Image
9.2.2015 0 Comments

PR: So službou Moje stránky si zvládnete vytvoriť webovú stránku sami. Jednoducho a profesionálne.

moje-stranky_500x400_na web.jpg Verili by ste tomu, že na to aby ste si vytvorili vlastnú webovú stránku nepotrebujete služby webdizajnéra? Na trhu sa objavila nová služba Moje stránky, s ktorou si vlastnú profesionálnu webovú stránku zvládnete vytvoriť a spravovať celkom sami. Na svoje si prídu všetci, ktorí vytvoreniu vlastného webu nechcú venovať veľké investície a mnoho času.

Jednoducho sami

Moje stránky sú moderný a jednoduchý nástroj s ktorým si vytvoríte vlastný web za veľmi priaznivú cenu a k tomu celkom sami. Pre vytvorenie pôsobivých webových stránok s ním nepotrebujete žiadne technické alebo dizajnérske zručnosti. Nástroj je ľahko ovládateľný aj pre tých, ktorí webové stránky nikdy netvorili. Moje stránky tak ponúkajú rýchlu a jednoduchú tvorbu a aktualizáciu webu aj pre laikov.

Len tri kroky od vlastného webu

S Moje stránky ste len 3 kroky od vlastnej webovej stránky. Stačí si vybrať dizajnovú šablónu, prispôsobiť ju podľa individuálych potrieb, naplniť ju obsahom a web môžete publikovať online na zakúpenej doméne.

Vyskúšajte si Moje stránky zadarmo na 14 dní

Moje stránky si viete vyskúšať na dva týždne zadarmo a nezáväzne. Ak budete so službou spokojní, do 14 dní si môžete objednať plnú verziu. Dáta zo skúšobnej verzie nestratíte, tie sa vám automaticky prenesú do plnej verzie.

Už za 1 € mesačne

Plná verzia nástroja Moje stránky je k dispozícii v 3 balíkoch. Balík Start dostanete v uvádzacej akciovej cene už za 1 € mesačne. Rozšírenejšia verzia, napríklad za 7 € mesačne vám ponúkne neobmedzený počet podstránok webu, výber zo 120 grafických šablón a dostatok priestoru pre web aj e-maily s názvom vlastného webu. Mobilnú verziu webu si vytvoríte s balíkom Premium, ktorý okrem iných funkcií povoľuje vlastné CSS štýly a úpravy cez HTML kód.

Dobre viditeľný web

Váš web bude s Moje stránky dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Webové stránky môžu byť prispôsobené pre mobilné zariadenia a kompatibilné s väčšinou smartfónov a tabletov. Web môžete navyše zviditeľniť prepojením s obľúbenými sociálnymi sieťami Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.

Dokonalý prehľad

Iste vás bude zaujímať to, koľko ľudí váš web navštívilo a ako sa web užívateľsky vyvíja. Štatistiky a reporty s prehľadmi sú súčasťou každej verzie.

Nástroj pre tvorbu webovej stránky Moje stránky je moderný a jednoduchý nástroj s ktorým si vytvorí vlastný web za veľmi priaznivú cenu i laik. Ocenia ho všetci, ktorí vytvoreniu vlastného webu nechcú venovať väčšie investície a mnoho času. Vyskúšajte si Moje stránky zadarmo

Pozrite si dostupné verzie služby Moje stránky


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá