9.7.2014 0 Comments

Posielajte papierové pohľadnice po celom svete so Zoner Photo Studiom pre Android

Brnenská firma ZONER software prichádza so svojím prvým fyzickým produktom, ktorý zdokonaľuje Zoner Photo Studio pre Android. To si zachováva všetky svoje doterajšie funkcie a navyše je v ňom teraz možné vytvoriť a poslať do celého sveta papierové pohľadnice z vlastných fotografií.

„Pri našich cestách po USA, kde sme minulý rok otvorili pobočku v kalifornskom Silicon Valley, sme narazili na obrovský problém. Chceli sme svojim známym poslať pohľadnice z navštívených miest. Keď sme ale konečne zohnali peknú pohľadnicu, nebolo možné k nej zakúpiť známku alebo nájsť otvorenú poštu, na ktorej sa ako na jedinom mieste známky predávajú. Nápad na pohľadnice z vlastných fotografií, ktoré by sa posielali pomocou našej aplikácie, tak prišiel celkom prirodzene," spomína Jan Kupčík, produktový manažér, príbeh skrytý za novou službou.

Cestovateľom pri posielaní pohľadníc z dovolenky tak ubudne starosť s obmedzenou ponukou pohľadníc v obchodoch, zháňaním známok a poštovej schránky. Jediné, čo je potrebné, je prístup k internetu, zariadenie s operačným systémom Android 4.0 a vyšším a nainštalovanou aplikáciou Zoner Photo Studio. Tá je na stiahnutie zadarmo a poskytuje širokú škálu funkcií pre úpravu fotografií.

Vybranú fotografiu je možné doplniť aj textovým odkazom a zvoliť v ňom niektoré z predvolených písiem. Po zadaní doručovacej adresy a platbe pomocou Google Wallet sa o vytlačenie a zaslanie postará česká pobočka ZONER software. Za 1,50 eur je možné poslať pohľadnicu do Českej republiky a za 2,20 eur do celého sveta vrátane Slovenska (nejedná sa o fixné ceny). Vzhľadom k trojdňovej doručovacej dobe v rámci Českej republiky sa tak už nestane, že pohľadnica príde z druhej strany sveta neskôr ako odosielateľ. V zahraničí sa doba doručenia môže líšiť podľa miestnych doručovacích služieb.

Zoner Photo Studio pre Android je možné bezplatne stiahnuť z Google Play, na spustenie aplikácie potrebujete operačný systém Android 4.0 alebo novší.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá