Image
8.9.2015 0 Comments

Nová generácia ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server

ESET vydal novú generáciu ESET Mail Security pre Microsoft Exchange Server s kompletne redizajnovaným používateľským rozhraním, novým antispamovým jadrom a s antivírusom s voliteľným cloudovým skenovaním.

Nová verzia produktu je natívne podporovaná konzolou ESET Remote Administrator 6 a predstavuje najlepšiu možnú kombináciu serverovej ochrany pred malwarom, filtrovania spamu a hĺbkového skenovania e-mailov. Pre zjednodušenie každodennej práce administrátorov so správami v karanténe predstavil ESET Lokálnu správu karantény, ktorá umožňuje kontrolu a prácu s podozrivými správami cez webové rozhranie. Lokálny On-Demand sken dovoľuje administrátorom znížiť požiadavky na zdroje servera a umožňuje im vybrať si, ktoré databázy a ktoré mailboxy chce skenovať.

Nové vrstvy ochrany obsiahnuté v ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server chránia koncové zariadenia pred stále sa vyvíjajúcimi hrozbami a obsahujú:

  • Pokročilá kontrola pamäte - Zlepšuje ochranu pred zamaskovaným a zašifrovaným malwarom.
  • Exploit Blocker - Posilňuje často exploitované aplikácie akými sú webové prehliadače, PDF čítačky, e-mailoví klienti a komponenty MS Office.
  • Anti-Phishing - Skenuje obsah e-mailových správ na prítomnosť url odkazov alebo skriptov, ktoré môžu používateľov primäť k tomu, aby navštívili škodlivé stránky.

Medzi ďalšie dôležité benefity ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server patria:

  • Snapshot nezávislosť - Umožňuje definovať alternatívne cesty pre updaty a programové moduly pri počiatočnej inštalácii tak, že zariadenie, ktoré bolo vrátené do staršieho snapshotu môže využiť už stiahnuté aktualizácie a vyhne sa sťahovaniu veľkých súborov.
  • Serverovo orientované predlohy používania - Všetky relevantné logy, ktoré pomáhajú analyzovať serverovú aktivitu sú kľúčovými pomocníkmi pri riešení technických problémov. Teraz sú vzdialené menej než jeden klik od hlavného okna.

Viac informácií o novej generácii ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange nájdete na: http://www.eset.com/sk/firmy/server-antivirus/mail-security-exchange/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá