Image
22.5.2014 0 Comments

Orange: Priatelia a rodiny si môžu odteraz volať navzájom zadarmo

orange.jpg Až 5 členov rodiny alebo inej skupiny priateľov či známych si môže odteraz volať navzájom neobmedzene a zadarmo. Zákazníci Orangeu môžu vzájomné bezplatné volania získať len tak, bez akejkoľvek viazanosti, resp. zmeny svojho paušálu alebo dodatočných poplatkov. Stačí, ak jeden zo skupiny má paušál s mesačným poplatkom aspoň 20 €.

Automaticky získa možnosť vytvoriť so štyrmi svojimi blízkymi skupinu, v rámci ktorej si môžu všetci navzájom volať zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Bezplatné budú volania navzájom medzi všetkými členmi skupiny, ktorí sa túto výhodu rozhodnú využiť.

Členom skupiny sa môže stať zákazník Orangeu s akýmkoľvek paušálom, aj s nulovým mesačným poplatkom alebo hoci aj s Prima kartou.

„Sme radi, že ako operátor pre rodiny môžeme na slovenskom trhu predstaviť ďalší princíp, ktorý podobne ako sekundová tarifikácia či nekonečné volania umožní zákazníkom komunikovať ešte výhodnejšie. Zákazníci v našej sieti získavajú od nás darček v podobe vzájomných neobmedzených volaní bez akýchkoľvek ďalších podmienok či poplatkov a môžu si túto výhodu užívať okamžite," hovorí Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

Ako dodáva, Orange chce touto ponukou zvýhodniť v prvom rade volania v rodinách, na ktoré sa Orange ako rodinný operátor zameriava. Stačí, ak napríklad jeden z rodičov zaradí ďalších štyroch členov rodiny do skupiny, ktorú vytvorí. „Bezplatné volania v rodine znamenajú koniec prezváňaniu a nutnosti dobíjať kredit, aby si jej členovia mohli navzájom zavolať. Napríklad rodičia a deti si môžu navzájom zavolať bez obáv o kredit či výšku faktúry," dodáva P. Lančarič.

Službu možno aktivovať veľmi jednoducho: SMS správou, prostredníctvom aplikácie Orange GO, na webovej stránke Orangeu, telefonicky na čísle 969, prípadne osobne v predajniach Orangeu.

Zákazník môže byť členom len jednej skupiny, zakladajúci člen skupiny môže byť okrem svojej skupiny aj členom ďalšej. Meniť zloženie skupiny môže zakladajúci člen kedykoľvek jednoducho zaslaním SMS správy, ktorou aktivuje alebo deaktivuje členstvo v skupine.

„Naša služba je jednoduchá a flexibilná a naši zákazníci si tak môžu vytvárať skupiny na vzájomné bezplatné volania tak, ako potrebujú. Naším cieľom je, aby si zákazníci mohli službu prispôsobiť svojim potrebám, keďže zloženie skupiny nie je záväzné a jej zakladateľ ju môže kedykoľvek meniť," uviedla Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka spoločnosti Orange Slovensko.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Telekomunikácie 1

Orange predstavil konvergentné služby a vianočnú ponuku

27.10.2016 00:12

Mobilní operátori počas predvianočného obdobia už tradične zintenzívňujú svoje marketingové aktivity s cieľom prispôsobiť ponuky. Orange na tlačovej konferencii predstavil svoje tromfy, s ktorými chce ...

Telekomunikácie 4

4ka ako prvá na Slovensku prináša totálne neobmedzené volania aj dáta

18.10.2016 00:21

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obcho ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá