27.8.2014 0 Comments

O2 zvyšuje bonus na telefóny a tablety

O2 prináša od dnes svojim zákazníkom až o tretinu výhodnejší bonusový systém na kúpu nového zariadenia. Nové atraktívnejšie bonusy môžu využiť zákazníci O2 Paušálov, ale aj zákazníci služby O2 Mobil+.

„V O2 platí, že zákazníkov mobilných služieb neviažeme, navyše im pridávame bonus na kúpu zariadenia. Od dnes je to ešte výhodnejšie, napríklad s Platinovým O2 Paušálom majú k dispozícii bonus na kúpu zariadenia vo výške až 384 eur. Zákazník si môže bonus uplatniť nielen na kúpu telefónu, ale aj tabletu. Výber je len na ňom," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

O2 Paušál s novým bonusom na telefón

O2 pridáva od 26. augusta novým zákazníkom programu O2 Paušál až o 33 % vyšší bonus na telefón ako doteraz, ktorý im bude z faktúry odpisovať 24 mesiacov. O2 Paušál je od dnes ešte výhodnejší a zákazníci môžu využívať nielen bezplatné SMS zo Slovenska a Českej republiky do celej Európskej únie, volania v rámci svojho tarifu, či už obsahujúce dáta, ale s novým bonusovým systémom sa môžu odmeniť ešte lepším smartfónom.

Rovnako O2 pridáva navýšenie bonusu aj pri programe O2 Internet s bonusom a to zo 198 eur na 264 eur.

O2 Mobil+ po novom pre O2 Fér aj O2 Moja Firma

Vylepšenie neobišlo ani službu O2 Mobil+. Po novom si zákazníci rozložia cenu telefónu na úvodnú platbu a 24 mesačných platieb, vďaka čomu si budú môcť dovoliť kúpiť aj drahšie zariadenie. Nové vylepšené podmienky platia až od novej aktivácie, teda zákazníkov, ktorí už službu využívajú, sa nedotkne.

O2 zároveň pridalo novú hodnotu k službe O2 Mobil+, s ktorou môžu počas 24 mesiacov splatiť svoj mobilný telefón formou mesačných platieb vo výške 22 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá