Image
27.10.2016 1 Comments

Orange predstavil konvergentné služby a vianočnú ponuku

Mobilní operátori počas predvianočného obdobia už tradične zintenzívňujú svoje marketingové aktivity s cieľom prispôsobiť ponuky. Orange na tlačovej konferencii predstavil svoje tromfy, s ktorými chce zabojovať o získanie nových a udržanie existujúcich zákazníkov.

Generálny riaditeľ Orange Pavol Lančarič vysvetlil ciele v oblasti zákazníckych služieb

Generálny riaditeľ Pavol Lančarič na úvod zdôraznil, že Orange sa transformuje s cieľom prinášať zákazníkom výhody digitálnej doby. Napriek sústredeniu úsilia na pokrývanie územia a populácie 4G signálom, Orange nezabúda ani na majiteľov starších zariadení a zlepšuje kvalitu 3G sietí. Cieľom je pokryť tento rok 80 a budúci rok 90 percent populácie. Zároveň prebieha intenzívna akcelerácia pokrytia Slovenska optickou sieťou. Takisto sa postupne realizuje rekonštrukcia obchodnej siete na novú formu obchodných priestorov, do konca 2016 má Orange cieľ otvoriť 13 takýchto predajní. Nové „smart“ predajne umožňujú zákazníkom vyskúšať si nové služby. Uskutočňujú sa aj masívne inovácie digitálnych služieb zákazníkom, typický príklad je elektronická faktúra. Mobilný operátor, to nie sú len mobilné služby, preto Orange ponúka balíky konvergentných služieb, ktoré sú kombináciou mobilných a fixných služieb.

Marketingový expert Martin Hromkovič predstavil nový koncept „vianočných“ konvergentných ponúk.

Orange interne rozdeľuje svojich zákazníkov do šiestich segmentov: mladí technofríci, dynamickí rodičia, nároční šetriči, technologickí ašpiranti, hľadajúci istotu a najlacnejší.

Vianočná ponuka cieli na tri najpočetnejšie segmenty. Stratégia konvergentných služieb mení spôsob zvýhodňovania zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre kombináciu mobilných aj fixných služieb. Orange už nemá len jednu ponuku pre všetkých zákazníkov, ale benefity vyplývajúce z kombinácií služieb prispôsobuje očakávaniam konkrétnej cieľovej skupiny.

Orange Mix Komplet je smerovaný na segment dynamických rodičov, ktorých je podľa odhadu Orangeu 11 percent. Od mesačného poplatku za hlasový paušál 30 eur je tento balík za 24,99 eura.

Orange Mix Optimal je prispôsobený na mieru náročným šetričom, ktorí hľadajú najlepšie produkty a služby.

Orange Mix Start je určený pre technologických ašpirantov, ktorí potrebujú poradiť a začať jednoduchším zariadením. Vo veľmi krátkom čase si tento segment novú ponuku osvojí a začne ju využívať.

Marketingový expert Martin Hromkovič predstavil aj Orange Mix pre biznis

Detaily konvergentných služieb – ponuky pre segmenty zákazníkov

Orange Mix Komplet pre náročných, ktorí vyžadujú to najlepšie z ponuky služieb. Zahŕňa: Optický internet s rýchlosťou až 500 Mbit/s, bezplatný filmový balík Filmbox Premium alebo dva ľubovoľné tematické TV balíky k FiberTV a ďalšie benefity na neobmedzenú komunikáciu v rodine. To je balík pre zákazníkov, ktorí sa nechcú v ničom obmedzovať a chcú tie najlepšie služby z ponuky. S balíkom Orange Mix Komplet získajú aj možnosť podarovať vytvorenie novej skupiny Navzájom zadarmo ktorémukoľvek známemu v Orangei s akýmkoľvek štandardným hlasovým paušálom či mobilnú TV a 2000 MB dát internetu v mobile. Samozrejmé sú pri tomto balíku bezplatné hovory s operátorom na expert linku 14 905 či zákaznícku linku 905. 

Orange Mix Komplet je pre zákazníkov s hlasovým paušálom od 30 eur dostupný za 24,99 eura mesačne. Zákazníci s paušálom v rozmedzí 10 eur až 30 eur získajú tento balík za 28,99 eura. Benefity, ktoré zákazníci s balíkom Orange Mix Komplet získajú zadarmo, môžu dosiahnuť hodnotu až  35 eur mesačne.

Orange Mix Optimal pre tých, ktorí chcú využívať najnovšie technologické vychytávky a hľadajú tú najvýhodnejšiu kombináciu za rozumnú cenu. Zahŕňa: optický internet s rýchlosťou 250 Mbit/s alebo DSL 15 so zľavou 2 eurá mesačne, 2000 MB dát mesačne navyše do mobilu spolu s možnosťou bezplatného zdieľania dát na ďalšie jedno zariadenie či bezpečnostný balík ESET na bezpečné surfovanie. To je balík pre zákazníkov, ktorým záleží na technológiách, chcú využívať najlepšie mobilné a fixné služby a hľadajú pritom najvýhodnejšiu cenovú kombináciu. Aj súčasťou tohto balíka sú bezplatné hovory s operátorom na expert linku 14 905 či zákaznícku linku 905.

Orange Mix Optimal je pre zákazníkov s hlasovým paušálom od 20 eur mesačne dostupný za 14,99 eura a s paušálmi od 10 eur až 20 eur za cenu 16,99 eura. Benefity, ktoré zákazníci s balíkom Orange Mix Optimal získajú zadarmo, môžu dosiahnuť hodnotu až 18,20 eura mesačne.

Orange Mix Štart pre technologických nováčikov, ktorí s internetom začínajú a spoliehajú sa na pomoc a podporu. Zahŕňa: FiberNet Mini s rýchlosťou 25 Mbit/s alebo DSL 8 a k tomu výbavu pre mobilný internet s tabletom a bezplatnými mobilnými dátami. To je ponuka pre technologických nováčikov, ktorá je zo všetkých troch segmentov najväčšia. Prvé digitálne kroky môžu zákazníci podniknúť vďaka novému tabletu Prestigio WIZE7 4G so zrozumiteľným ovládaním a videonávodom len za 1 euro. Vďaka dátovej SIM karte v tablete s 1500 MB dát mesačne môžu tablet využívať nielen doma, ale kdekoľvek a kedykoľvek. Pomocnú ruku im Orange poskytne prostredníctvom bezplatných hovorov s operátormi na expert linke 14 905 a zákazníckej linke 905. Navyše zákazníci získajú aj možnosť vytvoriť si skupinu Navzájom zadarmo už od paušálu za 15 eur, vďaka ktorej môžu so svojimi blízkymi neobmedzene volať a posielať si správy.

Balík Orange Mix Štart je s mobilným paušálom od 15 eur dostupný za výhodnú cenu 14,99 eura mesačne. Hodnota benefitov, ktorú zákazníci s týmto balíkom získajú zadarmo, je vo výške až 19 eur mesačne.

Zľava 5 eur stále v ponuke

Pre tých zákazníkov, ktorí si z nových ponúk kombinácie mobilných a pevných služieb nevyberú, Orange ponechal v ponuke aj základnú ponuku kombinácie fixných a mobilných služieb. Zľavu 5 eur z mesačného poplatku stále môžu získať tí zákazníci, ktorí  si k svojmu paušálu s mesačným poplatkom aspoň 10 eur vyberú pevný internet do svojej domácnosti alebo výhodný balík internetu s TV.

Vianočná ponuka

Zákazníci sa vo vianočnej ponuke Orangeu môžu tešiť nielen na extra výhody z prepájania mobilných a fixných služieb s ponukou Orange Mix alebo zlepšenú službu Navzájom zadarmo, ale aj na viac dát a možností na pohodlnejšie surfovanie kdekoľvek, atraktívnu ponuku zariadení a bonus za odporučenie Orangeu či výlet do Disneylandu pre celú rodinu. Okrem toho Orange opäť spája Vianoce s dobročinnosťou. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si od 28. 10. do 28. 11. 2016 zákazníci objednajú, prispeje Orange na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi.

Navzájom zadarmo

Dlhodobo najobľúbenejšia služba Orangeu Navzájom zadarmo, s ktorou si až 5 členov rodiny, resp. skupiny blízkych môže telefonovať a posielať správy navzájom zadarmo, je teraz ešte výhodnejšie. Okrem hovorov a správ navzájom zadarmo si teraz môže každý člen skupiny užívať aj 1 GB dát mobilného internetu na pol roka zadarmo.

Dáta navyše

Orange k dátovo orientovaným paušálom Data Max za nezmenený poplatok pridáva ďalších 1000 MB dát na pol roka navyše. „Našu mobilnú dátovú sieť neustále rozširujeme, aby sme našim zákazníkom zabezpečili tú najlepšiu skúsenosť. Ku kvalitnej sieti však potrebujú aj kvalitné služby, aby jej možnosti mohli využiť skutočne naplno. Preto sme naše dátové paušály ešte viac obohatili, aby sa naši zákazníci pri surfovaní vôbec nemuseli obmedzovať,“ hovorí Martin Hromkovič, marketingový expert spoločnosti Orange Slovensko.

Každý zákazník, ktorý sa teraz rozhodne pre Mobilný internet Klasik alebo Premium, si môže okrem tabletu Prestigio Multipad Wize 8 4G za 1 euro zobrať aj mobilný Wi-Fi router Orange Airbox V2 takisto za 1 euro. Vďaka tomu môžu zákazníci svoje dáta z tabletu využiť cez pripojenie Wi-Fi pre celú rodinu, či už doma, alebo aj na cestách. Stačí si aktivovať službu Mobiliný Wi-Fi internet len za 3 eurá mesačne a celá rodina môže čerpať dáta z jedného predplateného balíka mobilného internetu, či sa nachádzajú doma, alebo napríklad na chate.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Telekomunikácie

Telekom predstavil nové technologické vychytávky aj zrýchlenie pripojenia k internetu

18.10.2016 00:07

Telekom predstavil viacero noviniek, ktoré pripravuje na nadchádzajúce predvianočné obdobie. Z technologických noviniek to bude okrem iného zrýchlenie prenosových rýchlostí pripojenia k internetu takm ...

1 Comments

  1. orange opat sklamal reakcia na: Orange predstavil konvergentné služby a vianočnú ponuku
    28.10.2016 11:10
    Orange ani v tohorocnej ponuke nepovazuje cloveka s pausalom pod 20 eur bez telky a bez pevneho internetu za hodneho pozornosti. A nic na tom nezmeni ani zahodenie zvieratiek a "inovacia" vo forme narocneho dynamickeho technofríka hladajuceho najlacnejsiu istotu.
    Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá