Image
9.2.2015 0 Comments

PR: So službou Moje stránky si zvládnete vytvoriť webovú stránku sami. Jednoducho a profesionálne.

moje-stranky_500x400_na web.jpg Verili by ste tomu, že na to aby ste si vytvorili vlastnú webovú stránku nepotrebujete služby webdizajnéra? Na trhu sa objavila nová služba Moje stránky, s ktorou si vlastnú profesionálnu webovú stránku zvládnete vytvoriť a spravovať celkom sami. Na svoje si prídu všetci, ktorí vytvoreniu vlastného webu nechcú venovať veľké investície a mnoho času.

Jednoducho sami

Moje stránky sú moderný a jednoduchý nástroj s ktorým si vytvoríte vlastný web za veľmi priaznivú cenu a k tomu celkom sami. Pre vytvorenie pôsobivých webových stránok s ním nepotrebujete žiadne technické alebo dizajnérske zručnosti. Nástroj je ľahko ovládateľný aj pre tých, ktorí webové stránky nikdy netvorili. Moje stránky tak ponúkajú rýchlu a jednoduchú tvorbu a aktualizáciu webu aj pre laikov.

Len tri kroky od vlastného webu

S Moje stránky ste len 3 kroky od vlastnej webovej stránky. Stačí si vybrať dizajnovú šablónu, prispôsobiť ju podľa individuálych potrieb, naplniť ju obsahom a web môžete publikovať online na zakúpenej doméne.

Vyskúšajte si Moje stránky zadarmo na 14 dní

Moje stránky si viete vyskúšať na dva týždne zadarmo a nezáväzne. Ak budete so službou spokojní, do 14 dní si môžete objednať plnú verziu. Dáta zo skúšobnej verzie nestratíte, tie sa vám automaticky prenesú do plnej verzie.

Už za 1 € mesačne

Plná verzia nástroja Moje stránky je k dispozícii v 3 balíkoch. Balík Start dostanete v uvádzacej akciovej cene už za 1 € mesačne. Rozšírenejšia verzia, napríklad za 7 € mesačne vám ponúkne neobmedzený počet podstránok webu, výber zo 120 grafických šablón a dostatok priestoru pre web aj e-maily s názvom vlastného webu. Mobilnú verziu webu si vytvoríte s balíkom Premium, ktorý okrem iných funkcií povoľuje vlastné CSS štýly a úpravy cez HTML kód.

Dobre viditeľný web

Váš web bude s Moje stránky dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Webové stránky môžu byť prispôsobené pre mobilné zariadenia a kompatibilné s väčšinou smartfónov a tabletov. Web môžete navyše zviditeľniť prepojením s obľúbenými sociálnymi sieťami Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.

Dokonalý prehľad

Iste vás bude zaujímať to, koľko ľudí váš web navštívilo a ako sa web užívateľsky vyvíja. Štatistiky a reporty s prehľadmi sú súčasťou každej verzie.

Nástroj pre tvorbu webovej stránky Moje stránky je moderný a jednoduchý nástroj s ktorým si vytvorí vlastný web za veľmi priaznivú cenu i laik. Ocenia ho všetci, ktorí vytvoreniu vlastného webu nechcú venovať väčšie investície a mnoho času. Vyskúšajte si Moje stránky zadarmo

Pozrite si dostupné verzie služby Moje stránky


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá