Image
27.8.2014 0 Comments

Ainol Numy Note 7 - cenovo dostupný 3G tablet s 8-jadrovým procesorom

Note_gold03.jpg Na Slovensku sa prostredníctvom obchodu Tabletstore.sk začal oficiálny predaj kompaktného tabletu Ainol Numy Note 7, ktorý zaujme svojou rozšírenou konektivitou, spracovaním a najmä výkonným 8-jadrovým procesorom. Tak ako aj pri ostatných tabletoch Ainol, môžete aj v tomto prípade očakávať veľmi priaznivú cenu.

Tablet Ainol Numy Note 7 patrí medzi 7-palcové tablety, ktoré si svoje uplatnenie nájdu doma ale i na cestách. Jedným z lákadiel tohto tabletu je FullHD IPS displej s výbornými zobrazovacími schopnosťami, ktorý zaujme jemným a verným vykreslením farieb.

Note_black01.jpg

Ďalším lákadlom je vnútorná výbava, ktorej centrom je výkonný 8-jadrový procesor Mediatek 6592 taktovaný na 1,7 GHz. O grafiku sa stará čip Mali 450, dostupná je 1 GB operačnej pamäte RAM. Tablet Numy Note 7 disponuje vnútornou kapacitou 16 GB - rozšíriteľnou vďaka slotu pre microSD karty.

Do tretice to najlepšie. Tablet Ainol Numy Note 7 má dva sloty na SIM karty, podporuje 3G, GPS a Bluetooth. Využiť ho teda môžete aj na navigáciu. S Numy Note 7 zároveň zvládnete aj telefonovať a písať SMS. Predná kamera má rozlíšenie 2 Mpx a zadná 5 Mpx. Tablet je dostupný s operačným systémom Android 4.4 KitKat.

Note_gold01.jpg

Aktuálne sú dostupné dve farebné verzie: čierna a bielo-zlatá. Zadný kryt tohto tabletu je vyrobený z kovu, jeho konštrukcia je teda dostatočne pevná. Ainol Numy Note 7 má batériu s kapacitou 3 300 mAh. Na Slovensku sa tento tablet predáva s 2-ročnou zárukou za uvádzaciu cenu 189 eur, viac informácií nájdete priamo na www.tabletstore.sk.

Note_black02.jpg

Hlavné prednosti tohto tabletu:

- 8-jadrový procesor Mediatek 6592
- FullHD IPS displej s uhlopriečkou 7"
- Android 4.4 KitKat
- Zadná 5 Mpx kamera
- Podpora 3G, Bluetooth a GPS
- Možnosť telefonovania a písania SMS

Link na produkt: tabletstore.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá