbox One a počítačoch s Windows 10 viac ako päť miliónov hráčov.

Sme nesmierne vďační fanúšikom a budeme naďalej pracovať na tvorbe nového obsahu, ktorý rozšíri zážitky vo Forza Horizon 3.

 Oddnes je dostupný balíček Alpinestars, ktorý do Forza Horizon 3 prináša sedem nových vozidiel. V čele štartovného poľa sú legendy driftu Nissan Silvia K a Mazda Savanna RX-7, ktoré patria u fanúšikov medzi najžiadanejšie autá. V Alpinestars sa odráža aj kus austrálskej histórie v podobe Ford Falcon XR GT a Dodge Viper ACR, športového auta určeného na cesty.

Pozrite si upútavku na autá z nového balíčka : https://www.youtube.com/watch?v=h4z6EHh8mAU

Balíček Alpinestars je súčasťou permanentky Forza Horizon 3 Car Pass, ktorú si môžete zakúpiť na Microsoft Store. Balíček je dostupný aj samostatne za 6,99 eura.

Viac informácií o vozidlách z balíčka Alpinestars nájdete na stránkach ForzaMotorsport.net

A nakoniec ešte jedna informácia. Všetci vieme, že prichádza zima a s ňou aj zhoršené jazdné podmienky. V prílohe nájdete ukážku toho, čo vás čaká v prvom rozšírení Forza Horizon 3, ktoré vychádza koncom roka.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá