Image
25.10.2016 1 Comments

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii vyhýbajú oblúkom. Na ich dizajne sa „udomácnil“ akýsi jednotný imidž, napriek tomu sa ich výkonu máločo vyrovná. Posúďte sami, ktoré z nich si zaslúžia TOP tituly, a hlasujte na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Tohto roku pribudla kategória – TOP DIZAJN pri ktorej by sme boli radi, keby ste pri hodnotení zabudli na parametre a hodnotili výhradne dizajnové „fičúry“, ktorými výrobcovia svoje zariadenia zatraktívnili.

Jednou z najsledovanejších kategórií je TOP PRESS. Vytvára akýsi názorový duel medzi mienkou používateľov a hodnotením odborníkov. V TOP PRESS porote nesedia len ľudia, ktorým prejdú cez ruky desiatky zariadení, ale aj novinári z médií, za ktorými stojí pre ich odbornú objektivitu obrovské množstvo čitateľov, ktorých počet je transparentný a auditovaný. Vo svete IT sú autoritami, preto pod ťarchou zodpovednosti ani oni nebudú mať ľahkú voľbu. „Odbornosť, nezávislosť a objektivita sú v kategórii TOP PRESS kľúčovými, preto napríklad nie som v porote ani ja,“ s úsmevom konštatuje Andrea Ivaničová, organizátorka ankety Notebook roka.

Ako vyplýva z nadpisu, hlasovať môžete už teraz na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie, a to až do 22. 11. 2016. Hlasovať môžete len raz. Prideliť môžete jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, aj finančného charakteru – nákupná poukážka v hodnote 400 EUR na nákup notebooku HP podľa vlastného výberu v predajniach TPD alebo v e-shope www.tpd.sk, notebook Dell, Lenovo YogaBook, exkluzívny smartfón značky ASUS a praktický smartfón značky ACER. A aby sme nezabudli na bezpečnosť, ku každému mobilnému zariadeniu, ktoré vyhráte, získate najnovší ESET Smart Security alebo ESET Mobile Security.

Notebook roka 2016 podporili hlavný partneri: TPD – www.tpd.sk a ESET – www.eset.sk.

Partneri: ACER – www.acer.sk; ASUS – www.asus.com/sk; Dell – www.dell.sk; HP – www.hp.sk; Lenovo – www.lenovo.sk.

A odborná porota: Ján Trangel – ZIVE.SK – www.zive.sk; Martin Drobný – PC REVUE – www.pcrevue.sk; Ľubomír Straka – TA3 – www.techpedia.sk; Marian Biel – TREND – www.etrend.sk.

Ďakujeme.

Organizátorom ankety je RNDr. Andrea Ivaničová – MDJ, www.aimdj.sk.

Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/NotebookRoka/

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

1 Comments

  1. hlasovanie reakcia na: Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz
    3.11.2016 07:11
    nemam zaujem hlasovat ani za jeden. vsetky su uz win10 spyware, crapware, a este nieviem co ware edition po sw stranke. a apple macbook pro tam nieje, a linux je fajn akurat nie je ok s kazdym hw (na plny vykon a plnu kompatibilitu a hlavne nie s skylake)
    Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá