Image
12.11.2015 0 Comments

Používatelia Surface Book a Surface Pro 4 sa sťažujú na problémy. Nie je ich málo

Už je to mesiac, čo Microsoft predstavil svoj hybridný notebook SurfaceBook a tiež novú generáciu tabletu Surface Pro 4. Napriek vysokej cene či veľkým očakávaniam sa ani jedno zo zariadení nevyhlo kritike zo strany užívateľov.

Medzi sťažnosťami od užívateľov možno nájsť na diskusných fórach pripomienky k modrým obrazovkám smrti (BSOD), ktoré sa objavia pri odpojení i pripojení zariadenia ku klávesnicovému doku, ako aj pri ďalších činnostiach. Taktiež mechanický zámok, riadený cez softvér, občas nie je možné ovládať z dôvodu pádu ovládača alebo sa po pripojení nevyhľadá spojenie a nedôjde tak k zaisteniu.

problemy_Surface.jpg

Užívatelia upozorňujú aj na problémy so spomalením skrolovania, zasekávaním prehliadača Edge, odpojovaním Wi-Fi. Sťažnostiam sa nevyhla ani znížená výdrž batérie v režime spánku či ťažkosti s prehrievaním zariadenia. Niektoré zo spomenutých chýb sa zrejme spájajú s ovládačom alebo so systémom Windows 10.

Užívateľov Surface Pro 4 trápia aj softvérové problémy - nejde im prebudiť zariadenie zo spánku, prípadne dochádza k pádom grafických ovládačov.


Niektorí užívatelia pripisujú zväčšený výskyt problémov hromadnému prepúšťaniu mnohých šikovných programátorov a testerov z Microsoftu. To, ako sa s chybami, ako aj vlnou kritiky vyrovná spoločnosť, uvidíme v blízkej budúcnosti. Pravdepodobne to bude riešiť formou aktualizácií.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá