27.8.2014 0 Comments

O2 zvyšuje bonus na telefóny a tablety

O2 prináša od dnes svojim zákazníkom až o tretinu výhodnejší bonusový systém na kúpu nového zariadenia. Nové atraktívnejšie bonusy môžu využiť zákazníci O2 Paušálov, ale aj zákazníci služby O2 Mobil+.

„V O2 platí, že zákazníkov mobilných služieb neviažeme, navyše im pridávame bonus na kúpu zariadenia. Od dnes je to ešte výhodnejšie, napríklad s Platinovým O2 Paušálom majú k dispozícii bonus na kúpu zariadenia vo výške až 384 eur. Zákazník si môže bonus uplatniť nielen na kúpu telefónu, ale aj tabletu. Výber je len na ňom," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

O2 Paušál s novým bonusom na telefón

O2 pridáva od 26. augusta novým zákazníkom programu O2 Paušál až o 33 % vyšší bonus na telefón ako doteraz, ktorý im bude z faktúry odpisovať 24 mesiacov. O2 Paušál je od dnes ešte výhodnejší a zákazníci môžu využívať nielen bezplatné SMS zo Slovenska a Českej republiky do celej Európskej únie, volania v rámci svojho tarifu, či už obsahujúce dáta, ale s novým bonusovým systémom sa môžu odmeniť ešte lepším smartfónom.

Rovnako O2 pridáva navýšenie bonusu aj pri programe O2 Internet s bonusom a to zo 198 eur na 264 eur.

O2 Mobil+ po novom pre O2 Fér aj O2 Moja Firma

Vylepšenie neobišlo ani službu O2 Mobil+. Po novom si zákazníci rozložia cenu telefónu na úvodnú platbu a 24 mesačných platieb, vďaka čomu si budú môcť dovoliť kúpiť aj drahšie zariadenie. Nové vylepšené podmienky platia až od novej aktivácie, teda zákazníkov, ktorí už službu využívajú, sa nedotkne.

O2 zároveň pridalo novú hodnotu k službe O2 Mobil+, s ktorou môžu počas 24 mesiacov splatiť svoj mobilný telefón formou mesačných platieb vo výške 22 eur.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá