Image
12.11.2015 0 Comments

Používatelia Surface Book a Surface Pro 4 sa sťažujú na problémy. Nie je ich málo

Už je to mesiac, čo Microsoft predstavil svoj hybridný notebook SurfaceBook a tiež novú generáciu tabletu Surface Pro 4. Napriek vysokej cene či veľkým očakávaniam sa ani jedno zo zariadení nevyhlo kritike zo strany užívateľov.

Medzi sťažnosťami od užívateľov možno nájsť na diskusných fórach pripomienky k modrým obrazovkám smrti (BSOD), ktoré sa objavia pri odpojení i pripojení zariadenia ku klávesnicovému doku, ako aj pri ďalších činnostiach. Taktiež mechanický zámok, riadený cez softvér, občas nie je možné ovládať z dôvodu pádu ovládača alebo sa po pripojení nevyhľadá spojenie a nedôjde tak k zaisteniu.

problemy_Surface.jpg

Užívatelia upozorňujú aj na problémy so spomalením skrolovania, zasekávaním prehliadača Edge, odpojovaním Wi-Fi. Sťažnostiam sa nevyhla ani znížená výdrž batérie v režime spánku či ťažkosti s prehrievaním zariadenia. Niektoré zo spomenutých chýb sa zrejme spájajú s ovládačom alebo so systémom Windows 10.

Užívateľov Surface Pro 4 trápia aj softvérové problémy - nejde im prebudiť zariadenie zo spánku, prípadne dochádza k pádom grafických ovládačov.


Niektorí užívatelia pripisujú zväčšený výskyt problémov hromadnému prepúšťaniu mnohých šikovných programátorov a testerov z Microsoftu. To, ako sa s chybami, ako aj vlnou kritiky vyrovná spoločnosť, uvidíme v blízkej budúcnosti. Pravdepodobne to bude riešiť formou aktualizácií.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá