Image
27.8.2014 0 Comments

Ainol Numy Note 7 - cenovo dostupný 3G tablet s 8-jadrovým procesorom

Note_gold03.jpg Na Slovensku sa prostredníctvom obchodu Tabletstore.sk začal oficiálny predaj kompaktného tabletu Ainol Numy Note 7, ktorý zaujme svojou rozšírenou konektivitou, spracovaním a najmä výkonným 8-jadrovým procesorom. Tak ako aj pri ostatných tabletoch Ainol, môžete aj v tomto prípade očakávať veľmi priaznivú cenu.

Tablet Ainol Numy Note 7 patrí medzi 7-palcové tablety, ktoré si svoje uplatnenie nájdu doma ale i na cestách. Jedným z lákadiel tohto tabletu je FullHD IPS displej s výbornými zobrazovacími schopnosťami, ktorý zaujme jemným a verným vykreslením farieb.

Note_black01.jpg

Ďalším lákadlom je vnútorná výbava, ktorej centrom je výkonný 8-jadrový procesor Mediatek 6592 taktovaný na 1,7 GHz. O grafiku sa stará čip Mali 450, dostupná je 1 GB operačnej pamäte RAM. Tablet Numy Note 7 disponuje vnútornou kapacitou 16 GB - rozšíriteľnou vďaka slotu pre microSD karty.

Do tretice to najlepšie. Tablet Ainol Numy Note 7 má dva sloty na SIM karty, podporuje 3G, GPS a Bluetooth. Využiť ho teda môžete aj na navigáciu. S Numy Note 7 zároveň zvládnete aj telefonovať a písať SMS. Predná kamera má rozlíšenie 2 Mpx a zadná 5 Mpx. Tablet je dostupný s operačným systémom Android 4.4 KitKat.

Note_gold01.jpg

Aktuálne sú dostupné dve farebné verzie: čierna a bielo-zlatá. Zadný kryt tohto tabletu je vyrobený z kovu, jeho konštrukcia je teda dostatočne pevná. Ainol Numy Note 7 má batériu s kapacitou 3 300 mAh. Na Slovensku sa tento tablet predáva s 2-ročnou zárukou za uvádzaciu cenu 189 eur, viac informácií nájdete priamo na www.tabletstore.sk.

Note_black02.jpg

Hlavné prednosti tohto tabletu:

- 8-jadrový procesor Mediatek 6592
- FullHD IPS displej s uhlopriečkou 7"
- Android 4.4 KitKat
- Zadná 5 Mpx kamera
- Podpora 3G, Bluetooth a GPS
- Možnosť telefonovania a písania SMS

Link na produkt: tabletstore.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá