Image
19.9.2012 0 Comments

Naučte sa programovať mobilné aplikácie. Za tri mesiace a nemusíte ani chodiť do školy.

Nový startup Treehouse sľubuje, že vás za tri mesiace naučí tvoriť aplikácie pre Android a iOS. Kurz prebieha formou on-line videa a bude vás stáť 75 USD.

Kurzy sú rozdelené do viacerých kategórií, pričom okrem výučbových videí obsahujú aj kvízy. Tie otestujú vaše znalosti a pomôžu vám stať sa skúseným vývojárom. Treehouse sa vo svete internetu objavil v novembri 2011. Prvé ponúkané kurzy boli zamerané na Photoshop a do dnešného dňa má stránka viac ako 120 000 registrovaných používateľov vo vekovom rozmedzí 7 až 60 rokov.

treehouse_189.jpg

V prípade aplikácií pre iOS a Android sa používatelia začnú s procesom vývoja oboznamovať prostredníctvom vytvorenia jednoduchej aplikácie - krištáľovej gule. Ide o jednoduchú aplikáciu, ktorá reaguje na trasenie zariadením. Kurz vám takisto podrobne vysvetlí, ako svoj výtvor umiestniť do ponuky obchodu Google Play, resp. App Store.

Na stránke by sa časom mali objaviť aj kurzy určené pre stredne pokročilých a pokročilých používateľov. Služba ponúka niektoré výučbové videá bezplatne, v prípade ostatných lekcií si používateľ musí zaplatiť predplatné - 9 USD pre študentov mesačne, resp. 25 USD pre ostatných používateľov.

Treehouse chce v rámci trojmesačného kurzu poskytnúť informácie porovnateľné s ročným štúdiom podobného predmetu na vysokej škole. Ak teda máte chuť, čas a peniaze na samoštúdium, stačí navštíviť stránku teamtreehouse.com.


Zdroj: teamtreehouse.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá