11.1.2013 0 Comments

Personálne zmeny vo vedení spoločnosti KROS a.s.

Do nového roku 2013 prichádza spoločnosť KROS a.s., popredný výrobca ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru s viacerými personálnymi a organizačnými zmenami.

Najväčšia zmena sa týka pozície riaditeľa spoločnosti. Novým riaditeľom sa od 1.1.2013 stal Mgr. Tomáš Bittšánsky, ktorý doteraz pôsobil na pozícii vedúceho divízie organizácie a zlepšovania. Mgr. Tomáš Bittšánsky pôsobí vo firme KROS od roku 2003 a doteraz bol zodpovedný za riadenie organizačných a vnútrofiremných činností, bezchybné fungovanie IT oddelenia alebo komplexné projekty vzdelávania zamestnancov. Preukázal manažérske a riadiace schopnosti aj tým, že sa podieľal na uvedení a spustení viacerých významných procesov, ktoré viedli k efektívnejšiemu fungovaniu spoločnosti a zníženiu prevádzkových nákladov. Mgr. Tomáš Bittšánsky vyštudoval Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, rád sa venuje rodine, športuje a zaujíma sa o nové technológie.

„Rok 2013 nebude z pohľadu podnikania jednoduchý a práve v tejto dobe viac ako v minulosti platí, že o úspešnej budúcnosti rozhodujú detaily. Verím, že moje skúsenosti a precíznosť prenesiem aj do efektívneho riadenia firmy.", dodáva Tomáš Bittšánsky.

Ďalšími výraznými zmenami v organizačnej štruktúre KROSu je menovanie garantov jednotlivých softvérových projektov. Garant projektu manažuje zverený projekt, zastrešuje komplexne jeho vývoj v súčasnosti aj smerovanie do budúcnosti a bude zodpovedný za náklady aj výnosy projektu.

Doterajší riaditeľ Ing. Martin Janžo bol menovaný na pozíciu garanta projektu mzdového programu OLYMP a internetových aplikácií. Vedúci divízie ekonomické programy - noví zákazníci Marek Polic sa stal garantom projektu OMEGA podvojné účtovníctvo. Garantom projektov ALFA a ALFA plus jednoduché účtovníctvo sa stala Ing. Jana Haderková, ktorá pracuje aj ako vedúca divízie výroby ekonomických programov. Ing. Vlastimil Kocián bude zastávať pozíciu garanta projektu stavebného softvéru CENKROS plus. Ing. Peter Troják bol menovaný na pozíciu garanta projektov znaleckých programov HYPO a MEMO.

Všetky personálne zmeny súvisia s rastom spoločnosti a odrážajú potrebu optimalizácie fungovania vnútrofiremných procesov, ako aj implementáciu moderných trendov v riadení firmy.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá