11.1.2013 0 Comments

Personálne zmeny vo vedení spoločnosti KROS a.s.

Do nového roku 2013 prichádza spoločnosť KROS a.s., popredný výrobca ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru s viacerými personálnymi a organizačnými zmenami.

Najväčšia zmena sa týka pozície riaditeľa spoločnosti. Novým riaditeľom sa od 1.1.2013 stal Mgr. Tomáš Bittšánsky, ktorý doteraz pôsobil na pozícii vedúceho divízie organizácie a zlepšovania. Mgr. Tomáš Bittšánsky pôsobí vo firme KROS od roku 2003 a doteraz bol zodpovedný za riadenie organizačných a vnútrofiremných činností, bezchybné fungovanie IT oddelenia alebo komplexné projekty vzdelávania zamestnancov. Preukázal manažérske a riadiace schopnosti aj tým, že sa podieľal na uvedení a spustení viacerých významných procesov, ktoré viedli k efektívnejšiemu fungovaniu spoločnosti a zníženiu prevádzkových nákladov. Mgr. Tomáš Bittšánsky vyštudoval Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, rád sa venuje rodine, športuje a zaujíma sa o nové technológie.

„Rok 2013 nebude z pohľadu podnikania jednoduchý a práve v tejto dobe viac ako v minulosti platí, že o úspešnej budúcnosti rozhodujú detaily. Verím, že moje skúsenosti a precíznosť prenesiem aj do efektívneho riadenia firmy.", dodáva Tomáš Bittšánsky.

Ďalšími výraznými zmenami v organizačnej štruktúre KROSu je menovanie garantov jednotlivých softvérových projektov. Garant projektu manažuje zverený projekt, zastrešuje komplexne jeho vývoj v súčasnosti aj smerovanie do budúcnosti a bude zodpovedný za náklady aj výnosy projektu.

Doterajší riaditeľ Ing. Martin Janžo bol menovaný na pozíciu garanta projektu mzdového programu OLYMP a internetových aplikácií. Vedúci divízie ekonomické programy - noví zákazníci Marek Polic sa stal garantom projektu OMEGA podvojné účtovníctvo. Garantom projektov ALFA a ALFA plus jednoduché účtovníctvo sa stala Ing. Jana Haderková, ktorá pracuje aj ako vedúca divízie výroby ekonomických programov. Ing. Vlastimil Kocián bude zastávať pozíciu garanta projektu stavebného softvéru CENKROS plus. Ing. Peter Troják bol menovaný na pozíciu garanta projektov znaleckých programov HYPO a MEMO.

Všetky personálne zmeny súvisia s rastom spoločnosti a odrážajú potrebu optimalizácie fungovania vnútrofiremných procesov, ako aj implementáciu moderných trendov v riadení firmy.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá