Image
7.3.2013 0 Comments

Pokki: vráti tlačidlo Štart, pridá stovky free aplikácií a umožní aj real-time notifikácie

pokki_63.jpgPokki je freeware ktorý môžete stiahnúť zdarma. To isté platí aj o aplikáciách ktoré sú veľmi jednoduché a v mnohých prípadoch ide iba o internetovú stránku v samostatnom okne. Svoj účel však plnia.

Gmail Lite je emailový klient pre službu Gmail. Oproti bežnému webovému rozhraniu disponuje kompaktnejším používateľským rozhraním, ktoré viac pripomína rozhranie pre mobilné zariadenia. Aplikácia však zamrzí absenciou niektorých základných funkcií - nepodporuje prikladanie súborov, neumožňuje definovať, z ktorej adresy sa má email odoslať a poriadne nefunguje ani vyhľadávanie.

Aj napriek tomu môže nájsť Gmail Lite svoje využitie, nakoľko umožňuje jednoduché prihlásenie do viacerých používateľských kont súčasne a poskytuje notifikácie o nových emailoch atd. K dispozícii je aj aplikácia Gmail, ktorá ponúka plnohodnotné používateľské rozhranie webovej verzie, v tomto prípade ide v podstate o samostatné okno internetového prehliadača.

V oboch prípadoch však chválime spomenuté notifikácie - aplikácia vás automaticky informuje o nových emailoch na paneli úloh. K dispozícii je podobná aplikácia aj pre službu Outlook.com. Dodajme, že aplikácie nesťahujú e-maily na váš pevný disk.

pokki_1.jpg

Zoznam všetkých aplikácii si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach. Plnohodnotný Facebook je totožný s webovou verziou a výhoda opäť spočíva v notifikáciách, ktoré sa zobrazujú nad panelom nástrojov, vrátane prichádzajúcich správ.

pokki_2.jpg

Pokki disponuje jednoduchým rozhraním v štýle mobilných aplikácií. Hoci sú Pokki aplikácie v mnohých prípadoch kópiou rozhrania webových stránok, oproti bežnému internetovému prehliadaču potešia notifikáciami, ktoré používateľa informujú o dianí, aj keď aplikácia nie je zapnutá.

Zdroj: pokki.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá