27.8.2014 0 Comments

O2 zvyšuje bonus na telefóny a tablety

O2 prináša od dnes svojim zákazníkom až o tretinu výhodnejší bonusový systém na kúpu nového zariadenia. Nové atraktívnejšie bonusy môžu využiť zákazníci O2 Paušálov, ale aj zákazníci služby O2 Mobil+.

„V O2 platí, že zákazníkov mobilných služieb neviažeme, navyše im pridávame bonus na kúpu zariadenia. Od dnes je to ešte výhodnejšie, napríklad s Platinovým O2 Paušálom majú k dispozícii bonus na kúpu zariadenia vo výške až 384 eur. Zákazník si môže bonus uplatniť nielen na kúpu telefónu, ale aj tabletu. Výber je len na ňom," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

O2 Paušál s novým bonusom na telefón

O2 pridáva od 26. augusta novým zákazníkom programu O2 Paušál až o 33 % vyšší bonus na telefón ako doteraz, ktorý im bude z faktúry odpisovať 24 mesiacov. O2 Paušál je od dnes ešte výhodnejší a zákazníci môžu využívať nielen bezplatné SMS zo Slovenska a Českej republiky do celej Európskej únie, volania v rámci svojho tarifu, či už obsahujúce dáta, ale s novým bonusovým systémom sa môžu odmeniť ešte lepším smartfónom.

Rovnako O2 pridáva navýšenie bonusu aj pri programe O2 Internet s bonusom a to zo 198 eur na 264 eur.

O2 Mobil+ po novom pre O2 Fér aj O2 Moja Firma

Vylepšenie neobišlo ani službu O2 Mobil+. Po novom si zákazníci rozložia cenu telefónu na úvodnú platbu a 24 mesačných platieb, vďaka čomu si budú môcť dovoliť kúpiť aj drahšie zariadenie. Nové vylepšené podmienky platia až od novej aktivácie, teda zákazníkov, ktorí už službu využívajú, sa nedotkne.

O2 zároveň pridalo novú hodnotu k službe O2 Mobil+, s ktorou môžu počas 24 mesiacov splatiť svoj mobilný telefón formou mesačných platieb vo výške 22 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá