10.6.2015 0 Comments

Nový prístup Orangeu k odmeňovaniu zákazníkov za vernosť: výhody a zľavy im šije na mieru

Všetky výhody prehľadne na jednom mieste, personalizácia a relevantnosť - to sú hlavné princípy, na ktorých Orange postavil svoj nový lojalitný program Orange výhody. Nový prístup k odmeňovaniu zákazníkov, ktorý prináša Orange, spája možnosti smartfónov s bohatou ponukou benefitov v štyroch kategóriách, ktoré odteraz zákazníci Orangeu nájdu na jednom mieste, aby ich mohli kedykoľvek využiť: zľavy na nákupy a zážitky u partnerov, personalizované telekomunikačné výhody od Orangeu, digitalizované vernostné karty a k tomu prekvapenia pre zákazníkov pri rôznych príležitostiach.

„Chceme, aby naši zákazníci vedeli, že si ich vernosť vážime a aby to pocítili aj na konkrétnych výhodách a odmenách, ktoré im poskytujeme ako poďakovanie za to, že sú s nami. S programom Orange výhody im chceme spríjemniť každý deň výhodami, zážitkami a prekvapeniami pre nich osobne, ktoré odteraz nájdu kedykoľvek na jednom mieste," vysvetľuje Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Pri tvorbe programu vychádzal Orange zo zistenia, že zákazníci výhody často nevyužívajú len preto, lebo sa v nich nevedia zorientovať, o benefitoch nevedia alebo ich práve nemôžu využiť, pretože si napríklad zabudli vernostnú kartu. Nový lojalitný program Orangeu je postavený na troch princípoch: jednoduchosť, personalizácia a relevantnosť. Program Orange výhody spája možnosti smartfónov s bohatou ponukou výhod. Jeho základom je mobilná aplikácia Orange výhody, ktorá každému zákazníkovi ponúkne každý deň množstvo výhod v štyroch kategóriách: zľavy na nákupy, zážitky, personalizované telekomunikačné výhody a digitalizované vernostné karty. Osobitnou skupinou sú rôzne prekvapenia šité na mieru každému jednému zákazníkovi. „Našim cieľom je, aby mohli zákazníci využívať bohatú ponuku benefitov každý deň vďaka mobilnej aplikácii, ktorú môžu mať vždy pri sebe, vo svojom smartfóne. Môžu si tak byť istí, že im žiadne výhody ani prekvapenia, ktoré pre nich pripravujeme, neujdú," hovorí Z. Nemečková. Výhody programu môžu využívať samozrejme aj zákazníci bez smartfónov prostredníctvom internetového portálu www.orangevyhody.sk.

Ďalším pozitívom zliav na nákupy a zážitky v programe Orange výhody je fakt, že na rozdiel od bežných zľavových portálov, zákazníci Orangeu nemusia za výhodu, ktorú si vyberú, zaplatiť vopred. Stačí si ju bezplatne rezervovať. Už dnes môžu zákazníci využiť zľavy na nákupy alebo zážitky u viac ako 100 partnerov. Ako jediný lojalitný program ponúknu Orange výhody na jednom mieste aj personalizované akcie a zľavy na telekomunikačné služby, ktoré bude Orange pripravovať na základe odhadovaných komunikačných potrieb každého zákazníka individuálne.

Všetky vernostné karty môžete nechať doma, s Orangeom ich máte stále so sebou

Slováci nosia podľa aktuálnych prieskumov v peňaženke v priemere 5,9 vernostných kariet. Jednou z najväčších praktických výhod mobilnej aplikácie Orange výhody sú digitalizované vernostné karty. „Ako naschvál svoje vernostné karty zabúdam práve vtedy, keď ich potrebujem," znie najčastejšia výhrada zákazníkov voči vernostným kartám, ktoré dnes vydáva väčšina obchodníkov. Mobilný telefón majú ľudia takmer stále so sebou. „Rozhodli sme sa život našich zákazníkov zjednodušiť tým, že svoje vernostné karty nájdu v mobilnej aplikácii Orange výhody, vďaka čomu ich budú mať so sebou vždy, keď ich budú potrebovať," vysvetľuje Z. Nemečková. Zákazníci si teda môžu všetky svoje vernostné karty naskenovať a uložiť priamo do aplikácie. Okrem toho môžu v aplikácii získať aj úplne nové vernostné karty od vybraných partnerov. Všetci zákazníci Orangeu nájdu v aplikácii aj novú elektronickú vernostnú Orange kartu, ktorú tak môžu začať využívať okamžite. Orange karta je vďaka Orange výhodám dostupná aj všetkým zákazníkom s predplatenou kartou. Okrem digitalizovaných vernostných kariet nájdu v aplikácii Orange výhody jej používatelia aj digitalizované letáky.

Lojalitný program Orange výhody je dostupný ako mobilná aplikácia pre smartfóny s operačným systémom Android a tiež ako webová stránka www.orangevyhody.sk.

Pre smartfóny s operačným systémom iOS bude dostupná už v najbližších dňoch. Stačí, aby si zákazník stiahol aplikáciu, zaregistroval sa a bez ohľadu na to, ako dlho používa služby Orangeu, si okamžite môže užívať výhody. Funkciu digitalizovaných vernostných kariet tretích strán Orange v aplikácii sprístupní už začiatkom júla


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá