Image
19.9.2012 0 Comments

Naučte sa programovať mobilné aplikácie. Za tri mesiace a nemusíte ani chodiť do školy.

Nový startup Treehouse sľubuje, že vás za tri mesiace naučí tvoriť aplikácie pre Android a iOS. Kurz prebieha formou on-line videa a bude vás stáť 75 USD.

Kurzy sú rozdelené do viacerých kategórií, pričom okrem výučbových videí obsahujú aj kvízy. Tie otestujú vaše znalosti a pomôžu vám stať sa skúseným vývojárom. Treehouse sa vo svete internetu objavil v novembri 2011. Prvé ponúkané kurzy boli zamerané na Photoshop a do dnešného dňa má stránka viac ako 120 000 registrovaných používateľov vo vekovom rozmedzí 7 až 60 rokov.

treehouse_189.jpg

V prípade aplikácií pre iOS a Android sa používatelia začnú s procesom vývoja oboznamovať prostredníctvom vytvorenia jednoduchej aplikácie - krištáľovej gule. Ide o jednoduchú aplikáciu, ktorá reaguje na trasenie zariadením. Kurz vám takisto podrobne vysvetlí, ako svoj výtvor umiestniť do ponuky obchodu Google Play, resp. App Store.

Na stránke by sa časom mali objaviť aj kurzy určené pre stredne pokročilých a pokročilých používateľov. Služba ponúka niektoré výučbové videá bezplatne, v prípade ostatných lekcií si používateľ musí zaplatiť predplatné - 9 USD pre študentov mesačne, resp. 25 USD pre ostatných používateľov.

Treehouse chce v rámci trojmesačného kurzu poskytnúť informácie porovnateľné s ročným štúdiom podobného predmetu na vysokej škole. Ak teda máte chuť, čas a peniaze na samoštúdium, stačí navštíviť stránku teamtreehouse.com.


Zdroj: teamtreehouse.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá