9.7.2014 0 Comments

Posielajte papierové pohľadnice po celom svete so Zoner Photo Studiom pre Android

Brnenská firma ZONER software prichádza so svojím prvým fyzickým produktom, ktorý zdokonaľuje Zoner Photo Studio pre Android. To si zachováva všetky svoje doterajšie funkcie a navyše je v ňom teraz možné vytvoriť a poslať do celého sveta papierové pohľadnice z vlastných fotografií.

„Pri našich cestách po USA, kde sme minulý rok otvorili pobočku v kalifornskom Silicon Valley, sme narazili na obrovský problém. Chceli sme svojim známym poslať pohľadnice z navštívených miest. Keď sme ale konečne zohnali peknú pohľadnicu, nebolo možné k nej zakúpiť známku alebo nájsť otvorenú poštu, na ktorej sa ako na jedinom mieste známky predávajú. Nápad na pohľadnice z vlastných fotografií, ktoré by sa posielali pomocou našej aplikácie, tak prišiel celkom prirodzene," spomína Jan Kupčík, produktový manažér, príbeh skrytý za novou službou.

Cestovateľom pri posielaní pohľadníc z dovolenky tak ubudne starosť s obmedzenou ponukou pohľadníc v obchodoch, zháňaním známok a poštovej schránky. Jediné, čo je potrebné, je prístup k internetu, zariadenie s operačným systémom Android 4.0 a vyšším a nainštalovanou aplikáciou Zoner Photo Studio. Tá je na stiahnutie zadarmo a poskytuje širokú škálu funkcií pre úpravu fotografií.

Vybranú fotografiu je možné doplniť aj textovým odkazom a zvoliť v ňom niektoré z predvolených písiem. Po zadaní doručovacej adresy a platbe pomocou Google Wallet sa o vytlačenie a zaslanie postará česká pobočka ZONER software. Za 1,50 eur je možné poslať pohľadnicu do Českej republiky a za 2,20 eur do celého sveta vrátane Slovenska (nejedná sa o fixné ceny). Vzhľadom k trojdňovej doručovacej dobe v rámci Českej republiky sa tak už nestane, že pohľadnica príde z druhej strany sveta neskôr ako odosielateľ. V zahraničí sa doba doručenia môže líšiť podľa miestnych doručovacích služieb.

Zoner Photo Studio pre Android je možné bezplatne stiahnuť z Google Play, na spustenie aplikácie potrebujete operačný systém Android 4.0 alebo novší.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá