Image
8.9.2015 0 Comments

Nová generácia ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server

ESET vydal novú generáciu ESET Mail Security pre Microsoft Exchange Server s kompletne redizajnovaným používateľským rozhraním, novým antispamovým jadrom a s antivírusom s voliteľným cloudovým skenovaním.

Nová verzia produktu je natívne podporovaná konzolou ESET Remote Administrator 6 a predstavuje najlepšiu možnú kombináciu serverovej ochrany pred malwarom, filtrovania spamu a hĺbkového skenovania e-mailov. Pre zjednodušenie každodennej práce administrátorov so správami v karanténe predstavil ESET Lokálnu správu karantény, ktorá umožňuje kontrolu a prácu s podozrivými správami cez webové rozhranie. Lokálny On-Demand sken dovoľuje administrátorom znížiť požiadavky na zdroje servera a umožňuje im vybrať si, ktoré databázy a ktoré mailboxy chce skenovať.

Nové vrstvy ochrany obsiahnuté v ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server chránia koncové zariadenia pred stále sa vyvíjajúcimi hrozbami a obsahujú:

  • Pokročilá kontrola pamäte - Zlepšuje ochranu pred zamaskovaným a zašifrovaným malwarom.
  • Exploit Blocker - Posilňuje často exploitované aplikácie akými sú webové prehliadače, PDF čítačky, e-mailoví klienti a komponenty MS Office.
  • Anti-Phishing - Skenuje obsah e-mailových správ na prítomnosť url odkazov alebo skriptov, ktoré môžu používateľov primäť k tomu, aby navštívili škodlivé stránky.

Medzi ďalšie dôležité benefity ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server patria:

  • Snapshot nezávislosť - Umožňuje definovať alternatívne cesty pre updaty a programové moduly pri počiatočnej inštalácii tak, že zariadenie, ktoré bolo vrátené do staršieho snapshotu môže využiť už stiahnuté aktualizácie a vyhne sa sťahovaniu veľkých súborov.
  • Serverovo orientované predlohy používania - Všetky relevantné logy, ktoré pomáhajú analyzovať serverovú aktivitu sú kľúčovými pomocníkmi pri riešení technických problémov. Teraz sú vzdialené menej než jeden klik od hlavného okna.

Viac informácií o novej generácii ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange nájdete na: http://www.eset.com/sk/firmy/server-antivirus/mail-security-exchange/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá