9.7.2014 0 Comments

Posielajte papierové pohľadnice po celom svete so Zoner Photo Studiom pre Android

Brnenská firma ZONER software prichádza so svojím prvým fyzickým produktom, ktorý zdokonaľuje Zoner Photo Studio pre Android. To si zachováva všetky svoje doterajšie funkcie a navyše je v ňom teraz možné vytvoriť a poslať do celého sveta papierové pohľadnice z vlastných fotografií.

„Pri našich cestách po USA, kde sme minulý rok otvorili pobočku v kalifornskom Silicon Valley, sme narazili na obrovský problém. Chceli sme svojim známym poslať pohľadnice z navštívených miest. Keď sme ale konečne zohnali peknú pohľadnicu, nebolo možné k nej zakúpiť známku alebo nájsť otvorenú poštu, na ktorej sa ako na jedinom mieste známky predávajú. Nápad na pohľadnice z vlastných fotografií, ktoré by sa posielali pomocou našej aplikácie, tak prišiel celkom prirodzene," spomína Jan Kupčík, produktový manažér, príbeh skrytý za novou službou.

Cestovateľom pri posielaní pohľadníc z dovolenky tak ubudne starosť s obmedzenou ponukou pohľadníc v obchodoch, zháňaním známok a poštovej schránky. Jediné, čo je potrebné, je prístup k internetu, zariadenie s operačným systémom Android 4.0 a vyšším a nainštalovanou aplikáciou Zoner Photo Studio. Tá je na stiahnutie zadarmo a poskytuje širokú škálu funkcií pre úpravu fotografií.

Vybranú fotografiu je možné doplniť aj textovým odkazom a zvoliť v ňom niektoré z predvolených písiem. Po zadaní doručovacej adresy a platbe pomocou Google Wallet sa o vytlačenie a zaslanie postará česká pobočka ZONER software. Za 1,50 eur je možné poslať pohľadnicu do Českej republiky a za 2,20 eur do celého sveta vrátane Slovenska (nejedná sa o fixné ceny). Vzhľadom k trojdňovej doručovacej dobe v rámci Českej republiky sa tak už nestane, že pohľadnica príde z druhej strany sveta neskôr ako odosielateľ. V zahraničí sa doba doručenia môže líšiť podľa miestnych doručovacích služieb.

Zoner Photo Studio pre Android je možné bezplatne stiahnuť z Google Play, na spustenie aplikácie potrebujete operačný systém Android 4.0 alebo novší.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá