Image
22.5.2014 0 Comments

Orange: Priatelia a rodiny si môžu odteraz volať navzájom zadarmo

orange.jpg Až 5 členov rodiny alebo inej skupiny priateľov či známych si môže odteraz volať navzájom neobmedzene a zadarmo. Zákazníci Orangeu môžu vzájomné bezplatné volania získať len tak, bez akejkoľvek viazanosti, resp. zmeny svojho paušálu alebo dodatočných poplatkov. Stačí, ak jeden zo skupiny má paušál s mesačným poplatkom aspoň 20 €.

Automaticky získa možnosť vytvoriť so štyrmi svojimi blízkymi skupinu, v rámci ktorej si môžu všetci navzájom volať zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Bezplatné budú volania navzájom medzi všetkými členmi skupiny, ktorí sa túto výhodu rozhodnú využiť.

Členom skupiny sa môže stať zákazník Orangeu s akýmkoľvek paušálom, aj s nulovým mesačným poplatkom alebo hoci aj s Prima kartou.

„Sme radi, že ako operátor pre rodiny môžeme na slovenskom trhu predstaviť ďalší princíp, ktorý podobne ako sekundová tarifikácia či nekonečné volania umožní zákazníkom komunikovať ešte výhodnejšie. Zákazníci v našej sieti získavajú od nás darček v podobe vzájomných neobmedzených volaní bez akýchkoľvek ďalších podmienok či poplatkov a môžu si túto výhodu užívať okamžite," hovorí Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

Ako dodáva, Orange chce touto ponukou zvýhodniť v prvom rade volania v rodinách, na ktoré sa Orange ako rodinný operátor zameriava. Stačí, ak napríklad jeden z rodičov zaradí ďalších štyroch členov rodiny do skupiny, ktorú vytvorí. „Bezplatné volania v rodine znamenajú koniec prezváňaniu a nutnosti dobíjať kredit, aby si jej členovia mohli navzájom zavolať. Napríklad rodičia a deti si môžu navzájom zavolať bez obáv o kredit či výšku faktúry," dodáva P. Lančarič.

Službu možno aktivovať veľmi jednoducho: SMS správou, prostredníctvom aplikácie Orange GO, na webovej stránke Orangeu, telefonicky na čísle 969, prípadne osobne v predajniach Orangeu.

Zákazník môže byť členom len jednej skupiny, zakladajúci člen skupiny môže byť okrem svojej skupiny aj členom ďalšej. Meniť zloženie skupiny môže zakladajúci člen kedykoľvek jednoducho zaslaním SMS správy, ktorou aktivuje alebo deaktivuje členstvo v skupine.

„Naša služba je jednoduchá a flexibilná a naši zákazníci si tak môžu vytvárať skupiny na vzájomné bezplatné volania tak, ako potrebujú. Naším cieľom je, aby si zákazníci mohli službu prispôsobiť svojim potrebám, keďže zloženie skupiny nie je záväzné a jej zakladateľ ju môže kedykoľvek meniť," uviedla Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka spoločnosti Orange Slovensko.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Nórsko ako prvá krajina vypne rádiá FM, k dispozícii bude už len digitálny rozhlas

10.01.2017 00:22

Nórsko začne tento týždeň vypínať svoju rádiovú sieť FM. Je to však kontroverzný krok, ktorý má mnoho kritikov a podľa hlasovania novín Dagbladet je proti nemu až  66 % Nórov. No odborníci tvrdia, že ...

Telekomunikácie

Koniec satelitného vysielania programov v štandardnom rozlíšení (SD)

19.12.2016 00:05

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o plánovanom ukončení satelitného vysielania ďalších verejnoprávnych aj komerčných televíznych staníc v šta ...

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá