Image
7.3.2013 0 Comments

Pokki: vráti tlačidlo Štart, pridá stovky free aplikácií a umožní aj real-time notifikácie

pokki_63.jpgPokki je freeware ktorý môžete stiahnúť zdarma. To isté platí aj o aplikáciách ktoré sú veľmi jednoduché a v mnohých prípadoch ide iba o internetovú stránku v samostatnom okne. Svoj účel však plnia.

Gmail Lite je emailový klient pre službu Gmail. Oproti bežnému webovému rozhraniu disponuje kompaktnejším používateľským rozhraním, ktoré viac pripomína rozhranie pre mobilné zariadenia. Aplikácia však zamrzí absenciou niektorých základných funkcií - nepodporuje prikladanie súborov, neumožňuje definovať, z ktorej adresy sa má email odoslať a poriadne nefunguje ani vyhľadávanie.

Aj napriek tomu môže nájsť Gmail Lite svoje využitie, nakoľko umožňuje jednoduché prihlásenie do viacerých používateľských kont súčasne a poskytuje notifikácie o nových emailoch atd. K dispozícii je aj aplikácia Gmail, ktorá ponúka plnohodnotné používateľské rozhranie webovej verzie, v tomto prípade ide v podstate o samostatné okno internetového prehliadača.

V oboch prípadoch však chválime spomenuté notifikácie - aplikácia vás automaticky informuje o nových emailoch na paneli úloh. K dispozícii je podobná aplikácia aj pre službu Outlook.com. Dodajme, že aplikácie nesťahujú e-maily na váš pevný disk.

pokki_1.jpg

Zoznam všetkých aplikácii si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach. Plnohodnotný Facebook je totožný s webovou verziou a výhoda opäť spočíva v notifikáciách, ktoré sa zobrazujú nad panelom nástrojov, vrátane prichádzajúcich správ.

pokki_2.jpg

Pokki disponuje jednoduchým rozhraním v štýle mobilných aplikácií. Hoci sú Pokki aplikácie v mnohých prípadoch kópiou rozhrania webových stránok, oproti bežnému internetovému prehliadaču potešia notifikáciami, ktoré používateľa informujú o dianí, aj keď aplikácia nie je zapnutá.

Zdroj: pokki.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá