Image
7.3.2013 0 Comments

Pokki: vráti tlačidlo Štart, pridá stovky free aplikácií a umožní aj real-time notifikácie

pokki_63.jpgPokki je freeware ktorý môžete stiahnúť zdarma. To isté platí aj o aplikáciách ktoré sú veľmi jednoduché a v mnohých prípadoch ide iba o internetovú stránku v samostatnom okne. Svoj účel však plnia.

Gmail Lite je emailový klient pre službu Gmail. Oproti bežnému webovému rozhraniu disponuje kompaktnejším používateľským rozhraním, ktoré viac pripomína rozhranie pre mobilné zariadenia. Aplikácia však zamrzí absenciou niektorých základných funkcií - nepodporuje prikladanie súborov, neumožňuje definovať, z ktorej adresy sa má email odoslať a poriadne nefunguje ani vyhľadávanie.

Aj napriek tomu môže nájsť Gmail Lite svoje využitie, nakoľko umožňuje jednoduché prihlásenie do viacerých používateľských kont súčasne a poskytuje notifikácie o nových emailoch atd. K dispozícii je aj aplikácia Gmail, ktorá ponúka plnohodnotné používateľské rozhranie webovej verzie, v tomto prípade ide v podstate o samostatné okno internetového prehliadača.

V oboch prípadoch však chválime spomenuté notifikácie - aplikácia vás automaticky informuje o nových emailoch na paneli úloh. K dispozícii je podobná aplikácia aj pre službu Outlook.com. Dodajme, že aplikácie nesťahujú e-maily na váš pevný disk.

pokki_1.jpg

Zoznam všetkých aplikácii si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach. Plnohodnotný Facebook je totožný s webovou verziou a výhoda opäť spočíva v notifikáciách, ktoré sa zobrazujú nad panelom nástrojov, vrátane prichádzajúcich správ.

pokki_2.jpg

Pokki disponuje jednoduchým rozhraním v štýle mobilných aplikácií. Hoci sú Pokki aplikácie v mnohých prípadoch kópiou rozhrania webových stránok, oproti bežnému internetovému prehliadaču potešia notifikáciami, ktoré používateľa informujú o dianí, aj keď aplikácia nie je zapnutá.

Zdroj: pokki.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá