Image
12.11.2015 0 Comments

Používatelia Surface Book a Surface Pro 4 sa sťažujú na problémy. Nie je ich málo

Už je to mesiac, čo Microsoft predstavil svoj hybridný notebook SurfaceBook a tiež novú generáciu tabletu Surface Pro 4. Napriek vysokej cene či veľkým očakávaniam sa ani jedno zo zariadení nevyhlo kritike zo strany užívateľov.

Medzi sťažnosťami od užívateľov možno nájsť na diskusných fórach pripomienky k modrým obrazovkám smrti (BSOD), ktoré sa objavia pri odpojení i pripojení zariadenia ku klávesnicovému doku, ako aj pri ďalších činnostiach. Taktiež mechanický zámok, riadený cez softvér, občas nie je možné ovládať z dôvodu pádu ovládača alebo sa po pripojení nevyhľadá spojenie a nedôjde tak k zaisteniu.

problemy_Surface.jpg

Užívatelia upozorňujú aj na problémy so spomalením skrolovania, zasekávaním prehliadača Edge, odpojovaním Wi-Fi. Sťažnostiam sa nevyhla ani znížená výdrž batérie v režime spánku či ťažkosti s prehrievaním zariadenia. Niektoré zo spomenutých chýb sa zrejme spájajú s ovládačom alebo so systémom Windows 10.

Užívateľov Surface Pro 4 trápia aj softvérové problémy - nejde im prebudiť zariadenie zo spánku, prípadne dochádza k pádom grafických ovládačov.


Niektorí užívatelia pripisujú zväčšený výskyt problémov hromadnému prepúšťaniu mnohých šikovných programátorov a testerov z Microsoftu. To, ako sa s chybami, ako aj vlnou kritiky vyrovná spoločnosť, uvidíme v blízkej budúcnosti. Pravdepodobne to bude riešiť formou aktualizácií.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá