Image
8.9.2015 0 Comments

Nová generácia ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server

ESET vydal novú generáciu ESET Mail Security pre Microsoft Exchange Server s kompletne redizajnovaným používateľským rozhraním, novým antispamovým jadrom a s antivírusom s voliteľným cloudovým skenovaním.

Nová verzia produktu je natívne podporovaná konzolou ESET Remote Administrator 6 a predstavuje najlepšiu možnú kombináciu serverovej ochrany pred malwarom, filtrovania spamu a hĺbkového skenovania e-mailov. Pre zjednodušenie každodennej práce administrátorov so správami v karanténe predstavil ESET Lokálnu správu karantény, ktorá umožňuje kontrolu a prácu s podozrivými správami cez webové rozhranie. Lokálny On-Demand sken dovoľuje administrátorom znížiť požiadavky na zdroje servera a umožňuje im vybrať si, ktoré databázy a ktoré mailboxy chce skenovať.

Nové vrstvy ochrany obsiahnuté v ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server chránia koncové zariadenia pred stále sa vyvíjajúcimi hrozbami a obsahujú:

  • Pokročilá kontrola pamäte - Zlepšuje ochranu pred zamaskovaným a zašifrovaným malwarom.
  • Exploit Blocker - Posilňuje často exploitované aplikácie akými sú webové prehliadače, PDF čítačky, e-mailoví klienti a komponenty MS Office.
  • Anti-Phishing - Skenuje obsah e-mailových správ na prítomnosť url odkazov alebo skriptov, ktoré môžu používateľov primäť k tomu, aby navštívili škodlivé stránky.

Medzi ďalšie dôležité benefity ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server patria:

  • Snapshot nezávislosť - Umožňuje definovať alternatívne cesty pre updaty a programové moduly pri počiatočnej inštalácii tak, že zariadenie, ktoré bolo vrátené do staršieho snapshotu môže využiť už stiahnuté aktualizácie a vyhne sa sťahovaniu veľkých súborov.
  • Serverovo orientované predlohy používania - Všetky relevantné logy, ktoré pomáhajú analyzovať serverovú aktivitu sú kľúčovými pomocníkmi pri riešení technických problémov. Teraz sú vzdialené menej než jeden klik od hlavného okna.

Viac informácií o novej generácii ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange nájdete na: http://www.eset.com/sk/firmy/server-antivirus/mail-security-exchange/


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá